Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
- 14
@bastek66: chcą mu smrodu narobić, puszczają wszystkie typowe słowa kluczowe żeby się kolorowe sojaki striggerowały i zaczęły mu srać w socjalach
@bastek66: brzmi jak bullshit szczególnie z tą mizoginia, która spowodowana jest graniem w gry XDDD. No ja rozumiem, że taki argument można wysnuć w kierunku 15 latka, który przez całe swoje życie gra przez sieć, ale Henry nie wygląda na faceta, który nie utrzymuje kontaktu z kobietami
Jak to jest ze ten update wg wykopkow niby takie gowno i nie da sie grac na PC, a widze ze aktualnie na steam w W3 gra 52k ludzi, a super propsowane RDR2 tylko 38k. Coś mi tu się nie klei ... xD
#wiedzmin3 #gry #bekazwykopkow #witcher
#wiedzmin3 #gry #bekazwykopkow #witcher
Bardzo podobają mi się tekstury zieleni i ogólnie drzew w nextgenowym wieśku, jednak z wiadomych przyczyn wróciłem sobie do wersji sprzed patcha i po prostu wgrałem te mody:
The Witcher 3 HD Reworked Project (HalkHogan)
HD Monsters Reworked (Denroth)
Immersive Real-time Cutscenes (teiji25)
Nitpicker’s Patch (chuckcash)
World Map Fixes (Terg500)
The Witcher 3 HD Reworked Project (HalkHogan)
HD Monsters Reworked (Denroth)
Immersive Real-time Cutscenes (teiji25)
Nitpicker’s Patch (chuckcash)
World Map Fixes (Terg500)
- 1
@StayOut: dokładnie, ja nie mówię, że on źle gra, ale w ogóle mi nie pasuje do roli. Dlatego wolałbym by to się już skończyło i tyle.
- 1
to caly update wyglada tak samo pod wzgledem graficznym?
@bartek-michalik-56: wygląda gorzej nawet pod pewny względami bo usunięto HBAO+ i oryginalne AA. Jak ktoś nie chce grać z RT to lepiej wgrać wymienione przez nich mody na wersje sprzed patcha a gra będzie lepiej wyglądać.
- 2
a mógłbyś mi jakoś podesłać jakie dokładnie to są mody?
@bartek-michalik-56: The Witcher 3 HD Reworked Project (HalkHogan)
HD Monsters Reworked (Denroth)
Immersive Real-time Cutscenes (teiji25)
Nitpicker’s Patch (chuckcash)
World Map Fixes (Terg500)
- 6
@le1t00: ubierz się bo przeziębisz gerwalta
- 1
@le1t00: ale taguj #geraltwzborzu
Opinia fana uniwersum i gracza z +600h w Wiedźminie 3 na różnych platformach.
Przeszedłem nowego głównego questa i polatałem po mapie.
Tldr:
Jest ok, ale bez rewelacji.
Sporo rzeczy poprawili/dodali, trochę popsuli, a części niestety nie zmienili.
Przeszedłem nowego głównego questa i polatałem po mapie.
Tldr:
Jest ok, ale bez rewelacji.
Sporo rzeczy poprawili/dodali, trochę popsuli, a części niestety nie zmienili.
@Ziutek_Grabaz kamerę można w opcjach zmienić
- 4
- W czasie walki dalej nie wejdziesz wyżej, nie skoczysz, tylko przewroty.
@Ziutek_Grabaz: Tego przecież nie mogliby zmienić bez głębokiej ingerencji w całą grę, żeby wykluczyć exploity w stylu triggerujesz przeciwnika, wskakujesz na coś i rozwalasz go kuszą, bo on nie ma ataków dystansowych i możliwości skakania.
bez sensu ten patch do Wieska na PC, z RT uber+ trzyma 45-55 fps w rozdzialce 2K na 3080ti. po wylaczeniu RT ma niby te 80-90 ale nie do konca plynnie jest.
A szczerze to nawet w tym RT Uber+ nie widze jakos mega gigantycznej roznicy usprawiedliwiajacej spadek z 200 fps przed patchem xD #cyberpunk2077 wyglada duzo lepiej a trzymal te PLYNNE 80-90 fps na psycho
To juz czas na
A szczerze to nawet w tym RT Uber+ nie widze jakos mega gigantycznej roznicy usprawiedliwiajacej spadek z 200 fps przed patchem xD #cyberpunk2077 wyglada duzo lepiej a trzymal te PLYNNE 80-90 fps na psycho
To juz czas na
5
Eileen — The Wolven Storm (UA) - niesamowite wykonanie

Celebrate the release of the next-gen update for The Witcher 3: Wild Hunt with good music! The Wolven Storm (UA) by Eileen Vocals by @SplendentEileen Sound: Vlad Yarun Video: VideOsipov Location: historical reconstruction park "Ostvytsia"
z- 0
- #
- 0
41
The Witcher Is DOOMED

Gary z Nerdrotic o obecnym stanie i przyszłości Netflix'owego "dzieła" i RiGCZu Cavila.
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
11
Wiedźmin: Rodowód krwi - twórca był sfrustrowany książkami Sapkowskiego....

Ewidentnie szykuje się kolejny przebój xD
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Czy jest tutaj ktoś komu Wiedźmin 3 się nie spodobał?
Zrobiłem drugie podejście do tej gry i jakieś to takie nie wiem xD
Wszyscy moi znajomi gracze zachwalają Wiedźmina i aż tak głupio mi rezygnować. Druga sprawa, że teraz się zastanawiam czy kupować inne gry AAA, bo boję się że mi się tak samo nie spodobają. Np. myślałem o Red Dead Redemption 2, ale boję się że skończę z tym tak samo jak z
Zrobiłem drugie podejście do tej gry i jakieś to takie nie wiem xD
Wszyscy moi znajomi gracze zachwalają Wiedźmina i aż tak głupio mi rezygnować. Druga sprawa, że teraz się zastanawiam czy kupować inne gry AAA, bo boję się że mi się tak samo nie spodobają. Np. myślałem o Red Dead Redemption 2, ale boję się że skończę z tym tak samo jak z
@damienbudzik: podchodziłem do Wieśka z 3x i czeka na next gen parcha, ale to trochę przez to, że grałem na małym tv z dużej odległości. Podchodziłem 2x do RDR2, za 3x tak mnie wciągnął że skończyłem grę czując potężna pustkę. Cybercrapa łyknąłem w 2 tyg (60h) dziś skończyłem i czuję kureswka pustkę. Jednym coś pasuje, innym nie
@damienbudzik: Znałem jednego któremu się nie podobała ale siedzi w Choroszczy.
@RandomNetUser: nie wiem dlaczego mieliby to zmieniać, skoro to remaster, a nie remake. Ostatnio dużo grywam w RDR2 i boję się powrotu do płotki xD
- 2
@PodniebnyMurzyn: Być może wiatr poprawią w Next Genie, cutscenki też mają ulepszyć, ale ich "choreografii" chyba nie zmienią. Inna sprawa, że z tego co ja pamiętam to jest sporo cutscenek gdzie sporo się dzieje, gadające głowy to są w dialogach, a tych faktycznie jest dużo więcej niż w RDR2, ale są też niezłej jakości i z opcjami.
@RandomNetUser: Cóż, RDR2 to psuje wrażenia z wielu gier ogólnie, z
@RandomNetUser: Cóż, RDR2 to psuje wrażenia z wielu gier ogólnie, z
- 2387
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1120
@jast: Wszystko by się udało gdyby nie ci przeklęci widzowie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 387
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
#witcher #witcher3 #wiedzmin #wiedzmin3 #gry #cdprojektred
Porównanie Wiedzmina 3 old gen vs nowy patch next gen. Pacz jeszcze przedpremierowy. Porównanie tylko konsol. #pcmasterrace musimy jeszcze zaczekać.
Porównanie Wiedzmina 3 old gen vs nowy patch next gen. Pacz jeszcze przedpremierowy. Porównanie tylko konsol. #pcmasterrace musimy jeszcze zaczekać.

@MarteenVaanThomm: Ja gram na telefonie.


























#wiedzmin3 #wiedzmin #witcher