Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
#worldoftanks
#wot
Jak ma się sprawa złota kupowanego na allegro? Bezpieczne? Widzę, że jakiś nowy dziwny sposób - wysyłamy gościowi linka i on opłaca go za nas. Warto przycebulić 2500golda na premium, czy lepiej nie ryzykować, bo szansa na bana duża?
#wot
Jak ma się sprawa złota kupowanego na allegro? Bezpieczne? Widzę, że jakiś nowy dziwny sposób - wysyłamy gościowi linka i on opłaca go za nas. Warto przycebulić 2500golda na premium, czy lepiej nie ryzykować, bo szansa na bana duża?
@D3jviD Uważałbym na takiego golda, bo często można trafić na kupowanego kradzionymi kartami. A wtedy całe konto idzie w p---u dopóki nie wyrównanasz straty. Wszystko zgodnie z powiedzeniem - chytry dwa razy traci.
Jednak, żeby nie było, że wszyscy są źli. Być może można jeszcze trafić na oferty z T-mobile. Te są legalne.
Jednak, żeby nie było, że wszyscy są źli. Być może można jeszcze trafić na oferty z T-mobile. Te są legalne.
- 1
@D3jviD: ja kupiłem kiedyś właśnię tą płatnością z orange, jeszcze mnie nie zbanowali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ta afera z kradzionymi kartami kiedyś była, bo później płatności z tych kart były wycofywane i WG traciło hajs, a gold dalej był na koncie - czyli musieli to konto zablokować (chyba że był ten gold dalej niewydany, to tylko go usuwali)
teraz, jak kupuje ci typek z allegro
ta afera z kradzionymi kartami kiedyś była, bo później płatności z tych kart były wycofywane i WG traciło hajs, a gold dalej był na koncie - czyli musieli to konto zablokować (chyba że był ten gold dalej niewydany, to tylko go usuwali)
teraz, jak kupuje ci typek z allegro
- 1
Czytam nowy temat na stronie WoTa dotyczący arty. I pytanko do was: czy po zmianach będzie opłacało się grać i rozwijać artę? I drugie pytanko chodzi o te pociski HE: czy teraz po zmianach będzie gorzej grało się czołgami z pociskami HE i grubą lufą tzn. szweckie td czy ruskie stockowe td?
#worldoftanks
#wot
#worldoftanks
#wot
- 2
@FoxX21: Będzie się opłacało rozwijać tylko te z dużym splashem typu T92 czy CGC, a zmiany penetracji na pociskach HE obowiązują tylko arty. Nie bój się, nie znerfią KW-2. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 2
@FoxX21: obawiam się, że dopiero teraz się będzie opłacało w ogóle nią grać i przestanie być klasą dla opóźnionych dzieci.
- 70
- 2
@ptasiek2 ja :)
- 0
@Zgubilem_Login: ThePtasiek2, dodaj sobie :)
- 0
@Kaczorra: niestety nie...
źródło: comment_1HmOylJxbwhUPYsykPJrV2zu7r2axB0c.jpg
Pobierz- 1
@JestemTard: a no chyba że tak. No to jakiś rekord chyba padł ;).
#wot to kolejna gra, która zagościła do #ultrawidegaming
Kolejny raz przewaga względem rywali - widzimy ich zanim oni zauważą nas, co pozwala to szybszą reakcję w grze.
Jeśli podobają Ci się moje materiały, zapraszam na kanał UltraWideGaming
#pcmasterrace #gry #grypc #worldoftanks
Kolejny raz przewaga względem rywali - widzimy ich zanim oni zauważą nas, co pozwala to szybszą reakcję w grze.
Jeśli podobają Ci się moje materiały, zapraszam na kanał UltraWideGaming
#pcmasterrace #gry #grypc #worldoftanks

- 2
@SpiderFYM: w skrócie: WOT to nie jest Counter-Strike. W czołgach patrzysz na mapę i widzisz gdzie się obrócić, żeby zobaczyć wroga, to nie jest typowy FPS, więc i ultrawidegaming na niewiele się tu zda.
- 3
@SpiderFYM: Teoria wyssana z palca kolego niestety. Taki monitor może dawać przewagę nad innymi tylko w kilku grach i wśród nich nie znajduje się nawet CS:GO (proplayerzy grają w ustawieniach ratio 4:3 nawet na takich monitorach 21:9 z obciętymi bokami, aby bardziej było widać heady). W WoT przewaga na widzeniem przeciwnika polega na tym czy szybciej go wyspotujemy i nie jest to związane z tym, że go szybciej "zobaczymy na
- 1
Mirki i węgierki grające w #worldoftanks!
Szukamy z kolegą ekipy do pogrania, brakuje nam jeszcze 5 osób.
Ktoś chętny? :) Totalnie na chillu, wieczorkowe granie, czat głosowy mile widziany ;)
Szukamy z kolegą ekipy do pogrania, brakuje nam jeszcze 5 osób.
Ktoś chętny? :) Totalnie na chillu, wieczorkowe granie, czat głosowy mile widziany ;)
Komentarz usunięty przez autora
@tamian: a i pisz pod tagiem # wot bo wiecej go obserwuje.
- 1
@RezuNN: wystarczy ze zrobisz na pozostalych z honorami ostatnia misje to nie musisz
- 0
Komentarz usunięty przez autora
Ile bazowego expa trzeba na Mke na wz-131?xD Bo zrobiłem właśnie 1380 bazowego i dostałem tylko 1 klasę
#wot #worldoftanks
#wot #worldoftanks
@Yolocaust: Ponad 1400
Udalo sie komus odzyskac golda po bugu w zwiazku z wargames? Nie chodzi mi o tego nadmiarowego, a o tego ktorego mieliscie na koncie przed cala akcja (mi wyparowalo 5k najprawdopodobniej za kamuflaze). Pisze caly czas do supportu, ale mam wrazenie ze odpowiada mi automat i po kolejnym z rzedu tickecie mi sie szczerze mowiac odechciewa...
#wot #worldoftanks #wgcwel
#wot #worldoftanks #wgcwel
- 3
@konradzicho: jak miałeś złoto wcześniej plus dostałeś jeszcze to w związku z bugiem gier wojennych i na swoją logikę pomyślałeś, że lepiej będzie je wydać na coś zanim WG zabierze to sam siebie wyruchałeś Januszu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
- 2
@shox: ja tam wiecej januszostwa widze w cieszeniu sie ze ktos stracil
- 12
- 3
- 4
@zygfryd0: @Yolocaust: @dj_mysz: To nie musi być bot, są ludzie, którzy tak grają. Poniżej macie przykład gościa o nicku jasiek122 co ma 40 wn8 i 40k bitew. Dorosły facet ale totalny kretyn.
https://pl.wot-life.com/eu/player/jasiek122/
Tutaj kilka przykładów jego mądrości xD
https://www.twitch.tv/videos/118712425
https://clips.twitch.tv/ViscousIntelligentLardFailFish
https://clips.twitch.tv/AltruisticClumsyShallotPunchTrees
https://pl.wot-life.com/eu/player/jasiek122/
Tutaj kilka przykładów jego mądrości xD
https://www.twitch.tv/videos/118712425
https://clips.twitch.tv/ViscousIntelligentLardFailFish
https://clips.twitch.tv/AltruisticClumsyShallotPunchTrees
Mireczki, czy ktoś z was jeździ japońskim tygryskiem premium i mógłby coś o nim napisać? Zastanawiam się czy by go sobie nie przycebulić przy najbliższych zniżkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wot #worldoftanks
#wot #worldoftanks
konto usunięte via iOS
- 1
@A_E_S_T_H_E_T_I_C: kupiłem kiedyś na przecenie za golda. Szczerze mówiąc dla mnie to bardzo potężna premka na VI i VII tierach. Ma dobre działo, od czasu buffa nie używałem praktycznie golda. Grasz jak tygrysem I ale jednak tier niżej. W losowaniach na wyższe tiery szanowałem HP i wspierałem natarcie. Mam na nim M'kę i jako fan niemiaszków polecam.
- 1
@SaberOne: w końcu trochę bardziej rozbudowana opinia ;). Grę tygrysem I wspominam dobrze, chociaż było to już parę lat temu. Sprawię sobie ten czołg na najbliższej zniżce, mam nadzieję, że się nie zawiodę na nim.
#wot #worldoftanks Inwestować w BiA na drugim skillu przy wentylacji (resetowanie skilli itd)? Załoga na Tigerze I i tam pozostaną.
- 1
@Marcowy_Kot: mam dwa, zaczyna 3
@Prince_Prospero: jesli masz naprawe na wszystkich lub skille do celowania+zarowe to tak mozesz wziac bia i rozpoczac naprawe badz inne perki. Czyli dowodca zarowa, bia, naprawa; celowniczy naprawa, bia, strzal z boku; kierowca naprawa, bia, gladka jazda itd.
Panowie oco chodzi mam 100 gier, powinienem już dostać 3 baretki na lufę bo jestem lepszy od 98,2% graczy. Kiedy je dostanę?
#worldoftanks
#worldoftanks
źródło: comment_1nVe89hbxgrMm6e8PglXyRc242XdeoKE.jpg
Pobierz@Maelstrom94: A to nie trzeba szukać, w zakładce nagrody jest zawsze i można się dowiedzieć tam że właśnie od 5 tieru
@Maelstrom94 ale xTE to z tego co wiem to nie jest procent odznaki biegłości i od V tieru+

2
World of Tanks Generals 15 kwietnia kończy swoje żywota!

15 kwietnia nastąpi zamknięcie serwerów gry World of Tanks Generals. Wszystkie zasoby zostaną przeniesione do innych gier Wargamingu.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #






























#wot #worldoftanks