Jeśli nie macie jeszcze Jagd Panzera E-100 to zróbcie sobie jak najszybciej. Po 32k bitew wiem, że nieposiadanie tego czołgu w garażu, to jak smakowanie lizaka przez papierek... Nic nie daje takiej radości jak skrócenie kogoś o 1100hp jednym strzałem... Boski :)
#wot #worldoftanks
vdr - Jeśli nie macie jeszcze Jagd Panzera E-100 to zróbcie sobie jak najszybciej. Po...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#worldoftanks
#wot

Jak ma się sprawa złota kupowanego na allegro? Bezpieczne? Widzę, że jakiś nowy dziwny sposób - wysyłamy gościowi linka i on opłaca go za nas. Warto przycebulić 2500golda na premium, czy lepiej nie ryzykować, bo szansa na bana duża?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@D3jviD Uważałbym na takiego golda, bo często można trafić na kupowanego kradzionymi kartami. A wtedy całe konto idzie w p---u dopóki nie wyrównanasz straty. Wszystko zgodnie z powiedzeniem - chytry dwa razy traci.

Jednak, żeby nie było, że wszyscy są źli. Być może można jeszcze trafić na oferty z T-mobile. Te są legalne.
  • Odpowiedz
@D3jviD: ja kupiłem kiedyś właśnię tą płatnością z orange, jeszcze mnie nie zbanowali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ta afera z kradzionymi kartami kiedyś była, bo później płatności z tych kart były wycofywane i WG traciło hajs, a gold dalej był na koncie - czyli musieli to konto zablokować (chyba że był ten gold dalej niewydany, to tylko go usuwali)
teraz, jak kupuje ci typek z allegro
  • Odpowiedz
Czytam nowy temat na stronie WoTa dotyczący arty. I pytanko do was: czy po zmianach będzie opłacało się grać i rozwijać artę? I drugie pytanko chodzi o te pociski HE: czy teraz po zmianach będzie gorzej grało się czołgami z pociskami HE i grubą lufą tzn. szweckie td czy ruskie stockowe td?
#worldoftanks
#wot
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FoxX21: Będzie się opłacało rozwijać tylko te z dużym splashem typu T92 czy CGC, a zmiany penetracji na pociskach HE obowiązują tylko arty. Nie bój się, nie znerfią KW-2. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@FoxX21: obawiam się, że dopiero teraz się będzie opłacało w ogóle nią grać i przestanie być klasą dla opóźnionych dzieci.
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: w skrócie: WOT to nie jest Counter-Strike. W czołgach patrzysz na mapę i widzisz gdzie się obrócić, żeby zobaczyć wroga, to nie jest typowy FPS, więc i ultrawidegaming na niewiele się tu zda.
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: Teoria wyssana z palca kolego niestety. Taki monitor może dawać przewagę nad innymi tylko w kilku grach i wśród nich nie znajduje się nawet CS:GO (proplayerzy grają w ustawieniach ratio 4:3 nawet na takich monitorach 21:9 z obciętymi bokami, aby bardziej było widać heady). W WoT przewaga na widzeniem przeciwnika polega na tym czy szybciej go wyspotujemy i nie jest to związane z tym, że go szybciej "zobaczymy na
  • Odpowiedz
Mirki i węgierki grające w #worldoftanks!
Szukamy z kolegą ekipy do pogrania, brakuje nam jeszcze 5 osób.
Ktoś chętny? :) Totalnie na chillu, wieczorkowe granie, czat głosowy mile widziany ;)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Udalo sie komus odzyskac golda po bugu w zwiazku z wargames? Nie chodzi mi o tego nadmiarowego, a o tego ktorego mieliscie na koncie przed cala akcja (mi wyparowalo 5k najprawdopodobniej za kamuflaze). Pisze caly czas do supportu, ale mam wrazenie ze odpowiada mi automat i po kolejnym z rzedu tickecie mi sie szczerze mowiac odechciewa...
#wot #worldoftanks #wgcwel
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@konradzicho: jak miałeś złoto wcześniej plus dostałeś jeszcze to w związku z bugiem gier wojennych i na swoją logikę pomyślałeś, że lepiej będzie je wydać na coś zanim WG zabierze to sam siebie wyruchałeś Januszu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@A_E_S_T_H_E_T_I_C: kupiłem kiedyś na przecenie za golda. Szczerze mówiąc dla mnie to bardzo potężna premka na VI i VII tierach. Ma dobre działo, od czasu buffa nie używałem praktycznie golda. Grasz jak tygrysem I ale jednak tier niżej. W losowaniach na wyższe tiery szanowałem HP i wspierałem natarcie. Mam na nim M'kę i jako fan niemiaszków polecam.
  • Odpowiedz
@Prince_Prospero: jesli masz naprawe na wszystkich lub skille do celowania+zarowe to tak mozesz wziac bia i rozpoczac naprawe badz inne perki. Czyli dowodca zarowa, bia, naprawa; celowniczy naprawa, bia, strzal z boku; kierowca naprawa, bia, gladka jazda itd.
  • Odpowiedz