Przez ostatnie 2 dni udało mi się osiągnąć WR na poziomie 52,02%.
Przez cały dzisiejszy dzień WR spadło mi do 51.91%, pomimo grania na wyższym poziomie - średnie WN8 2400.
Niech mi ktoś powie, że MM nie dobiera mi debili do drużyny na podstawie mojego WR. Thx Serb!
#wot #worldoftanks
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RezuNN: Im dłużej grasz podczas jednej sesji, tym z każdą kolejną grą twój poziom spada. Zmęczenie, rutyna, mniej się starasz etc.
Podobnie jest jak trafi się seria przegranych. Wtedy najlepiej zrobić sobie przerwę kilkugodzinną, bo z każdą kolejną przegraną poziom podirytowania wzrasta i człowiek tylko się wkurza, a to działa na psychikę przez co grasz słabiej.
Najważniejsze to nie grać na siłę jak widać, że nie idzie. Dalsze granie raczej
  • Odpowiedz
Wróciłem do wota i od 7 dni tak samo gram dla rozluźnienia. Ofc co 10 minut ktoś mnie do klanu zaprasza i niektóre są całkiem całkiem, jeśli chodzi o ich poziom. Może w końcu mnie czegoś nauczą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#worldoftanks #wot
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Parówkowym skrytożercom mówimy stanowcze nie! Jeśli boicie się amerykańskiej parówy, to zupełnie niepotrzebnie. Ten czołg potrafi zaskoczyć niejednego przeciwnika :)

TD, którego obawia się wielu, ale zupełnie niepotrzebnie. Świetne działo z krótkim przeładowaniem i całkiem przyzwoity pancerz. Polecam :)
#worldoftanks #wot
vdr - Parówkowym skrytożercom mówimy stanowcze nie! Jeśli boicie się amerykańskiej pa...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@morq: to skutecznie zniechęca do gry na telefonie , koleś grając na ekranie w telefonie (które już samo w sobie rewelacyjne nie jest) nie ma szans z przeciwnikiem uzbrojonym w klawiaturę i mysz. WG akurat to zje..o strasznie.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WG powinno wypieprzyć artę całkowicie z gry. Dostałi ogłuszenie i lepszy reload, ale i tak nic nie pomogą, bo to zwykłe pomidory. XD
#worldoftanks
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@natxd: tak normalnie, klikasz prawym i sprzedajesz, tym bardziej jak kiedyś w ogóle tego czołgu nie czułem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Gother: liczy się gracz i sytuacja w jakiej się znajdzie. Pomidorowi nawet Defender nie pomoże, a ludzie przez swoją śmiałość w tych czołgach lubią popełniać błędy :)
  • Odpowiedz
Te szwedzkie czołgi to jakieś nieporozumienie... Co za ćmonda była odpowiedzialna za fizykę tych czołgów?
To już 6 bitwa, podczas której czołg dachował. Wystarczy, że gąsienica dotknie ściany i już się przylepia do niej...

Ruski tank to jednak cudo techniki. Spada z hilla na Himmelsdorfie, wykonując dwukrotnego fikołka i tylko uszkodzona gąsienica, a czołg jest sprawny i sam się stawia na gąsienice. A te szwedzkie? Szkoda gadać...
#wot #worldoftanks
RezuNN - Te szwedzkie czołgi to jakieś nieporozumienie... Co za ćmonda była odpowiedz...

źródło: comment_e6RezB2Muk4vj5hRAUng3Rm4JxSZF42X.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Może wiecie, może nie wiecie, ale jeśli przeszkalacie załogę na inny czołg i nie chcecie tracić golda na zrobienie jej na 100% to zawsze można zresetować perki do 90%(za 20k kredek). Wtedy załoga wskakuje na 100%, a wy tracicie 5-10% z perka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wot #worldoftanks
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@arbuz77: i tu sie mylisz. Jest zupelnie na odwrot. Im masz wiecej perkow tym wiecej expa tracisz bo 10% z calej puli podczas resetu. Przy 5 perkach to juz rzad kilkuset tys xp. Przy przetrenowaniu zalogi tracisz tylko 10% podstawowej puli czyli jakies 30k xp jesli sie nie myle ( mi zajmuje nie wiecej niz jeden dzien na dobicie z 90 do 100% na rezerwach). To czy zrobie reset za
  • Odpowiedz
@Zgubilem_Login: 13-90 pasi na twierdze, ale nie ma opcji na nim zarobic bo trzeba goldem spamować. Na 8mce Is3 i T32 to solidne wybory do zarabiania hajsu.

Co do medów na dyszkach, ruskie medy i batchaty to podstawa, TVPki są tez dośc popularne, centka i amerykańca nie uświadczysz.
  • Odpowiedz