Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 45
- 2
Wróciłem do wota i od 7 dni tak samo gram dla rozluźnienia. Ofc co 10 minut ktoś mnie do klanu zaprasza i niektóre są całkiem całkiem, jeśli chodzi o ich poziom. Może w końcu mnie czegoś nauczą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#worldoftanks #wot
#worldoftanks #wot
@RezuNN i grać twierdzę natarcia cw xd
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 11
@666Krzysiek666: battlefield :)
- 4
To uczucie kiedy masz pełno premek w garażu i nie musisz się zastanawiać co by tu wymienić. xD
#wot #worldoftanks
#wot #worldoftanks
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
?@LegionPL: Na jaki warto wymienic T40
konto usunięte via Android
- 1
@komtraja: a po co go wymieniać?
- 4
Parówkowym skrytożercom mówimy stanowcze nie! Jeśli boicie się amerykańskiej parówy, to zupełnie niepotrzebnie. Ten czołg potrafi zaskoczyć niejednego przeciwnika :)
TD, którego obawia się wielu, ale zupełnie niepotrzebnie. Świetne działo z krótkim przeładowaniem i całkiem przyzwoity pancerz. Polecam :)
#worldoftanks #wot
TD, którego obawia się wielu, ale zupełnie niepotrzebnie. Świetne działo z krótkim przeładowaniem i całkiem przyzwoity pancerz. Polecam :)
#worldoftanks #wot

- 0
@szaremyszki: Nie :)
@vdr: to do powtorzenia - z ogluszaniem ;)
- 1
Ruchają bardziej niż PIS( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
#wot #worldoftanks
Ten Blitz jest na PC, android i iOS? Czy jak gram na andku, to również przeciwko graczom PC?
Ten Blitz jest na PC, android i iOS? Czy jak gram na andku, to również przeciwko graczom PC?
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@morq: to skutecznie zniechęca do gry na telefonie , koleś grając na ekranie w telefonie (które już samo w sobie rewelacyjne nie jest) nie ma szans z przeciwnikiem uzbrojonym w klawiaturę i mysz. WG akurat to zje..o strasznie.
- 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@shox: no nie wiem ja dzisiaj E100 zagrałem parę i nie odczuwałem artylerii, w końcu da się grać...
- 1
WG powinno wypieprzyć artę całkowicie z gry. Dostałi ogłuszenie i lepszy reload, ale i tak nic nie pomogą, bo to zwykłe pomidory. XD
#worldoftanks
#worldoftanks
- 1
- 3
@ZajebbcieTrudnyNick: była na początku kwietnia, a zniżki na dziesiątki są raczej rzadko. Nie spodziewaj się wcześniej niż za kilka miesięcy.
- 0
@natxd: IS-3 to złom, teraz tylko Defendery się liczą.
- 1
- 3
Te szwedzkie czołgi to jakieś nieporozumienie... Co za ćmonda była odpowiedzialna za fizykę tych czołgów?
To już 6 bitwa, podczas której czołg dachował. Wystarczy, że gąsienica dotknie ściany i już się przylepia do niej...
Ruski tank to jednak cudo techniki. Spada z hilla na Himmelsdorfie, wykonując dwukrotnego fikołka i tylko uszkodzona gąsienica, a czołg jest sprawny i sam się stawia na gąsienice. A te szwedzkie? Szkoda gadać...
#wot #worldoftanks
To już 6 bitwa, podczas której czołg dachował. Wystarczy, że gąsienica dotknie ściany i już się przylepia do niej...
Ruski tank to jednak cudo techniki. Spada z hilla na Himmelsdorfie, wykonując dwukrotnego fikołka i tylko uszkodzona gąsienica, a czołg jest sprawny i sam się stawia na gąsienice. A te szwedzkie? Szkoda gadać...
#wot #worldoftanks
źródło: comment_e6RezB2Muk4vj5hRAUng3Rm4JxSZF42X.jpg
PobierzMoże wiecie, może nie wiecie, ale jeśli przeszkalacie załogę na inny czołg i nie chcecie tracić golda na zrobienie jej na 100% to zawsze można zresetować perki do 90%(za 20k kredek). Wtedy załoga wskakuje na 100%, a wy tracicie 5-10% z perka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wot #worldoftanks
#wot #worldoftanks
@Yolocaust: wiecie i korzystacie:)
@arbuz77: i tu sie mylisz. Jest zupelnie na odwrot. Im masz wiecej perkow tym wiecej expa tracisz bo 10% z calej puli podczas resetu. Przy 5 perkach to juz rzad kilkuset tys xp. Przy przetrenowaniu zalogi tracisz tylko 10% podstawowej puli czyli jakies 30k xp jesli sie nie myle ( mi zajmuje nie wiecej niz jeden dzien na dobicie z 90 do 100% na rezerwach). To czy zrobie reset za
Który klan rozdaje gelda i rekrutuje obecnie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) pomidor 2200+ wn8 recent chętnie by dorobił i w plutonie pograł.
#wot #worldoftanks
#wot #worldoftanks
@Zgubilem_Login: 13-90 pasi na twierdze, ale nie ma opcji na nim zarobic bo trzeba goldem spamować. Na 8mce Is3 i T32 to solidne wybory do zarabiania hajsu.
Co do medów na dyszkach, ruskie medy i batchaty to podstawa, TVPki są tez dośc popularne, centka i amerykańca nie uświadczysz.
Co do medów na dyszkach, ruskie medy i batchaty to podstawa, TVPki są tez dośc popularne, centka i amerykańca nie uświadczysz.
dla ociekających zajebistością to tylko FAMU
Już jakiś czas nie gram w Wota. Mam konto z paroma czołgami, w tym z Typkiem 59.
Opłaca się w ogóle sprzedać konto? Jeżeli tak, to ile jest ono warte?
#worldoftanks #wot
Opłaca się w ogóle sprzedać konto? Jeżeli tak, to ile jest ono warte?
#worldoftanks #wot
Jakieś 10zł. Spokojnie możesz puścić za 5zł. Od ręki mogę dać 1zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Cock_Inside: możesz wystawić je na allegro, ale czy ktoś je kupi... ogólnie powiedziałbym, że popyt to raczej mały jest na takie rzeczy























Przez cały dzisiejszy dzień WR spadło mi do 51.91%, pomimo grania na wyższym poziomie - średnie WN8 2400.
Niech mi ktoś powie, że MM nie dobiera mi debili do drużyny na podstawie mojego WR. Thx Serb!
#wot #worldoftanks
Podobnie jest jak trafi się seria przegranych. Wtedy najlepiej zrobić sobie przerwę kilkugodzinną, bo z każdą kolejną przegraną poziom podirytowania wzrasta i człowiek tylko się wkurza, a to działa na psychikę przez co grasz słabiej.
Najważniejsze to nie grać na siłę jak widać, że nie idzie. Dalsze granie raczej