@badreligion66 z drugiej strony to dobry elektorat bo takiego nie przekonasz argumentami. Ile afer wyszło w ostatnim czasie i nic.

Więc nie dziwi mnie to że zgarniają ten kawałek tortu
  • Odpowiedz
#wybory oni specjalnie przedluzaja w tym polsatcie po to aby nabic sobie wiecej hajsu na tym late pollu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lajsta77 Nigdzie, oprócz USA Polonia nie głosuje na PiS.

To jakiś mit powtarzany przez troglodytów xD

Swoją drogą, ilość głosów całej Polonii ze świata to 700k z dużą przewagą na Trzaska.
  • Odpowiedz