#wybory Można by część tej wschodniej Polski oddać Białorusi jak tak im źle i marzą o takim zyciu
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 18
@xeroxxerox: jestem za. Tym bardziej że PKB z nich żadnego nie ma
@xeroxxerox: przepraszam za lubelskie
- 1
zawsze najpierw spywały wyniki ze wsi a teraz miasta, dziwne #wybory
@placebo_: kombinują na wsi jak falszowac
Na ile procent już Trzaskowski prezydent? Serio to się może jeszcze zmienić?
#wybory
#wybory
@Anck-Su-Namun:
Ta statystyka o 21 nie jest z urn tylko z odpowiedzi ludzi przy urnach.
Rzeczywisty przybliżony wynik jutro rano.
Ta statystyka o 21 nie jest z urn tylko z odpowiedzi ludzi przy urnach.
Rzeczywisty przybliżony wynik jutro rano.
@Anck-Su-Namun: 5 lat temu Dudzie wzrosło o 0,6% względem exit polla. PiS często jest niedoszacowany w ankietach
- 7
Pytanie na poważnie do osob które głosowały na snusa pisowca. Dlaczego? Xd Mało wam pisowskich afer?
#wybory
#wybory
@hu191 jest wiele powodów, ale i tak nie zrozumiesz bo już 1 zdanie odsłoniło twoje ograniczenie w myśleniu
@mikolaj_koper:
Psychiatryk xD
bo nie chce inżynierów w domu, aborcji, gejow na ulicach i wielu innych chorych pomysłów. Wolę afery
Psychiatryk xD
- 3
źródło: temp_file5805368002857602599
PobierzO g---o wykop ozylo
#wybory
#wybory
Ja nie rozumiem totalnie jak można, będąc facetem głosować na Bążura. Jak rządził PiS to facetów jedyne to co marginalizowano i władza miała ich gdzieś, generalnie to każde ugrupowanie ma facetów gdzieś, ale jak głosujecie na tych postępowych, lewicowych, euroentuzjastycznych kandydatów to tak jakbyście sobie praktycznie grób kopali.
Zaczynam mieć podejrzenie, że mężczyźni w Polsce podświadomie dążą do bolesnej autodestrukcji.
#wybory #pieklomezczyzn
Zaczynam mieć podejrzenie, że mężczyźni w Polsce podświadomie dążą do bolesnej autodestrukcji.
#wybory #pieklomezczyzn
@MakiawelicznyAltruista: Zapomniałeś dodać, że jak rządził PiS, to kazał mężczyznom pracować 5 lat dłużej do emerytury niż kobiety. Mało ci?
@MakiawelicznyAltruista: a głosuj na prawicę, do zobaczenia na szkoleniu wojskowym. Jak coś to obiecuję podpowiedzieć nowym młodszym kolegom co w latach 90 robili z worami przegrywów XD
4
Na kogo głosują Polacy w ambasadzie RP w MOSKWIE?

1 czerwca wybrałem się na 2 turę wyborów prezydenckich do polskiej ambasady w Moskwie, gdzie znajduje się 292 komisja obwodowa. Zapytałem kilka osób na kogo głosowali i dlaczego oraz dlaczego akurat głosują w Moskwie. Filmik z 1 tury głosowania: https://youtu.be/inhRd_r0HB8
z- 0
- #
- #
- #
- #
- 0
- 0
#wybory czy kiedyś nastanie czas kiedy inne ugrupowania polityczne niż PO i PIS będą wiodły prym? Co musiałby zrobić?
@PrawilnyStevie: rozbić pis
@PrawilnyStevie: Ktoś musiałby znaleźć magiczną lampę z dżinem i poprosić go, by od tego momentu politycy mogli mówić tylko i wyłącznie prawdę. Może wtedy ludzie zrozumieliby, że PIS i PO to dwie strony tej samej monety i traktują Polskę jak piłeczkę ping pongową odbijaną od jednej paletki do drugiej, tylko po to by być u władzy i kręcić lody! Niestety to się nie stanie, więc teraz PO przez kilka lat
@MackaCthulhu: Lepiej obserwować liczenie live.
@HeinzGuderian: liczenie live jest bezwartościowe, bo będzie się to co chwilę zmieniać kto prowadzi.
Late poll może wskazać jako zwycięzcę Nawrockiego. Drugi także. Ale wyniki z rana to już pewny Trzask. Jeśli pierwszy Late poll już wskaże Trzaska no to mamy prezydenta
#wybory
#wybory
@DIO_Brando: Bazarek który stał na równo o 21:00 na 50.3 teraz pokazuje 50.9% dla RT więc raczej wzrośnie
@DIO_Brando: Republika ostre grillowanie więc jest sroga panika
- 14
#wybory Boże to jest lepsze teraz niż eurowizja, patrząc na tą mapę na żywo na polandelects ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wybory https://polandelects.com/ gdyby toś chciał śledzić zliczane głosy na żywo ;)
@GeneTakavic: tak lecą dane z PKW ze zliczonych obwodów.
@GeneTakavic: tak, pokazuje na żywo co przesyłają komisje, to samo co na oficjalnej stronie tylko z.lepszym interfejsem.
#wybory czyli od jutra Tusk z czaskoskim będą zalewać nas murzynami. Brawo koalicyjni zdrajcy.
@ZaworZwrotnyZMosieznymGrzybkiem: Ja już dostałem nawet przydział męża do związku homoseksualnego... Już się zaczyna.
@ZaworZwrotnyZMosieznymGrzybkiem u mnie już dwóch pod drzwiami stoi i krzyczą, że Rafał kazał mi ich wpuścić #zaczelosie
jak bardzo mylil sie exit poll do pkw w 2015-2020?
#wybory
#wybory
@51431e5c08c95238: 1.5% się pomylił
@51431e5c08c95238 co do tego kto wygrał to nigdy
- 1
Witam szanowne grono. Przed nami długa noc, ale zapowiada się wybornie
#wybory
#wybory
- 59



























źródło: 1000011031
Pobierz