Bardzo dobry dpm, super celność i wysoka penetracja - nowy szwedzki TD premium Strv S1 :) Opis czołgu i M'ka na Malinówce.

#wot #worldoftanks
vdr - Bardzo dobry dpm, super celność i wysoka penetracja - nowy szwedzki TD premium ...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vdr: Meh. Pewnie tylko do kupienia za gotówkę, a nie za złoto we grze jak to ostatnio bywa w przypadku "mocniejszych" premek. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@shox: Nie uważam żeby ten czołg był mocny. Na niektórych mapach będzie mocny, ale na innych kompletnie się nie nada jednak.
  • Odpowiedz
@kurde-moje-pole: Kontakt mi się urwał, bo czasu brak, ale jeszcze kilkunastu chłopaków zostało.
Ja wchodzę od czasu do czasu...bo chyba nie potrafię się oduzależnić( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@arbuz77: Gdyby od początku podali wszystkie misje to pewnie nawet bym nie zaczynał ;) Ale na razie mam odhaczone 8/8 i liczę że po 2 ostatnich dniach WG trochę odpuści bo inaczej im się pomidory obrażą :D
  • Odpowiedz