@kurczakos1: casus Demokratów z USA, którzy cechowali się taką samą butą, arogancją i pogardą wobec "niewykształciuchów" i z mniejszych miejscowości. Żeby z tego nie wyciągnąć wniosków to trzeba być cymbałem no ale widać na wykopie tę pogardę.
  • Odpowiedz
Czy to nie jest tak, że dopiero zliczyli małe komisje (z tego co widać głównie na wschodzie) i stąd ten wynik Nawrockiego? Większość zachodu jeszcze nie uwzględniona.

#wybory
k-syy - Czy to nie jest tak, że dopiero zliczyli małe komisje (z tego co widać główni...

źródło: obraz

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Obstawiam że rano będzie wynik 48.5 - 51.5 dla Nawrockiego.

Dlaczego wygrał?

1. Robota kanału zero
2. Robota Mentzena
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kmds: nie uwzglednileś nie zrobienia od roku totalnie niczego. Gdyby wprowadzili cokolwiek że swoich 100 obietnic co przekonuje kogoś spoza lewicy to byłoby łatwiej.
  • Odpowiedz
@kmds: Dodałbym jeszcze to, że prawicowy elektorat opiera sie na emocjach,a nie faktach i łatwo go urabiać. Oni wierzą, że to Tusk nasprowadzał i chce sprowadzac imigrantów. Mimo, że najwiecej przyjał PIS, a Tusk odmawia realizacji paktu imigracyjnego tak jak odmawiał PIS.
  • Odpowiedz
#wybory Pójście na zwarcie Trzaskowskiego u Mentzena utwardzając w ten sposób elektorat zabiło przepływy z kluczowej grupy, co może pójść nie tak ?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach