@marv0oo: i co w tym dziwnego? Ze trinket na 475 ledwo robi większy demage niz coral na 430?
edit: btw, na fury wariorze ten trinket jest na pierwszym miejscu. Weź pod uwagę że są to dane z ptr i to niekompletne, bo nie widzę tu większości nowych trinketow.
  • Odpowiedz
@kamisan: ziomek, nie mam nic przeciwko że ktoś tam gra sobie na prywatnych serwerach. Ale skoro już zamieszczacie posty na ten temat to tagujcie to #sunwell czy cokolwiek innego, aby ludzie niezainteresowani prywatnymi serwerami nie musieli tego czytać.
  • Odpowiedz
@Tathe: spokojnie, ogarnięte już dawno. pochwaliłem sie repami bo to to była najbardziej czasochłonne. A i btw, emissarki zostaną zresetowane w środę, więc możesz śmiało zrobić wszystkie albo olać ;p Zawsze przed patchem resetują.
  • Odpowiedz
@Fileperek: Druid! Chociaż szaman tez fajny. Ale mimo wszystko bardzo doceniam możliwość przechodzenia w formie kota w stealth przez zatłoczone miejsca xD
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Widze sporo postów z pytaniem gdzie grac i czy warto?

A no warto. A gdzie? Moze byc Gehennas po hordzie. Tak sie składa ze dopieszczam skład gildyjny na BWL i chetnie przyjmę każdego wypoka który chce razem pograć.

Gildia ENG. Gramy bez spiny ale tak aby wszystko sprawnie padało( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wow #worldofwarcraft #wowclassic
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Btw. Wiecie jakie jest OFICJALNE tłumaczenie vulpera na polski? LISOŁAKI XD. Ten debil co odpowiada za polskie tłumaczenia i liże dupsko blizzardzowi żeby mógł przepuszczać takie herezje powinien odwiedzić zakład psychiatryczny.
#worldofwarcraft
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

za tydzień wychodzi 8.3, ostatni duży fabularny patch do BfA, zakończenie wątku N'zotha który ciągnie się właściwie od Cata, "ubicie" ostatniego Old Goda na Azeroth co teoretycznie powinno zakończyć drugie po Legionie i ostatnie zagrożenie dla samej planety...
I jakoś kompletnie mnie ten patch nie zachęca do do powrotu. Abo mam, bo robiłem we wtorek mounta za 15lecie. Ale pierwszy raz odkąd gram na globie nowy content patch nie w ogóle nie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pograłem trochę na tym słynnym globie wbiłem póki co 60 lvl i jako wieloletni gracz prywatnych serwerów opiszę moje odczucia:
Najpierw co global robi lepiej:
- dynamizm - walka dalej jest to mozolne klikanie guzików od 1 do 9 ale dużo przyjemniejsze. Żywsze. Aż chce się bić
- grafika - tu oczywiste. Wotlk wyszedł 11 lat temu więc musieli zrobić postep
- świadomość wieczności - zajebiście mi się gra z myślą że moja postać
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Arogancky:
Imo skalowanie mobków jest całkiem fajne, zwłaszcza jak levelujesz którąś postać z rzędu bo nie musisz iść przez te same krainy co za pierwszym razem i jednocześnie możesz ominąć krainy które są słabsze/nie podobają ci się.
  • Odpowiedz
Świat jest brutalny i powinno być jasne że jak idziesz expic do jakiejś dżungli to cię może napaść ork z przeciwnej frakcji


@korporacion: To byś płakał, że zabili Cię 20 raz w stv
  • Odpowiedz
Ale staruchy grają w #neverwinter online masakra chyba średnia wieku to 40+ xD
Gram sobie w tą gre bo nawet fajna ot, dostępna na #ps4 #xboxone i na #pcmasterrace niby pay2win ale jakoś tego człowiek nie czuję, a vip konto kosztuje mniej niż sub do #ffxiv czy #worldofwarcraft
Mili ludzie grają ogólnie, w wowie to same dzikusy, a tutaj elegancko
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Siemanko. Wlasnie zauważyłem, że istnieje opcja płatnych transferów na classicu. Zacząłem grać na Noggenfoggerze, ale niestety ze wzgledu na brak ludzi do gry przestałem wbijać lvl, a jak wiadomo samemu to trochę smutno i mozolnie. Gdzie warto sie przenieść? Gdzie gracie, gdzie polecacie? Który serwer jest obecnie najlepiej zbalansowany? I jak to teraz wygląda w świecie po wprowadzeniu BG? (Ally here)

Dajcie znać. Pozdrawiam.

#worldofwarcraft #wowclassic #classicwow
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach