via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Jan_K: jak długo machasz w tej zbroi mieczem to po pewnym czasie z czubka hełmu tryska biały płyn
  • Odpowiedz
@bastek66: chcą mu smrodu narobić, puszczają wszystkie typowe słowa kluczowe żeby się kolorowe sojaki striggerowały i zaczęły mu srać w socjalach
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@bastek66: brzmi jak bullshit szczególnie z tą mizoginia, która spowodowana jest graniem w gry XDDD. No ja rozumiem, że taki argument można wysnuć w kierunku 15 latka, który przez całe swoje życie gra przez sieć, ale Henry nie wygląda na faceta, który nie utrzymuje kontaktu z kobietami
  • Odpowiedz
Bardzo podobają mi się tekstury zieleni i ogólnie drzew w nextgenowym wieśku, jednak z wiadomych przyczyn wróciłem sobie do wersji sprzed patcha i po prostu wgrałem te mody:
The Witcher 3 HD Reworked Project (HalkHogan)
HD Monsters Reworked (Denroth)
Immersive Real-time Cutscenes (teiji25)
Nitpicker’s Patch (chuckcash)
World Map Fixes (Terg500)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie wiem czy tylko ja tak mam, ale o dziwo przy dx11 mam mniej fps niz dx12. Czy to spowodowane tym, ze na 12 gram z dls czy jak? I czy poza tym, że w dx11 brakuje wlasnie chociazby dls i ray tracingu, to caly update wyglada tak samo pod wzgledem graficznym?
#wiedzmin3 #wiedzmin #witcher
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

to caly update wyglada tak samo pod wzgledem graficznym?


@bartek-michalik-56: wygląda gorzej nawet pod pewny względami bo usunięto HBAO+ i oryginalne AA. Jak ktoś nie chce grać z RT to lepiej wgrać wymienione przez nich mody na wersje sprzed patcha a gra będzie lepiej wyglądać.
  • Odpowiedz
a mógłbyś mi jakoś podesłać jakie dokładnie to są mody?


@bartek-michalik-56: The Witcher 3 HD Reworked Project (HalkHogan)
HD Monsters Reworked (Denroth)
Immersive Real-time Cutscenes (teiji25)
Nitpicker’s Patch (chuckcash)
World Map Fixes (Terg500)
  • Odpowiedz
Opinia fana uniwersum i gracza z +600h w Wiedźminie 3 na różnych platformach.
Przeszedłem nowego głównego questa i polatałem po mapie.

Tldr:
Jest ok, ale bez rewelacji.
Sporo rzeczy poprawili/dodali, trochę popsuli, a części niestety nie zmienili.
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

- W czasie walki dalej nie wejdziesz wyżej, nie skoczysz, tylko przewroty.


@Ziutek_Grabaz: Tego przecież nie mogliby zmienić bez głębokiej ingerencji w całą grę, żeby wykluczyć exploity w stylu triggerujesz przeciwnika, wskakujesz na coś i rozwalasz go kuszą, bo on nie ma ataków dystansowych i możliwości skakania.
  • Odpowiedz
bez sensu ten patch do Wieska na PC, z RT uber+ trzyma 45-55 fps w rozdzialce 2K na 3080ti. po wylaczeniu RT ma niby te 80-90 ale nie do konca plynnie jest.

A szczerze to nawet w tym RT Uber+ nie widze jakos mega gigantycznej roznicy usprawiedliwiajacej spadek z 200 fps przed patchem xD #cyberpunk2077 wyglada duzo lepiej a trzymal te PLYNNE 80-90 fps na psycho

To juz czas na
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy jest tutaj ktoś komu Wiedźmin 3 się nie spodobał?

Zrobiłem drugie podejście do tej gry i jakieś to takie nie wiem xD

Wszyscy moi znajomi gracze zachwalają Wiedźmina i aż tak głupio mi rezygnować. Druga sprawa, że teraz się zastanawiam czy kupować inne gry AAA, bo boję się że mi się tak samo nie spodobają. Np. myślałem o Red Dead Redemption 2, ale boję się że skończę z tym tak samo jak z
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@damienbudzik: podchodziłem do Wieśka z 3x i czeka na next gen parcha, ale to trochę przez to, że grałem na małym tv z dużej odległości. Podchodziłem 2x do RDR2, za 3x tak mnie wciągnął że skończyłem grę czując potężna pustkę. Cybercrapa łyknąłem w 2 tyg (60h) dziś skończyłem i czuję kureswka pustkę. Jednym coś pasuje, innym nie
  • Odpowiedz
#wiedzmin #gry #rdr2
#witcher Nie wiem czy też tak macie, ale mi po Red Dead Redemption 2 powrót do jazdy Płotką w Wieśku 3 jest strasznie toporny i uproszczony... I raczej wątpię aby w next - gen patchu cokolwiek zmieniali w tej kwestii chyba że się mylę...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PodniebnyMurzyn: Być może wiatr poprawią w Next Genie, cutscenki też mają ulepszyć, ale ich "choreografii" chyba nie zmienią. Inna sprawa, że z tego co ja pamiętam to jest sporo cutscenek gdzie sporo się dzieje, gadające głowy to są w dialogach, a tych faktycznie jest dużo więcej niż w RDR2, ale są też niezłej jakości i z opcjami.

@RandomNetUser: Cóż, RDR2 to psuje wrażenia z wielu gier ogólnie, z
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach