Mirki szukam dwóch typów czołgów żeby wiedzieć jak iść od początku.
W miarę tanki i mobilny żeby mógł być na 1 lini, mobilny i dość spory dmg do 1 lini lub coś pomiędzy nimi. Ogólnie chcę być na przodzie i tam walczyć. Co możecie polecić?
tiery 8-10.
#wot #worldoftanks
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DamianUKF: bo to jest gra free to play ale do 6 tieru. Potem bez konta premium trzeba poswiecic czas na farmienie kredytow zeby miec na bitwy na wyzszych tierach. @frems: np naprawa czolgu 10 tieru po bitwie to ok 15-20k do tego amunicja ok 1k za pocisk zwykly a premium od 4-8k za sztuke.
  • Odpowiedz
#wot #worldoftanks

Siema murki

Ludzie graja w to jeszcze? Jak wyglada liczba graczy w porownaniu z 2013~ rokiem? Zastanawialem sie czy nie wrocic, ale nie chce sciagac gierki zeby zobaczyc puste serwery ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki chcę sobie potestować czołgi ciężkie i czołgi z działami z magazynkiem. jakie polecacie żeby potem iść w dane czołgi na normalnym serwie? może jeszcze jakieś niszczyciele.
#wot #worldoftanks
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ptasiek2: Pamiętam mój Panzer bodajże IV walący z tego grubego działka które nie potrafiło nic przebić jeśli nie spamowałem HE i się modliłem. Zaraz się okaże, zostało 200mb do pobrania.
  • Odpowiedz
@adrpan: To akurat prawda - gra jest duzo przyjemniejsza, lightami wreszcie mozna grac normalnie (zadajesz normalnie obrazenia, a nie grasz VI tierem ze 120 peny na goldzie na IX tierze), zawsze dmg zrobisz.
  • Odpowiedz
@NieWartooo: Jak nie przebija? Magazynek na którym powinno się grać ma 95mm penetracji na AP oraz 110 na APCR. Przede wszystkim trzeba strzelać na krótkim dystansie, szukać samotnych czołgów, lub okazji do wystrzelania magazynka i schowania się. Leopardem czeka Cię podobna gra
  • Odpowiedz
@Sparkerix: I tu się mylisz. Lighty są mordercami - zwłaszcza na koncu bitwy jak zostają same ogryzki. Walczę z takim przekonaniem, że lighty są do świecenie żeby jakiś debil w OI miał czas wycelować i może trafić.
  • Odpowiedz
Jeśli ktoś nie widział ogłoszeń na stronie WG a odkłada kredki na czołgi tieru VIII-X to w ten łikend będzie okazja kupić taniej, gdyż będą zniżki :) prócz tego jakieś misje i x5 za pierwsze zwycięstwo.

#wot #worldoftanks
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kiedyś to były czasy.... T18 na 2 tierze- mistrzowski, amerykański tedek, żaden czołg nie dawał tyle frajdy. A teraz to jak w lesie... Sam nie wiem co robić, gram ciągle jedynkami- T1 Cunningham albo Leichttraktorem. Poleci mi ktoś jakiś czołg 2 tieru? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#wot #mirkowot #worldoftanks
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wot #worldoftanks

Jakiś poradnik, albo ścieżki rozwoju dla początkujących? Kilka lat temu coś grałem, ale kompletnie zapomniałem co i jak.
Będę wdzięczny za wszelkie porady. :)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hejo
Chcę kupić konto w #worldoftanks . Sprzedaż przez allegro. cena do około 150 zł. dogadywać szczegóły lub inny sposób komunikacji. Głównie interesują mnie czołgi ciężkie.

P.S. głupie komentarze będą usuwane.
#kupie #allegro
#wot
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@frems: Mogę Ci sprzedać moje, ale za 200 ( ͡° ͜ʖ ͡°) wn8 1,8k, premka 25dni, 3x 10t(2 w garazu, 1 kupiony - 113), z premek m 41 90 gf i t-28-f30 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Hejo
Chcę kupić konto w #worldoftanks . Sprzedaż przez allegro. cena do około 150 zł. dogadywać szczegóły lub inny sposób komunikacji.

P.S. głupie komentarze będą usuwane.
#kupie #allegro
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach