Wpis z mikrobloga

@Megazord3000:
gtx 1070 ti + i5 6600k @ 1080p
wszystko na max, ale rajdy / bg / suramar / etc. muszą być skręcone do 60-80% gwizdka, żeby utrzymać 60 fpsów.
Niestety, ale WoW jest na silniku, który ma 20 lat - nie skaluje się on zbyt dobrze do obecnych rozwiązań technologicznych i to widać. Wiedźmin 3 / Control działają mi na max płynniej niż WoW na world bossie z 40 ludźmi.
@10129: Mimo że WoW poszedł do przodu w kierunku MT, to nadal lwia część workloadu odbywa się na CPU0. Dodatkowe wątki pomogą, ale z racji, że niewiele się na nich dzieje, w przypadku WoWa wydajność ST > ogólna / MT.

Muszę zrobić upgrade na jakiegoś AMD w lecie, bo w innych grach czasami ewidentnie skorzystałbym na kilku wątkach więcej (zakładając 1440p / 4k).
@Megazord3000: i5 8400 + 1060, nie mam problemów z utrzymaniem fpsow, w 1080p gramw rajdach chyba na opcji 7, tak to maks¯\_(ツ)_/¯, w sumie wowi duzego kopa daje ssd no ale to raczej juz standard jest ze kazdy ma
@Megazord3000: rtx 2070 super, ryzen7 3800X, 16GB ram, standardowo grywam w full hd bo nie chciało mi się lepszego monitora kupować ¯\_(ツ)_/¯ a poza tym, grafika nawet na full detalach nie zawsze wygląda super, więc nie masz co przepłacać (ale kompa pod WoWa specjalnie nie składałem)