Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
- 0
Kilka pytań, jeżeli nie masz nic przeciwko,
1. Jakiego rodzaju system CRM używasz w swojej firmie? (Proszę podać nazwę)
2. Jakie są główne cele i korzyści wynikające z używania systemu CRM w Twojej firmie?
3. Ile miesięcznie płacisz za system CRM, którego używasz? (Proszę podać przedział cenowy)
4. Ile byłbyś skłonny płacić miesięcznie za system CRM o lepszych funkcjonalnościach lub wsparciu technicznym?
1. Jakiego rodzaju system CRM używasz w swojej firmie? (Proszę podać nazwę)
2. Jakie są główne cele i korzyści wynikające z używania systemu CRM w Twojej firmie?
3. Ile miesięcznie płacisz za system CRM, którego używasz? (Proszę podać przedział cenowy)
4. Ile byłbyś skłonny płacić miesięcznie za system CRM o lepszych funkcjonalnościach lub wsparciu technicznym?
@SentineI:
1. PerfexCRM!
2. Zarządzanie wszystkim w jednym miejscu. PerfexCRM darmowy otwarty kod. Łatwe wdrożenie dodatkowej funkcjonalności.
3. Nic
4. To zależy od funkcji premium
1. PerfexCRM!
2. Zarządzanie wszystkim w jednym miejscu. PerfexCRM darmowy otwarty kod. Łatwe wdrożenie dodatkowej funkcjonalności.
3. Nic
4. To zależy od funkcji premium
Ktoś wie dlaczego oficjala wtyczka #inpost dla #woocommerce #wordpress została usunięta z oficjalnej strony WP?
źródło: 1000004594
Pobierz@kacper3355: Hej, sprawdź naszą ofertę, najtańsze konto hostingowe (umożliwiamy obsługę node.js) to u nas koszt 50 PLN brutto rok, obecnie trwa promocja i konto można kupić już w cenie 25 PLN brutto za pierwszy rok.
https://www.small.pl/#oferta
https://www.small.pl/#oferta
@kacper3355: small.pl, korzystam polecam, jakbyś chciał kod rabatowy to mogę podrzucić
- 1
Promocja "Druga połowa wakacji" -50% na nowe konta hostingowe SMALL.PL
Ogłaszamy naszą nową letnią promocję "Druga połowa wakacji", która obniża cenę nowych kont hostingowych o 50%.
Jeżeli szukasz dobrego i niedrogiego małego konta hostingowego umożliwiającego skorzystanie nie tylko z PHP i MySQL, ale również z Node.js, Python, Ruby, Dotnet, MongoDB, PostgreSQL i wielu innych technologii, to na pewno zainteresuje Cię nasza oferta SMALL.PL:
Ogłaszamy naszą nową letnią promocję "Druga połowa wakacji", która obniża cenę nowych kont hostingowych o 50%.
Jeżeli szukasz dobrego i niedrogiego małego konta hostingowego umożliwiającego skorzystanie nie tylko z PHP i MySQL, ale również z Node.js, Python, Ruby, Dotnet, MongoDB, PostgreSQL i wielu innych technologii, to na pewno zainteresuje Cię nasza oferta SMALL.PL:
źródło: wakacje
Pobierz#programowanie #wordpress #google #seo
Mial ktoś taki problem z google search console? Wiszą już artykuły ponad miesiąc i dalej nie zostały zainwestowane. Witryna oparta na wp do seo został użyty yoastseo
Mial ktoś taki problem z google search console? Wiszą już artykuły ponad miesiąc i dalej nie zostały zainwestowane. Witryna oparta na wp do seo został użyty yoastseo
źródło: temp_file3359375023770536656
PobierzZobacz index API, powinno ogarnąć, ale na jak długo, to już zależy co tam masz.
@14latnawykopie: krótkie, niemerytoryczne notki prasowe zrobione na podstawie innych notatek prasowych a nie własnych doświadczeń. Brak dbałości o reputację serwisu.
To nie ma prawa ani się indeksowac ani zaistnieć w internetach.
To nie ma prawa ani się indeksowac ani zaistnieć w internetach.
- 0
Wie ktoś jak wdrożyć teraz te wszystkie bezsensowne komunikaty o cookies i inne? Bo dawniej to robiłem tak, że miałem prosty skrypt w JS który wyświetlał pasek na dole z informacją i jak użytkownik klikał "akceptuj" i po prostu dodawał on kontener google tag managera do strony. Teraz ponoć to się zmieniło, ze bez specjalnych sposobów uzyskiwania zgód nie za bardzo chce zbierać dane do analyticsa itp...
Jest jakiś prosty sposób, albo
Jest jakiś prosty sposób, albo
- 1
Dobra, powiedzmy że się udało... Działa mi z CookieYes (mimo tylko 100 stron max do skanowania, ale wystarczyłaby nawet jedna). Jest też wtyczka do WordPress.
Inny mireczek na tagu #cookies polecał też truendo.com jak coś
Inny mireczek na tagu #cookies polecał też truendo.com jak coś
@lukasj: Google ma listę tych gate keeperów - poszukaj akredytowanych CMP i wybierz co Ci najbardziej odpowiada
- 1
Help - podpiąłem google analytics ze stroną WordPress, zrobiłem kampanię search i google ads pokazuje 50 kliknięć. Teoretycznie wszystko powinno śmigać, a w analytics widzę tylko direct traffic jakichś botów z różnych krajów. Jetpack normalnie widzi traffic z google search. Co może być przyczyną, jak to naprawić?
#googleanalytics #googleads #google #wordpress i #seo dla zasięgu
#googleanalytics #googleads #google #wordpress i #seo dla zasięgu
- 1
@WillWonka: dla potomnych jeszcze dodam, że problem z posta najprawdopodobniej udalo się rozwiązać wywalając Google Site Kit ze strony i wstawiając ręcznie google taga połączonego z Adsami i GA (czyli w sumie tak jak sugerowałeś od początku, tylko ja nie zrozumiałem że Google Site Kit robi coś poza łączeniem usług i myślałem że wychodzi na to samo).
Nie z'updatowały mi się jeszcze wszystkie metryki, ale wygląda na to, że teraz
Nie z'updatowały mi się jeszcze wszystkie metryki, ale wygląda na to, że teraz
@fergese: możesz spróbować jeszcze tego: https://pl.wordpress.org/plugins/duracelltomi-google-tag-manager/
- 0
Ktoś z Was wgrywał feed produktowy w Google Merchant Center? Wygenerowałem xml z feedem w woocommerce, plik w domenie normalnie się wczytuje, a mi ciągle wyskakuje błąd przy wgrywaniu: "SSL certificate expired. The server side SSL certificate has expired."
SSL w domenie jest ważny, wygenerowany przez Let's Encrypt. Jak to rozwiązać?
#ecommerce #google #adwords #googleads #wordpress #woocommerce
SSL w domenie jest ważny, wygenerowany przez Let's Encrypt. Jak to rozwiązać?
#ecommerce #google #adwords #googleads #wordpress #woocommerce
@Tino: Sprawdź, czy serwer w jakiś sposób nie odrzuca połączenia z Google. Dla testu wrzuć feeda przez SFTP, albo z dysku, czy wtedy zadziała.
@Kasztanydlakazdego: Cześć, możesz sprawdzić naszą ofertę na [sohost®](https://sohost.com/).
W każdym pakiecie masz rejestrację domeny .pl w cenie hostingu.
Z kodem WYKOP hosting 30% taniej.
W każdym pakiecie masz rejestrację domeny .pl w cenie hostingu.
Z kodem WYKOP hosting 30% taniej.
konto usunięte via Wykop
- 1
@Kasztanydlakazdego: ja korzystam z usług Sohost (powyżej) od ponad 2 lat i jestem zadowolony. Zacząłem od histingu, a niedawno przeniosłem już wszystkie domeny, bo taniej niż w aftermarket
- 8
Cześć!
Szukasz hostingu www lub hostingu e-mail?
Sprawdź naszą ofertę na sohost®
Z kodem WYKOP hosting aż 30%
Szukasz hostingu www lub hostingu e-mail?
Sprawdź naszą ofertę na sohost®
Z kodem WYKOP hosting aż 30%
źródło: wykop30
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@14latnawykopie: https://developers.facebook.com/tools/debug/ wpisujesz strone klikasz, a potem scrap again
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Jakiś jegomość chciał się włamać do mojego panelu administracyjnego #wordpress
Jako hostname podane jest erizo.pl czyli Agencja Interaktywna Erizo :)
Czy to możliwe, że ktoś chciał aby to tak wyglądało, czy to może nowy sposób pozyskiwania klientów przez agencje interaktywne? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam kilka prób logowania się z tego hostname na różne rodzaje nicków.
#bezpieczenstwo #internet #stronywww #
Jako hostname podane jest erizo.pl czyli Agencja Interaktywna Erizo :)
Czy to możliwe, że ktoś chciał aby to tak wyglądało, czy to może nowy sposób pozyskiwania klientów przez agencje interaktywne? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam kilka prób logowania się z tego hostname na różne rodzaje nicków.
#bezpieczenstwo #internet #stronywww #
źródło: erizo
Pobierz@deafpool może im serwer się władowali
@deafpool: Stara szkoła sprzedaży wycieraczek
Rozpierdzielasz komuś albo kradniesz wycieraczki i myk właścicielowi samochodu sprzedajesz nowe wycieraczki
Znam z doświadczenia kiedyś hindusi chcieli się wpierdzielić na serwery firmy, w której pracowałem a później chcieli nam sprzedać swoje usługi security xD
Rozpierdzielasz komuś albo kradniesz wycieraczki i myk właścicielowi samochodu sprzedajesz nowe wycieraczki
Znam z doświadczenia kiedyś hindusi chcieli się wpierdzielić na serwery firmy, w której pracowałem a później chcieli nam sprzedać swoje usługi security xD
1. Pytanie - praca w domu - czy dziś idzie coś zarobić (nawet jakieś grosze) ucząc się np. WordPressa, lub jakieś e-commerce/sklepy internetowe?
2. Praca w McDonalds - robił ktoś? Jak wygląda robota? Podobno mają elastyczny grafik i można iść na pół etatu.
3. Jakieś inne pomysły na prace w domu lub z małą ilością godzin, widziałem kilka osób z plecakami glovo - ma to sens w małym mieście, gdzie raczej jest
2. Praca w McDonalds - robił ktoś? Jak wygląda robota? Podobno mają elastyczny grafik i można iść na pół etatu.
3. Jakieś inne pomysły na prace w domu lub z małą ilością godzin, widziałem kilka osób z plecakami glovo - ma to sens w małym mieście, gdzie raczej jest
Tu masz jak coś moje zarobki bydgoszcz nie zawsze jeździłem 8h dlatego też niektóre zarobki nie są wysokie. Do tej pory zazwyczaj po 5 dni pracowałem
źródło: temp_file9096365943862427797
Pobierz@Zamordowany_przez_policje_pedau nie doliczyłem do tych zarobków napiwków do łapy i "reszty mie trzeba" ostatnie dwa dni zarobiłem z takich nie formalnych napiwków 25 zeta dodatkowego. Z tego co widzę be my eye teraz tak działa jako tajemniczy klient ale kiedyś jak dorabiałem na tym to się robiło tylko foty skrzyżowań wybranych ulic. Nie wiem czy są taski bo nie ogarniałem tego sprawdź to się przekonasz możesz usunąć appke zawsze. Jakiegoś temp
- 0
#wordpress #menu
Potrzebuję pomocy z banalnym zagadnieniem w Wordpressie. Chciałbym stworzyć menu, które zawiera "nieklikalne" napisy (służące tylko temu, aby po najechaniu na nie rozwinęły się właściwe odnośniki do stron).
Na swojej stronie chciałbym mieć taką nieklikalną nazwę "Specjalizacje", po której najechaniu wyskakują klikalne (już z linkiem do właściwych podstron) napisy "obsługa korporacyjna" i "tworzenie spółek".
Jak
Potrzebuję pomocy z banalnym zagadnieniem w Wordpressie. Chciałbym stworzyć menu, które zawiera "nieklikalne" napisy (służące tylko temu, aby po najechaniu na nie rozwinęły się właściwe odnośniki do stron).
Na swojej stronie chciałbym mieć taką nieklikalną nazwę "Specjalizacje", po której najechaniu wyskakują klikalne (już z linkiem do właściwych podstron) napisy "obsługa korporacyjna" i "tworzenie spółek".
Jak
źródło: image
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 1
@Papinian: to podejrzewam jakiś ficzerek z buildera (DIVI w przypadku linka, który podałeś). No chyba, że ktoś użył JSa tylko do tej jednej pozycji w menu :-)
@Papinian: trochę będzie, bo jak ktoś będzie lekko zescrollowany i w to kliknie to strona mu przeskoczy na samą górę. Już lepiej chyba javascript:void(0), ale nie wiem, czy WP Ci pozwoli na takie czary.
- 1
Poznaj najlepsze wtyczki do optymalizacji WordPressa!
Chcesz ulepszyć swoją stronę WWW i zwiększyć jej widoczność w sieci? Sięgnij po pluginy, które maksymalnie ułatwią Ci zadanie i pozwolą osiągnąć sukces.
Po szczegóły zapraszamy na naszego bloga.
#nazwapl #hosting #cloud #cloudhosting #serwer #server #serwery #servers #www #stronawww #wordpress #optymalizacja
Chcesz ulepszyć swoją stronę WWW i zwiększyć jej widoczność w sieci? Sięgnij po pluginy, które maksymalnie ułatwią Ci zadanie i pozwolą osiągnąć sukces.
Po szczegóły zapraszamy na naszego bloga.
#nazwapl #hosting #cloud #cloudhosting #serwer #server #serwery #servers #www #stronawww #wordpress #optymalizacja
źródło: Przydatne wtyczki do WordPressa
Pobierz#wordpress #google #seo
Mam kilkaset produktów na WP, gdzie na każdym landing page produktu mam dodane FAQ i chciałbym dodać dane strukturalne FAQ do każdego takie LP. Samo LP każdego produktu jest już ogarnięte jako dana strukturalna Produkt, ale teraz w jaki sposób mogę to w miarę możliwości zautomatyzować, aby np. jakaś wtyczka wykrywała FAQ na stronie (np. wskazuje konkretną sekcje w edytorze Gutenberga, że jest
Mam kilkaset produktów na WP, gdzie na każdym landing page produktu mam dodane FAQ i chciałbym dodać dane strukturalne FAQ do każdego takie LP. Samo LP każdego produktu jest już ogarnięte jako dana strukturalna Produkt, ale teraz w jaki sposób mogę to w miarę możliwości zautomatyzować, aby np. jakaś wtyczka wykrywała FAQ na stronie (np. wskazuje konkretną sekcje w edytorze Gutenberga, że jest
@ObiVanKenobi: Jak masz to zrobione w ACF to wystarczy trochę zmodyfikować kod i schema pojawi się wszędzie, gdzie jest ten blok. Mimo tego nie widzę sensu bo bloki FAQ przestały pokazywac sie w wynikach wyszukiwania.
@ObiVanKenobi: Zdaje się, że wtyczki od SEO ogarniają już schema dla FAQ. Pytanie jednak, czy widzisz w tym sens, bo Gugiel stwierdził, że FAQu w SERPach będzie tylko dla wybranych
- 1
@mp3-10: AIOSEO i Rank Math używałem kiedyś i całkiem spoko się z tym pracowało
- 0
@pekak: @odysjestem @testinkow @nabroleon Dziękuję mireczki. Zacznę od Rank Math bo chcę sobie hobbistycznie trochę zwiększyć zasięgi strony (bardziej w zakresie nauki, niż biznesu) i z tego co widzę, to w wersji free ma więcej funkcji niż AIO.
Jeszcze raz dzięki!
Jeszcze raz dzięki!
#informatyka #wordpress #facebook #programowanie nie dlaczego fb nie pobiera ze strony z informacji? Nie pobiera tekstu że strony? Google search console zrobione i ten dodatek pozycjonujący do WP zainstalowany. Kiedyś miałem wtyczkę GDPR czy jak to tam o rodo I od tego czasu nie zasysa info ze strony. Ktoś miał podobnie? I jeszcze ten napis home...
źródło: temp_file7478369941259656228
Pobierz@14latnawykopie: bo albo nie masz opengraph, albo masz błędy, ALBO kiedyś nie miałeś OG i to zapamiętał w cache (gdzieś w poradnikach fb jest jak to zresetować).
Sprawdź jakimś testerem, np takim - https://www.opengraph.xyz/
Sprawdź jakimś testerem, np takim - https://www.opengraph.xyz/
- 0
@ujdzie no właśnie, pokazuje OG jako ten dodatek GDPR. Nie wiesz jak ro zmienić?




























w komentarzu zdjęcie jak powinno to wyglądać
źródło: image
PobierzJak włączysz motyw to masz elementy z których możesz poskładać ten widok, ale nie same gotowe elementy.
Sprawdź instrukcję. Jeśłi demo jest udostępnione, to tam masz jak je załadować.
Pewnie masz też inny typ strony, bo widzę tam listę wpisów, a w obrazku motywu pewnie masz front page.
Wyświetlasz listę wpisów, a na 2 obrazku widzę, że to raczej strona główna (inny szablon lub typ).
Pewnie musiałbyś sam ustawić sobie, żeby było jak chcesz.