Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte
- 6

Yolocaust
- 3
@Dobre_bo_z_Marcepanem: Ja Ci powiem, że na 10 i tak nie ma sensu grać, bo wszyscy walą z golda, skilla w tym nie ma żadnego
konto usunięte
- 1
@Dobre_bo_z_Marcepanem: xD
1. Ciężko pracuj na 3 odznakę biegłości
2. Dojdz do 94,9%
3. Myśl, że jedna bitwa dzieli Cię od ostatniej odznaki
4. Nagle rzuca Cię 5 razy na sam dół z teamami kompletnych kretynów i szansą na wygranie 20-30%
5. % spada do 90...
6. ???
2. Dojdz do 94,9%
3. Myśl, że jedna bitwa dzieli Cię od ostatniej odznaki
4. Nagle rzuca Cię 5 razy na sam dół z teamami kompletnych kretynów i szansą na wygranie 20-30%
5. % spada do 90...
6. ???
- 26
1. WMAWIAJ GRACZOM, ŻE GŁÓWNĄ ROLĄ LIGHTÓW MA BYĆ SPOTOWANIE.
2. ZNERF IM ZASIĘG WIDZENIA W NADCHODZĄCYM PATCHU.
3.
2. ZNERF IM ZASIĘG WIDZENIA W NADCHODZĄCYM PATCHU.
3.
źródło: comment_J2UBjeUPRmvtJBzDwV62KsN4kufUrCSm.jpg
Pobierz@shox: JA TAK TYLKO ZAZNACZAM, ŻE PRZY OBECNYCH ZAPOWIADANYCH ZMIANACH NA ÓSMYM TIERZE CZOŁGI CIĘŻKIE MAJĄ WIĘKSZY ZASIĘG WIDZENIA NIŻ CZOŁGI LEKKIE
@shox: Znam lepsze
W------L LIGHTY DO GRY, ŻEBY SPOTOWAŁY
GRAJ LIGHTEM I SPOTUJ
NIKT NIE STRZELA DO CZOŁGÓW, KTÓRE WYSPOTOWAŁEŚ, A NA KTÓRE JEST ZAJEBISTY PRZESTRZAŁ
W KOŃCU PADNIJ
TEAM WYZYWA CIĘ OD NOOBÓW, BO NIE SPOTUJESZ
???
W------L LIGHTY DO GRY, ŻEBY SPOTOWAŁY
GRAJ LIGHTEM I SPOTUJ
NIKT NIE STRZELA DO CZOŁGÓW, KTÓRE WYSPOTOWAŁEŚ, A NA KTÓRE JEST ZAJEBISTY PRZESTRZAŁ
W KOŃCU PADNIJ
TEAM WYZYWA CIĘ OD NOOBÓW, BO NIE SPOTUJESZ
???
- 2
Witam świrów z #worldoftanks .Ostatnio trochę pogrywam w #wot i tak mnie korci aby dostać się do jakiegoś klanu. Jakieś porady lub wiedzie gdzie są przyjęcia? W sumie mam jeszcze do tego dwóch cumpli ;) Jak na razie poziom max V.... Jest jakaś nadzieja czy lepiej założyć własny?
- 10
- 2
Za ten odnawialny sprzęt eksploatacyjny na testowym 9.18 płaci się po bitwie raz jak zużyje kilkukrotnie czy nalicza kredyty za każdym razem kiedy się użyje po odnowieniu?
#wot #worldoftanks
#wot #worldoftanks
- 5
#worldoftanks #wot
Mirki, jaki najlepszy teraz czołg do kupienia za złoto do 6,200 złota?
Nastawiony na zarabianie ofc. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mirki, jaki najlepszy teraz czołg do kupienia za złoto do 6,200 złota?
Nastawiony na zarabianie ofc. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tutaj dużo osób poleca M4A1 Ravioli.
- 2
@Flinio: losowanie do 10 + słaba pena = słabe zarabianie. Ale na 8 jest całkiem niezły.
- 2
Mirki, wróciłem do #wot i z tego co pamiętam i co grałem kilka bitew teraz, to najlepiej ze średnich czołgów gra mi się t34-85 <3 Mam jeszcze niemieckie drzewko średnich rozwinięte. Jakie drzewka średnich z innych nacji polecacie rozwijać? z faktu na to, że mam bardzo mało czasu na granie, a nawet chęci czasem brakuje, to jedynie kilka bitew na dzień, więc pewnie długo będę rozwijał (╯︵╰
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Yolocaust: Ale wiesz że nie chodzi o to żeby wyjechać na pałę, wyświecić 9 czołgów i umrzeć w przekonaniu że zrobiłeś dobrą robotę a team z----ł? Jest w tej grze coś takiego jak zasięg wyświetlania pojazdów na przykład...
- 0
@el009: Zdaję sobie z tego sprawę. Nawet nie padłem tylko schowany byłem i ich podświetlałem. Zasięg też mieli, bo nie byłem daleko od reszty teamu, a i gdyby nie krzak to i wrogie czołgi mnie by wyspotowały, także wiesz.
- 10
Tylko pociagu brakuje, ktos sie orientuje jak mozna takie rzeczy "krecic" na silniku wota?
#wot #worldoftanks
#wot #worldoftanks

- 4
@konradzicho: tog powinien za pociąg robić xD
Co się dzieje z type t-34? Znowu zacząłem nim grać i od wczoraj cały czas rzuca mnie na 6-7 tiery. W ciągu 30~ bitew ani razu nie byłem na topie
#wot #worldoftanks
#wot #worldoftanks
- 0
@prezess123123: Zaczynam odnosić wrażenie, że faktycznie tak jest ( ͡° ʖ̯ ͡°) 40 bitew i tylko raz na topie, do tego cholernie niecelny.
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@zgred: I nadal nabijają exp na ósemkach :P
@BillHickok: ja nabijam żeby się nie zmarnował i sobie AMX 30 odblokuje na później, gorzej mają Ci co ich linia idzie tylko w lighty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@natxd: Czyli wszystkie czołgi z jako takim pancerzem dostają zajebistego nerfa, wszystkie firanki będą jeszcze bardziej w dupie bo będzie na nie 10 razy większy focus
- 0
@natxd: No chyba byłem świadkiem jak kilka razy z rzędu arta z------a za 800-1000 w takiego E4, Ob 140 czy E-75. Ja sam siedząc jagdpanzerze e100 dostałem bułę za 700~
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@natxd: dla przykładu - świeża eMka z jeszcze mniejszym damagem ;).
źródło: comment_Iv4tQRPtbg2tUQ2QrvnJrlafFjkNzW5w.jpg
Pobierz- 1
- 1
Tryb szturmu. Misja prosta jak budowa cepa, utrzymaj swoją baze. Co robi twoja drużyna? Na hura jedzie na spawn wroga po czym radośnie ginie... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#wot #worldoftanks
#wot #worldoftanks
źródło: comment_9YCcd5qW4nDwHCMGu9qMJTIQgXzrR1JO.jpg
Pobierz- 2
@kubakabana: jest bardzo dobry, ale jak ktoś nie umie kątować (pomidor) to wtedy już trochę gorzej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@morq: przecież arta dostanie buffa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
DPM + w---------y splesz. Jak będziesz miał mało hp, i arta nie trafi to i tak zginiesz
DPM + w---------y splesz. Jak będziesz miał mało hp, i arta nie trafi to i tak zginiesz
- 0
@Yolocaust: u mnie już tak wygląda od 3 dni - 03.04-38%WR, 04.04-30%WR, 05.04-16% WR, aż się boję dzisiaj randomy odpalać bo będzie pewnie w okolicach 10%, jeśli tendencja spadkowa się utrzyma.
- 4
Recenzja nowej premki, która jutro trafi do sklepu - Lorraine 40t. Czołg, który był kiedyś w drzewku, a teraz będzie pojazdem premium. Opis, porównanie z AMX 50 100 i bitwa na Asa pancernego.
#wot #worldoftanks
#wot #worldoftanks

- 0
@shox: Podobno ma być, ale gdzieś między 10 a 11k golda, o połowę więcej niż CDC czy Ravioli. Gdybym nie miał M4A1 to pewnie bym się skusił a tak to poczekam na porządnego ruska premium który nie będzie musiał ładować golda żeby cokolwiek przbić...




















