Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
A gdyby tak rzucić wszystko i zacząć grać na nowym serwerze #worldofwarcraft
- 0
Kurde najgorzej jak odpisujesz komuś na post o Sunwellu a on go usuwa bo już wjechali obrońcy blizzorda #worldofwarcraft ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 5
- 2
- 8
#worldofwarcraft #wow
Jestę gotowy na 8.3 :)
PS: Addon który pokazuje repe już po tym jak masz skrzynkę do odebrania to Paragon Reputation
Jestę gotowy na 8.3 :)
PS: Addon który pokazuje repe już po tym jak masz skrzynkę do odebrania to Paragon Reputation
źródło: comment_QDesBJYJCDGVnq9hmhXhJh7DomYAW9mi.jpg
Pobierz- 1
@Tathe: spokojnie, ogarnięte już dawno. pochwaliłem sie repami bo to to była najbardziej czasochłonne. A i btw, emissarki zostaną zresetowane w środę, więc możesz śmiało zrobić wszystkie albo olać ;p Zawsze przed patchem resetują.
- 0
@Tathe: No właśnie nie było, bo też miałem taką nadzieję. Wtedy właśnie dowiedziałem się że emissary questy się resetują
- 9
- 2
@PortalZeSmiesznymiObrazkami: to jest true wow ekspiriens
- 3
@nairoht: Schludne, choć nasrane.
źródło: comment_IexeSD6hRQ7gpU5cSdERyH879DpcnHLi.jpg
Pobierz- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Wedarn: Taki troche 10 letni zaplon, Od Cataclysmu w grze sa worgeny. No a 8 lat temu tez pandy dodali.
Jak to nie. Przy pandach od razu podniosło się larum, że to dla furrisów. Że nikt normalny nie będzie grał kung fu pandą
- 2
leveluje na sunwelu
#worldofwarcraft
#worldofwarcraft
@dabi Nie ma czym się chwalić.
@dabi: taguj to gowno #pirackieserwery
- 1
@Jogibabu POTĘŻNY ORK ZMASAKROWANY PRZEZ MAŁEGO MECHANGOMA. ZOBACZ JAK!
@ArthasMenethil: Moj Female Vulpera DK cie zje

@NashBridges: Przegrywy takie jak ja
- 1
@NashBridges: ofc ze zmieniam swojego maina na Vulpere xD
- 0
Widze sporo postów z pytaniem gdzie grac i czy warto?
A no warto. A gdzie? Moze byc Gehennas po hordzie. Tak sie składa ze dopieszczam skład gildyjny na BWL i chetnie przyjmę każdego wypoka który chce razem pograć.
Gildia ENG. Gramy bez spiny ale tak aby wszystko sprawnie padało( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wow #worldofwarcraft #wowclassic
A no warto. A gdzie? Moze byc Gehennas po hordzie. Tak sie składa ze dopieszczam skład gildyjny na BWL i chetnie przyjmę każdego wypoka który chce razem pograć.
Gildia ENG. Gramy bez spiny ale tak aby wszystko sprawnie padało( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wow #worldofwarcraft #wowclassic
Leeroy Jenkins!
- 1
@Czarny-rycerz_40k: (Panikaichaos.exe) Stick to the plan!
- 1
cieszycie sie ze macie wod 2.0 i caly rok gdzie contentem bedzie n'zoth i 8.3? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#worldofwarcraft
#worldofwarcraft
Btw. Wiecie jakie jest OFICJALNE tłumaczenie vulpera na polski? LISOŁAKI XD. Ten debil co odpowiada za polskie tłumaczenia i liże dupsko blizzardzowi żeby mógł przepuszczać takie herezje powinien odwiedzić zakład psychiatryczny.
#worldofwarcraft
#worldofwarcraft
@marv0oo:
Vulpera Mag - Firefox
Vulpera Warrior - FurryWarrior
Ja zrobie Lisołaka martwego rycerza xd kij wie jak to przetlumaczyli
Vulpera Mag - Firefox
Vulpera Warrior - FurryWarrior
Ja zrobie Lisołaka martwego rycerza xd kij wie jak to przetlumaczyli
- 0
za tydzień wychodzi 8.3, ostatni duży fabularny patch do BfA, zakończenie wątku N'zotha który ciągnie się właściwie od Cata, "ubicie" ostatniego Old Goda na Azeroth co teoretycznie powinno zakończyć drugie po Legionie i ostatnie zagrożenie dla samej planety...
I jakoś kompletnie mnie ten patch nie zachęca do do powrotu. Abo mam, bo robiłem we wtorek mounta za 15lecie. Ale pierwszy raz odkąd gram na globie nowy content patch nie w ogóle nie
I jakoś kompletnie mnie ten patch nie zachęca do do powrotu. Abo mam, bo robiłem we wtorek mounta za 15lecie. Ale pierwszy raz odkąd gram na globie nowy content patch nie w ogóle nie
Pograłem trochę na tym słynnym globie wbiłem póki co 60 lvl i jako wieloletni gracz prywatnych serwerów opiszę moje odczucia:
Najpierw co global robi lepiej:
- dynamizm - walka dalej jest to mozolne klikanie guzików od 1 do 9 ale dużo przyjemniejsze. Żywsze. Aż chce się bić
- grafika - tu oczywiste. Wotlk wyszedł 11 lat temu więc musieli zrobić postep
- świadomość wieczności - zajebiście mi się gra z myślą że moja postać
Najpierw co global robi lepiej:
- dynamizm - walka dalej jest to mozolne klikanie guzików od 1 do 9 ale dużo przyjemniejsze. Żywsze. Aż chce się bić
- grafika - tu oczywiste. Wotlk wyszedł 11 lat temu więc musieli zrobić postep
- świadomość wieczności - zajebiście mi się gra z myślą że moja postać
- 5
@Arogancky:
Imo skalowanie mobków jest całkiem fajne, zwłaszcza jak levelujesz którąś postać z rzędu bo nie musisz iść przez te same krainy co za pierwszym razem i jednocześnie możesz ominąć krainy które są słabsze/nie podobają ci się.
Imo skalowanie mobków jest całkiem fajne, zwłaszcza jak levelujesz którąś postać z rzędu bo nie musisz iść przez te same krainy co za pierwszym razem i jednocześnie możesz ominąć krainy które są słabsze/nie podobają ci się.
- 4
Świat jest brutalny i powinno być jasne że jak idziesz expic do jakiejś dżungli to cię może napaść ork z przeciwnej frakcji
@korporacion: To byś płakał, że zabili Cię 20 raz w stv
@Szklanka_Mleka: Trochę nadzieja, bo akurat w WoWie to oni są już po Czwartej Wojnie i nie r-------i świata...
...bardziej
(✌ ゚ ∀ ゚)☞
...bardziej
(✌ ゚ ∀ ゚)☞
Ale staruchy grają w #neverwinter online masakra chyba średnia wieku to 40+ xD
Gram sobie w tą gre bo nawet fajna ot, dostępna na #ps4 #xboxone i na #pcmasterrace niby pay2win ale jakoś tego człowiek nie czuję, a vip konto kosztuje mniej niż sub do #ffxiv czy #worldofwarcraft
Mili ludzie grają ogólnie, w wowie to same dzikusy, a tutaj elegancko
Gram sobie w tą gre bo nawet fajna ot, dostępna na #ps4 #xboxone i na #pcmasterrace niby pay2win ale jakoś tego człowiek nie czuję, a vip konto kosztuje mniej niż sub do #ffxiv czy #worldofwarcraft
Mili ludzie grają ogólnie, w wowie to same dzikusy, a tutaj elegancko
Siemanko. Wlasnie zauważyłem, że istnieje opcja płatnych transferów na classicu. Zacząłem grać na Noggenfoggerze, ale niestety ze wzgledu na brak ludzi do gry przestałem wbijać lvl, a jak wiadomo samemu to trochę smutno i mozolnie. Gdzie warto sie przenieść? Gdzie gracie, gdzie polecacie? Który serwer jest obecnie najlepiej zbalansowany? I jak to teraz wygląda w świecie po wprowadzeniu BG? (Ally here)
Dajcie znać. Pozdrawiam.
#worldofwarcraft #wowclassic #classicwow
Dajcie znać. Pozdrawiam.
#worldofwarcraft #wowclassic #classicwow



























#worldofwarcraft
źródło: comment_WbtUqtlpEeW7o0waow6Fp5AghOsW5pDq.jpg
Pobierzedit: btw, na fury wariorze ten trinket jest na pierwszym miejscu. Weź pod uwagę że są to dane z ptr i to niekompletne, bo nie widzę tu większości nowych trinketow.