Onuce na Wykopie: W Dżiddzie Ukraińcy zmiękli, godzą się na negocjacje pokojowe.

Ukraina: Zgadzamy się z indyjską propozycją pokojową "Rosja won z Ukrainy w granicach z 2014".

Co prawda indyjska propozycja została zablokowana w Dżiddzie przez Chiny, ale udało się zmontować koalicję kilkudziedieciu popierających ją krajów.

#pokoj #wojna #polityka #ukraina #rosja #chiny #indie
#ukraina
#wojna
#historiarealna

Ale Skrzypczak #!$%@?ł, jak zazwyczaj fajnie gada i ciekawie to teraz dał czadu.

USA nigdy nie walczyło samodzielnie?
Wietnam, Irak to co?
To ze zawsze angażowali innych do pomocy to tylko żeby legitymować swoje działania na arenie światowej ponieważ liczebnie w żołnierzach i sprzęcie górowali zawsze i tak.
Nawet jak poczytać trochę to atakując Irak mieli poważnie cykora bo przeszacowali grubo i mieli armię iracką za silną.

Odwieczna nienawiść
Wietnam, Irak to co?

To ze zawsze angażowali innych do pomocy to tylko żeby legitymować swoje działania na arenie światowej ponieważ liczebnie w żołnierzach i sprzęcie górowali zawsze i tak.


@last_of_us: Wietnam akurat zły przykład, bo tam USA miało mniej żołnierzy niż Wietnam Południowy przez cały okres wojny. I w żadnym roku nawet USA się liczebnie nie zbliżyło do armii Południowego Wietnamu. Samych żołnierzy Korei Południowej walczyło tam przez kilka lat
@MilionoweMultikonto:

Zapowiedzi III w. św.:

1. W Dżiddzie na ok. 50 delegowanych krajów ponad 40 mimo obstrukcji Chin poparło indyjską propzycję "Rosja won z Ukrainy w granicach z 2014". Egipt dodał: "Gdziekolwiek pozwoli się Chińczykom zaprowadzić pokój, tam już oni z niego nie wychodzą".

2. 3/4 wyborców Maga jest przeciwko polityce Maga.

3. III w. św. Św. M. Rossiji z wszystkimi trwa już 30 lat.

4. Za twierdzenie, że Rosja nie
Zajebiste jak w ciągu tygodnia zdechła cała kacapska narracja o wagnerowcach atakujących Polskę (ʘʘ)


@Grzesiok: Szkoda tylko że to nie kacapy dzień i noc straszyły wagnerowcami. Nasze media zrobiły najwięcej złego w tym temacie. Kilkuset wagnerowców zostało tak przedstawionych jakby nad granicą stało kilka rosyjskich dywizji pancernych. I media razem z rządem siały panikę. Rosyjska wojna informacyjna nie jest najwyższych lotów a my się na to non
@Sweet-Jesus: A jaki jest procent Samosiołów którzy musieli uciekać z rodzimych domów dzięki czemu znaleźli lepszy? Część z tych ludzi trwała przy swoim "bo tak", staram sie myśleć że niektórzy zmuszeni do ucieczki trafili jednak w bardziej cywilizowane miejsce. Ten przypadek też mi tak wygląda ale możesz mnie rozczarować ( ͡° ͜ʖ ͡°)