Btw. Wiecie jakie jest OFICJALNE tłumaczenie vulpera na polski? LISOŁAKI XD. Ten debil co odpowiada za polskie tłumaczenia i liże dupsko blizzardzowi żeby mógł przepuszczać takie herezje powinien odwiedzić zakład psychiatryczny.
#worldofwarcraft
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

za tydzień wychodzi 8.3, ostatni duży fabularny patch do BfA, zakończenie wątku N'zotha który ciągnie się właściwie od Cata, "ubicie" ostatniego Old Goda na Azeroth co teoretycznie powinno zakończyć drugie po Legionie i ostatnie zagrożenie dla samej planety...
I jakoś kompletnie mnie ten patch nie zachęca do do powrotu. Abo mam, bo robiłem we wtorek mounta za 15lecie. Ale pierwszy raz odkąd gram na globie nowy content patch nie w ogóle nie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pograłem trochę na tym słynnym globie wbiłem póki co 60 lvl i jako wieloletni gracz prywatnych serwerów opiszę moje odczucia:
Najpierw co global robi lepiej:
- dynamizm - walka dalej jest to mozolne klikanie guzików od 1 do 9 ale dużo przyjemniejsze. Żywsze. Aż chce się bić
- grafika - tu oczywiste. Wotlk wyszedł 11 lat temu więc musieli zrobić postep
- świadomość wieczności - zajebiście mi się gra z myślą że moja postać
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Arogancky:
Imo skalowanie mobków jest całkiem fajne, zwłaszcza jak levelujesz którąś postać z rzędu bo nie musisz iść przez te same krainy co za pierwszym razem i jednocześnie możesz ominąć krainy które są słabsze/nie podobają ci się.
  • Odpowiedz
Świat jest brutalny i powinno być jasne że jak idziesz expic do jakiejś dżungli to cię może napaść ork z przeciwnej frakcji


@korporacion: To byś płakał, że zabili Cię 20 raz w stv
  • Odpowiedz
Ale staruchy grają w #neverwinter online masakra chyba średnia wieku to 40+ xD
Gram sobie w tą gre bo nawet fajna ot, dostępna na #ps4 #xboxone i na #pcmasterrace niby pay2win ale jakoś tego człowiek nie czuję, a vip konto kosztuje mniej niż sub do #ffxiv czy #worldofwarcraft
Mili ludzie grają ogólnie, w wowie to same dzikusy, a tutaj elegancko
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Siemanko. Wlasnie zauważyłem, że istnieje opcja płatnych transferów na classicu. Zacząłem grać na Noggenfoggerze, ale niestety ze wzgledu na brak ludzi do gry przestałem wbijać lvl, a jak wiadomo samemu to trochę smutno i mozolnie. Gdzie warto sie przenieść? Gdzie gracie, gdzie polecacie? Który serwer jest obecnie najlepiej zbalansowany? I jak to teraz wygląda w świecie po wprowadzeniu BG? (Ally here)

Dajcie znać. Pozdrawiam.

#worldofwarcraft #wowclassic #classicwow
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@myrmyrek: Granie w WoWa dla gearu xd, kazdy nowy patch od prawie zawsze wprowadza nowe lepsze itemy i twoj obecny gear idzie do wymiany.
Rajdujesz mythic zdobywasz adekwatny do tego gear, robisz world questy i transmogi to gear z mythic+ dungow jest ci zbedny :p
  • Odpowiedz
@ArthasMenethil: no ja rozumie grac na instant max level dla pvp ale levelowac postacie co chwile i czyscic naxxramas w zielonych itemach? a potem sie jeszcze ci znajda co robia wszystkie achievmenty na privie 2-3x. chore i zwynaturzone
  • Odpowiedz
Ostatnio sobie gadamy czacie gildyjnym na Sunwellu i temat zszedł na global. Mówię że mi szkoda kasy płacić za te grę co miesiąc na co gość mówi że on potrafił w jeden dzień wyfarmic tyle że starczało żeby opłacić. Zaciekawiło mnie to czemu w takim razie gra na prywatnym serwerze, a on na to że na globie nie ma co robić. Ja takie WTF przecież tam masz wszystko to samo co tu
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@korporacion:

Ja takie WTF przecież tam masz wszystko to samo co tu tylko że więcej ale według niego na globie postać można ubrać na full w miesiąc i nie ma co dalej robić

P------i głupoty, na globie nie ma co robić i dlatego wraca na sunwella by tłuc ten sam content przez następne 3 lata ? Bambo prośba. Jak mu się bardziej podoba Wotlk/ma znajomych na sunwellu to niech se
  • Odpowiedz