Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Losiuu: minimum 6stka dzieci na utrzymaniu
- 0
@GoodMonster: NoLossPrevented
- 24
- 0
@Yolocaust: do trzech razy Szczuka
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@lubie_wachac_stopy_siostrze997 serio dla ciebie wbijanie tierow to esencja gry xD?
@Budo: Dokładnie. Jak przesuwali niektóre radzieckie niszczyciele do nowego drugiego drzewka niszczycieli to dostałem w ramach rekompensaty zarówno nowo wprowadzany niszczyciel jak i stary ale na wyższym już tierze. Na dodatek zbadane + miejsce w porcie i przeszkolony kapitan. W sumie profit.

@JestemTard: Widzę że nie odpowiadasz nawet na pytania. Serio jak można myśleć że darcie kapcia przez 30sek jest naturalne. Pewnie myślisz że inne rakowe youtubowe profile są taaaakie fajne - "ten izak taksie kłuci z żoną o te skiny haha, albo rojo krzyczy tarcza szmato haha jak suuuuper, ohoho zoabcz jak sie rusek zdenerwowal haha patrz jak krzyczy jaaaakie to zabawne ohohoh" JA PIER DO LE
- 0
@theartoftrolling: izak? rojo? Nie znam. Mirku, wstałeś lewą nogą, że się tak sadzisz? Zluzuj wory.
- 1
@pytlar: i tu sie mylisz. Stug, hetzer i T-150 to fajne czolgi.
@Marcowy_Kot: Sądząc po tych premkach w garażu, to zaczął grać dość dawno, ale niekoniecznie regularnie. ;)
Mirki, czy macie jakies fajne pomysły na prezent dla #niebieskipasek związany z world of tanks? Coś innego niż konto premium? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wot #worldoftanks
#wot #worldoftanks
@mejbi: klasyka: piwerko, schabowy i lodzik
- 6
@desensitization: a jak to powiązać z wot'em? Będę wołać "weszło jak w masło, przeciwnik oberwal!"
- 1
@sEB-q: Zdecydowanie 8.8. 145 peny, ale 200-250dmg co 5,8sekund z dosyłaczem i wentą. Na 6-7 tiery starczy, na 8 tiery używasz golda.
PS. Dziś dobiłem do 1250 średnich uszkodzeń ( ͡° ͜ʖ ͡°) xTE 98, dmg lepsze od 99,99 ^^
PS. Dziś dobiłem do 1250 średnich uszkodzeń ( ͡° ͜ʖ ͡°) xTE 98, dmg lepsze od 99,99 ^^
- 0
@Jestem_Tutaj: Takie życie xD
- 9
Pewnie wielu z was ma czołg z maratonu T25 Pilot 1, ale zupełnie nie bawiło się amerykańską linią medów... W filmie zobaczycie umówienie perków, modułów, oraz przykładowe bitwy tym czołgiem na kilku mapach i tierach :)
#wot #worldoftanks
#wot #worldoftanks

- 1
- 13
Jakby komuś się zapomniało ( ͡º ͜ʖ͡º)
Klan [MIRK0] rekrutuje, zapraszamy!
Strona www:
Klan [MIRK0] rekrutuje, zapraszamy!
Strona www:
źródło: comment_UJ92hhOMkDq1temAkfzxIlchfLy4d6nB.jpg
Pobierz@LuQi_13: mam jakieś szanse? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
http://www.wotinfo.net/en/efficiency?server=EU&playername=Qfel
http://www.wotinfo.net/en/efficiency?server=EU&playername=Qfel
- 0
@LuQi_13: V tierem nie gracie?
- 14
#wot #worldoftanks
1. Wejdź do klanu MIRKO
2. Zagraj pierwszą bitwę od miesiąca - w ciągu 3 miesięcy zagrałem 3 bitwy
3. R--------l wszystkich
4. Król T67 jest tylko jeden ( ͡° ͜
1. Wejdź do klanu MIRKO
2. Zagraj pierwszą bitwę od miesiąca - w ciągu 3 miesięcy zagrałem 3 bitwy
3. R--------l wszystkich
4. Król T67 jest tylko jeden ( ͡° ͜
źródło: comment_b0ZYLitT7U6SfnTprOZ8FgIp70TbsORO.jpg
Pobierz- 3
@kubakabana: o kurde, jestem w klanie z samym kapubakabunana... bakanukamana... makabatana... ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
@ZajebbcieTrudnyNick: Co daje?
- 0
@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf: jakieś rezerwy, chyba na expa.
- 3
Nowa grafika w World of Tanks wygląda szałowo. A do tego jeszcze fizyka obiektów... Zapowiada się bardzo smakowicie :)
#worldoftanks #wot #pcmasterrace
#worldoftanks #wot #pcmasterrace

No jak w 2013 roku ( ͡º ͜ʖ͡º)
@vdr: Najgorzej zoptymalizowana gra na rynku, w wieśka 3 pocinałem na moim a wota musze odpalać na tej gorszej grafie
@poradnikspeleologiczny: wrozbita maciej sie myli. WG nie ma planow na tak odlegly okres czyli miesiac. Na kwiecien zaraz bedzie film od panny Ali z WG na temat znizek w kwietniu.
@poradnikspeleologiczny: CW sie kończy mniej więcej za miesiąć, więc pewnie po tym będzie coś
Zastanawiam się nad instalacją WOT'a na PC w pracy i obliczam prawdopodobieństwo w-----------a z roboty na przyłapaniu podczas gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#worldoftanks #gry #pracbaza
#worldoftanks #gry #pracbaza
@Cripex: dlatego tego sie nie robi. Jak juz to na wlasnym laptopie, internecie i jakims zamknietym pokoju zeby nikt nie widzial. Twoj firmowy latwo sprawdzic tak samo jak polaczenia sieciowe i ich czas. Ale takie sprawdzanie zacznie sie raczej jak ktos ciebie podkabluje.
- 13
- 7
"40 subów nienawiści"
Początkowy pomysł na 40 subów na moim twitchu był taki, aby zagrać godzinę na AMX 40, ale zostałem podkuszony aby spróbować zrobić na AMX 40 jedną z misji na T25 Pilot, a mianowicie misję na zadanie 15k uszkodzeń w dowolnej ilości bitew. Ponieważ czołgistą jestem całkiem dobrym, to wydawało mi się to realne i dość proste do odfajkowania. Rzeczywistość okazała się jednak jak zwykle dużo bardziej brutalna, ale o
Początkowy pomysł na 40 subów na moim twitchu był taki, aby zagrać godzinę na AMX 40, ale zostałem podkuszony aby spróbować zrobić na AMX 40 jedną z misji na T25 Pilot, a mianowicie misję na zadanie 15k uszkodzeń w dowolnej ilości bitew. Ponieważ czołgistą jestem całkiem dobrym, to wydawało mi się to realne i dość proste do odfajkowania. Rzeczywistość okazała się jednak jak zwykle dużo bardziej brutalna, ale o

#wot #worldoftanks Koleżkowcy, brakuje mi jednego żetonu, nie mam dostępu do konta (tmobile ma do jutra konserwację), sms nie mogę zapłacić, bo to nie oranż. Jak bardzo jestem w dupie?
@Prince_Prospero przed chwilą również kupiłem 1zeton, zapłać kartą to pójdzie w tej samej chwili
@Prince_Prospero: zapłać kartą (obojętnie czy debetowa czy kredytowa), nie trzeba dostępu do konta, a idzie od razu

























źródło: comment_6UrAxuBm1LlnvlwAMH7U7TNooVny0RC6.jpg
Pobierz