Mirki szukam dwóch typów czołgów żeby wiedzieć jak iść od początku.
W miarę tanki i mobilny żeby mógł być na 1 lini, mobilny i dość spory dmg do 1 lini lub coś pomiędzy nimi. Ogólnie chcę być na przodzie i tam walczyć. Co możecie polecić?
tiery 8-10.
#wot #worldoftanks
W miarę tanki i mobilny żeby mógł być na 1 lini, mobilny i dość spory dmg do 1 lini lub coś pomiędzy nimi. Ogólnie chcę być na przodzie i tam walczyć. Co możecie polecić?
tiery 8-10.
#wot #worldoftanks























#wot #worldoftanks
źródło: comment_aI0bYWBtkQtdahcpgJM6nyou3TUniM0V.jpg
Pobierzhttps://www.reddit.com/r/WorldofTanks/comments/6a6342/psa_if_you_want_is6_gunmarks_on_eu_do_them_now/