Ukraińcy Ukrywają się w Polsce zamiast pójść na front i bronić swojej ojczyzny. Dodatkowo zabierają Polakom pracę. Powinniśmy wyłapać powiedzmy 5000 000 wyposażyć wyszkolić i wysłać na Ukrainę. To jest ich obowiązek wobec ojczyzny. Dzięki temu Polacy mogli łatwiej dostać pracę. Pamiętajmy że jeśli Rosja wygra to ta armia stanie przy naszej granicy #pracbaza #ukraina #wojna #rosja #przegryw #obowiazkowecwiczeniawojskowe #wojsko #nocnazmiana

Czy powinniśmy Ukraińców mieszkających w Polsce wysłać na front

  • Tak 47.5% (96)
  • Nie 52.5% (106)

Oddanych głosów: 202

@chemikorganik:
Ogłoszeń o pracę jest w brud, chętnych do pracy prawie wcale.
Mamy najniższe bezrobocie w UE.
Jak jakiś Polak nie potrafi znaleźć pracy to raczej jego bym wysłał na front bo widać nic nie potrafi lub nie chce pracować.
Jak wyślemy 500 k Ukraińców to na ich miejsce potrzebujemy 500 k innych … ciapatych ściągniesz? Obawiam się że Niemcy i Francja zdrenowali już rynek afrykańskich i ściągnęli do siebie wszystkich
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
wyrok już zapadł... CIA wchodzi do gry dlatego zaczynają sięgać po jego demony w tym PTSD, depresje i nie jest przypadkiem że przypominają o jego myślach samobójczych po Afganistanie. Liczyłem że mają coś więcej i wykręcą jakąś aferę no ale ok oni leją fundament pod samobójstwo po "nawrocie choroby" przez stres i ostatnie zamieszanie, no wiecie dużo się działo wokół jego osoby i nie poradził sobie... #ufonapowaznie szykujcie białoczarne
✨️ Autor wpisu (OP): zadanie jest wykonywane podręcznikowo i kto siedzi w temacie i nie mówie tu o ufo to wie o czym mowie. Chaos informacyjny towarzyszy nagłośnieniu o dawnych problemach i próbie samobójczej Gruscha -to jest cel tego wszystkiego-. Sledze ten temat bo to była kwestia czasu aż CIA przejmie pałeczkę, ten Coulthart powiedział prawdę i zrobił robotę za nich, tak jak chcieli.

Marzy mi się żeby Polska i Ukraina grały do jednej bramki - my od początku byliśmy jednoznacznie za Ukrainą i przeciwko Rosji.

I to w sumie tyle. Po prostu szkoda że Kijów zmarnował tak dobrą okazję do współpracy - jako jedyni byliśmy all in w ten konflikt od początku, wszystko za darmo, łącznie z zapewnieniem dobrobytu ich obywatelom w naszym kraju. Teraz pojawiają się nowe wojny anty-natowskie, tym razem w Afryce.

Głupio
my od początku byliśmy jednoznacznie za Ukrainą


@Arboree: taa, pamiętam jak w 2014 wszyscy w Polsce wspierali ukraine...

Głupio zrobili że próbowali na nas jakieś swoje gierki


@Arboree: to prawda że ukraińcy #!$%@?, ale są pod ścianą. Dużą część ukraińskiej gospodarki stanowiło rolnictwo, a teraz przez brak możliwości eksportu produktów rolnych poprzez porty zostało im trzymanie się na kroplówce zachodu. Próbowali zawalczyć o swoje i trochę im się nie dziwie,
W środę 9 lipca doszło do eksplozji w Zagorskich Zakładach Optyczno-Mechanicznych w mieście Siergijew Posad w obwodzie moskiewskim. Fabryka nieopodal stolicy Rosji była zaangażowana w opracowanie nowej generacji bombowca typu stealth, czyli o utrudnionej wykrywalności. Rosyjskie władze podają, że w wybuchu zostały ranne czterdzieści trzy osoby, cztery budynki zostały całkowicie zniszczone, a kolejnych 20 zostało uszkodzonych.


Nigdy nie przestanie mnie zadziwiać, że minęło 35 lat od B2 i 60 lat od Blackbirda,