Pytanie na poważnie do osob które głosowały na snusa pisowca. Dlaczego? Xd Mało wam pisowskich afer?

#wybory
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja nie rozumiem totalnie jak można, będąc facetem głosować na Bążura. Jak rządził PiS to facetów jedyne to co marginalizowano i władza miała ich gdzieś, generalnie to każde ugrupowanie ma facetów gdzieś, ale jak głosujecie na tych postępowych, lewicowych, euroentuzjastycznych kandydatów to tak jakbyście sobie praktycznie grób kopali.

Zaczynam mieć podejrzenie, że mężczyźni w Polsce podświadomie dążą do bolesnej autodestrukcji.

#wybory #pieklomezczyzn
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PrawilnyStevie: Ktoś musiałby znaleźć magiczną lampę z dżinem i poprosić go, by od tego momentu politycy mogli mówić tylko i wyłącznie prawdę. Może wtedy ludzie zrozumieliby, że PIS i PO to dwie strony tej samej monety i traktują Polskę jak piłeczkę ping pongową odbijaną od jednej paletki do drugiej, tylko po to by być u władzy i kręcić lody! Niestety to się nie stanie, więc teraz PO przez kilka lat
  • Odpowiedz
Late poll może wskazać jako zwycięzcę Nawrockiego. Drugi także. Ale wyniki z rana to już pewny Trzask. Jeśli pierwszy Late poll już wskaże Trzaska no to mamy prezydenta

#wybory
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wybory Boże to jest lepsze teraz niż eurowizja, patrząc na tą mapę na żywo na polandelects ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach