O boże o k---a #wybory
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
fogensf
- 6
- 0
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz- 13
#wybory o k---------------------a

szurszur
via Wykop- 0
@lubie-sernik: @moj_wykopowy_login Zmiaana w late poll.

RozbrykanyKartofelek
via Wykop- 0
@moj_wykopowy_login: late poll 50,7 na Nawrockiego
- 2
No i gdzie ten latepoll?
#wybory
#wybory
Komentarz usunięty przez autora
@LM317K: Zawsze się spóźnia
XDDDDDDDDDD
#wybory
#wybory
źródło: temp_file4723406034778396234
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Gdzie można sprawdzać aktualny wynik?
#wybory
#wybory
- 19
#wybory late poll machen
- 17
Dawaj k---o late poll
#wybory
#wybory
@PolsartNews: 23:30
#wybory Co za przypadek
źródło: temp_file1934120182540827157
Pobierz@badreligion66: na merytokracja nie ma co liczyć, gdy prawdopodobnie prezydenta wybierają ludzie z najmniejsza wiedzą. W zasadzie to też powód utrzymania duopolu.
@badreligion66 z drugiej strony to dobry elektorat bo takiego nie przekonasz argumentami. Ile afer wyszło w ostatnim czasie i nic.
Więc nie dziwi mnie to że zgarniają ten kawałek tortu
Więc nie dziwi mnie to że zgarniają ten kawałek tortu
- 1
#wybory oni specjalnie przedluzaja w tym polsatcie po to aby nabic sobie wiecej hajsu na tym late pollu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
źródło: temp_file1995878265219959984
Pobierz@Acapulco420: żołnierze na misji
- 10
@lajsta77 Nigdzie, oprócz USA Polonia nie głosuje na PiS.
To jakiś mit powtarzany przez troglodytów xD
Swoją drogą, ilość głosów całej Polonii ze świata to 700k z dużą przewagą na Trzaska.
To jakiś mit powtarzany przez troglodytów xD
Swoją drogą, ilość głosów całej Polonii ze świata to 700k z dużą przewagą na Trzaska.
- 0
@kurczakos1: to jst komsja na Florydzie wiec USA
#wybory Czemu na Poly takie topniecie?
@TheDziobaker nie wiem ale nie podoba mi się to xD
@TheDziobaker: bo opłacało się przy zajebistym kursie postawić na Nawrockiego. Bo realnie jest 50/50, a nie 70/30 xD
- 7
#wybory Late poll machen
- 0
Źle to wygląda dla Trzaskowskigo.
#wybory
#wybory
@kq2w6: dlaczego. Wierzysz w polimarkiet?
- 0
@Mein_Kraft: nie w polly, a co?





























