• 1
#witcher #wiedzmin #pcmasterrace #nvidia

Pecetowa wersja W3 po updacie otrzyma lepszy RT niż wersja konsolową.
PC dostaną dodatkowo Ray Traced Shadows i Ray Traced Reflections.

Bardzooooo dobra wiadomość.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Variv: Dlatego też te porównania w necie z prezentacji CDPR to klasycznej wersji są o kant du$@. Wiadomo, że wersja konsolowa to będzie "low" wersji PCtowej ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Po dłużej analizie - czy tylko mi się wydaje że Next Gen update wprowadzi znaczną ponurotę do #wiedzmin3 ? Trawa jest jakaś taka bardziej brązowa niż biała. Dużo więcej mgły i desaturacja kolorów tekstur. Czy to nie jest zwiększenie realizmu tanim kosztem?

#wiedzmin #konsole #gry #pcmasterrace #ps4 #ps5 #xboxseriesx #gaming #witcher
Aeterna - Po dłużej analizie - czy tylko mi się wydaje że Next Gen update wprowadzi z...

źródło: comment_1669665787loMQEO6REnhxTpfsxnUoo7.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gram powoli od wielu lat w Wiedźmina3 oczyszczając wszystkie znaczniki i mam pytanko, bo dotarłem do Kaer Morhen z Umą mam 21 level, a widzę, że te wszystkie dodatki Serce z Kamienia i Krew i Wino od 30 lvlu są dopiero i zastanawia mnie jak się one mają do fabuły z podstawowej wersji? One się dzieją zakończeniu głównego wątku z podstawki, czy wchodzą w międzyczasie? Bo na necie przeczytałem, że punkt z
Bananek2 - Gram powoli od wielu lat w Wiedźmina3 oczyszczając wszystkie znaczniki i m...

źródło: comment_1669395378XcfwlNWZ5GFnYsWZIZR2hY.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No i zajebiście, rtgi na kompie, teksturki, nowa kamera, naprawione questy. Dodatkowa zawartość też wygląda spoko, zbroje, miecze, dodatkowy quest. Obsługa dualsensa.

Z minusów, zauważyłem, że nie dodali drogowskazu na zamek Barona (zapomniałem jak się nazywa). Ale może to nie jest finalna wersja.

#witcher
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na rozdartym wojnami Kontynencie toczy się więcej opowieści niż tylko historia Geralta z Rivii. Biały Wilk podąża tropem swoich miłości. Niezliczone inne sagi rozwijają się w tym samym czasie. Każda z nich godna jest ballady mistrza Jaskra. Ty zaś staniesz się bohaterem jednej z nich!
-> https://rgfk.pl/podrecznik-the-witcher-rpg-gra-fabularna-wiedzmin/1326.html

#rgfk
#gry #rpg #grybezpradu #gryfabularne #rpg #fantastyka #wiedzmin #
RGFK_PL - Na rozdartym wojnami Kontynencie toczy się więcej opowieści niż tylko histo...

źródło: comment_1669223446CYpZC5s4mEsr6GHnyUiWdA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@stjimmy: Pamiętajcie, że to darmowy update, do gry która jest w stałej "promocyjnej" cenie 29zł, na zmianę w GOG/Steam/Epic przynajmniej raz w miesiącu.

Z tego co czytałem, update dostanie też swoją oddzielną wersję, czyli nikt nie będzie zmuszał do grania na najnowszym patchu. Co by nie zrobili, nie da się tego z----ć, bo jest za darmo i nie usuwają starej wersji.
  • Odpowiedz
Spośród czternastu imion wyrytych w Kamieniu Pamięci, honorującym poświęcenie czarodziejów i czarodziejek w bitwie o Wzgórze Sodden, jedno było nieprawdziwe. Triss Merigold nie umarła tam bowiem, ale została tak dotkliwie poparzona, że nie rozpoznano jej w tym stanie - stąd też jej imię zostało umieszczone pośród poległych.
-> https://rgfk.pl/wiedzmin-triss-czternasta-ze-wzgorza-zestaw-7-kosci-kostek-rpg-moneta/46311.html

#rgfk
#gry #rpg #grybezpradu #gryfabularne #rpg #witcher #wiedzmin
RGFK_PL - Spośród czternastu imion wyrytych w Kamieniu Pamięci, honorującym poświęcen...

źródło: comment_1668880658egFsFv8Tta1IjQJjBnPaIf.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czy ktoś instalował mody Redux, EE, Preparations bezpośrednio na wersję PL? Udało mi się tylko na wersję angielską, w polskiej w ogóle nie pojawia się lista modów. Smutno trochę grać po angielsku, nie ten sam swojski klimat ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#witcher #witcher3 #wiedzmin3 #wiedzmin
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gniewo_: Ja właśnie ogrywam z Enhanced Edition i W3EE Redux działa wszystko ok. Robisz tak pobierasz Enhanced Edition, wrzucasz foldery bin, mods i dlc do folderu z grą, zgadzasz się na podmianę plików, plik input.settings wrzucasz do dokumenty/The Witcher 3 i podmiesz plik, pobierasz spolszczenie do EE, wrzucasz do folderu gry i zgadzasz się na podmianę, pobierasz W3EE Redux i wrzucasz do folderu gry i zgadasz się na podmianę, wchodzisz
  • Odpowiedz
1a6e1 9r33n: >typiaro masz konto od 4 Msc i bierzesz głos w temacie, który ma korzenie ponad 3.lata temu

Typiara ma konto od kilku miesięcy.Ty nigdy nie będziesz miał natomiast rozumu i dobrego wychowania, masz tylko konto na wykopie z którego zresztą boisz się napisać te swoje wypociny bo pewnie by się okazało,że wcale nie jesteś bordo żeby napisać co do niej napisałeś bez żenady. Nie wiesz też,czy konta już nie miała.Niektórzy
  • Odpowiedz
1a6e1 9r33n: Po pierwsze:

Ziomek, ja tu mialem własny tag z 400+ obserwujących


A co mnie to OPie obchodzi,zachowuj się i tyle. Jak dla mnie możesz być dzieckiem Testovirona i córki Tuska nawet i mieć 40k+ obserwujących.
  • Odpowiedz