Jak zainstalować Windowsa XP na HP 630? Chciałem z tego gruza zrobić bazę do odpalania starszych gierek, ale instalator wypluwa po początkowym ładowaniu składników bsoda 0x0000007b.
Z tego co wyczytałem brakuje mu stera sata / ahci, i trzeba go wkleić w iso windowsa programem nlite, ale wszystkie tematy na forach mają mają martwe linki, a te stery które ja znalazłem nic nie zmieniają.
Zrobiłem już z 10 obrazów .iso różnych i zaczynam
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@htsz_: Ja sterowniki dodałem do instalatora przez nLite oprócz karty WiFi. Wszystkie lekkie Linuksa YT przepuszczały max 360p na XP w dobrych porywach 720p się pojawi. Co więcej to jest komputer warsztatowy (pobrać sterownik, wydrukować coś, wejść na neta)
  • Odpowiedz
#windowsxp #windows

Dawniej w czasach XP przy instalowaniu windowsa podawało się nazwę użytkownika.
Była propozycja np: Komputer Marzeny.
No u mnie jest Marzanna.

Kto
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@MyOwnWorstEnemy: chroma na tym nie odpalisz, cofnął support dla winxp, a na stare wersje chroma z kolei burzą się witryny że niezaktualizowana przeglądarka xD w każdym razie daje to do myślenia jak dużo internetowego śmiecia teraz ściągamy, jeśli do przejrzenia strony choćby tvn24 potrzeba co najmniej 1 gb ramu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zielony_wiatr: raczej wszystko sprzed 2010 roku, oczywiście poza wymagającymi grami. Office 2007 hula jak ta lala, maila można przez outlooka skonfigurować, można spokojnie oglądać divxy, dvd itp itd. Można bez żadnych lagów grać w Tomb Raidera, jakieś stare Indiany Jonesy, Chessmaster, ja2 itp. Ogólnie postawiłem tego kompa z myślą o korzystaniu ze starych gier i programów, z których teraz nie da się korzystać przez brak kompatybilności. Wiem że można postawić
  • Odpowiedz
#virtualbox #windowsxp #informatyka

Robię sobie wirtualne maszyny na virtualbox z różnymi systemami. Mam windows 10 i próbuje wrzucić współdzielony folder do każdej z maszyn np do Windows XP ale go nie widzi. Wertuje internet w poszukiwaniu rozwiązań ale przyznam, że brakło mi obecnie pomysłów i już działam trochę po omacku. Ktoś ma pomysł jaka może być tego przyczyna?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co ciekawe to ten pinball dołączany do windowsów to była wersja demo bo pełniak miał więcej stołów. Ale informacja o tym była zaszyta w menu pomocy jak jedna linijka tekstu.
  • Odpowiedz
#windowsxp #intelatom #staregry
W związku z tym, że i mnie dopadła kwarantanna mam pytanie. Jakie proste gry polecicie na mojego małego potwora, della inspiriona z Intelem atomem 1.33GHz i 0.99GB RAM? Tarzana już ograłem.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki mam problem w firmie ze starym #laptop z #windowsxp Mialem urządzenie podpięte kablem USB i próbowałem podłączyć inne tym samym kablem. Nowe urządzenie wymagało sterowników do kabla ale instalacja nie udawała sie. W końcu odpuściłem ale stare urządzenie zaczęło mieć problem z dzialaniem. Okazało się że zniknął całkowicie menadżer urządzeń, nie da się go aktywować. Nie mam przywracania systemu i mam spory problem bo tylko na tym
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#historiajednejfotografii
Zdjęcie "Idylla" (ang. "Bliss") zrobione przez Charles O'Reara w 1996 roku to najprawdopodobniej najczęściej oglądane zdjęcie na świecie - była to domyślna tapeta na około miliardzie komputerów używanych w wielu krajach, każdego dnia widziały ją zapewne miliony ludzi (inni pewnie zmienili tapetę na inną).
Zdjęcie zrobione w Kaliforni - według fotografa nie podrasowane w żaden sposób. Microsoft nabył pełne prawa do całej fotografii za najprawdopodobniej 135 tysięcy dolarów (było to 1
fledgeling - #historiajednejfotografii
Zdjęcie "Idylla" (ang. "Bliss") zrobione prze...

źródło: comment_1600094782icnMJjY2XXoRXlNBEX2PuF.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach