@nieocenzurowany88: Nadwagi nie mam, trądzika też nie, mam czystą cerę, myję się codziennie, nie śmierdzę, odżywiam się dobrze, uprawiam lekkie sporty, więc nie wciskaj mi, że to kwestia trybu życia.
@milkas98: czyli powiadasz należy się pozbyć ludzi dobrze sobie w życiu radzących? ( ͡°͜ʖ͡°) lepiej się kisić wśród nieudaczników i klepać się nawzajem po plecach, wmawiając sobie, że nic się nie da zrobić? Niesamowite, jeszczw by was coś tknęło, że siedząc na dupie nic nie osiągnięcie, a tak cyk... nie musicie patrzeć na poziom swej nieudaczności xD
@tyntoreh: Whitepill opiera się na blackpill, właściwie whitepill to odmiana blackpill, whitepiller od blackpillera różni się tylko podejściem, whitepill opiera się na blackpill science i na filzofii stoicyzmu.
@simsakPL: dokładnie stary, nie mam w tej chwili warunków by to wszystko przeczytać Ale chcę dodać że psychologia ewolucyjna normalnie na uniwerkach jest wykładana i można czysty blackpill usłyszeć na takich wykładach
@DuchAnalityk imo powinieneś w każdym z podpunktów dodać odnośnik do źródła tka jak to zrobił Bochun w swoim Blackpill Essentials. Artykuł jak zwykle z rozumem i godnością
@Quiz: Po pierwsze podejście, redpill otwarcie krytykuje prawo, chce reform prawa, by mężczyznom żyło się lepiej, redpill skupia się na tym, na co mamy wpływ, redpill cechuje się bardziej optymistycznym podejściem do życia niz blackpill, blackpill nie skupia się na walce o prawa mężczyzn, blackpill ma bardziej pesymistyczne nastawienie do zycia niż redpill, redpill skupia się na zachowaniu kobiet i walce o dobre traktowanie mężczyzn, blackpill skupia się na genetyce
Blackpill: podejście realistyczne/pesymistyczne, wg którego jeśli nie spełniasz wymaganych w danej społeczności norm (czy to pod względem fizycznym, czy mentalnym), to nie masz szans na partnerkę i sam nic z tym nie zrobisz. Odrzucenie zasad samorozwoju w stylu "idź na siłkę i lepiej się ubierz, a coś wyrwiesz". Wynika też z niego, że jeśli nawet jakimś cudem wejdziesz w związek/poruchasz,
@DuchAnalityk doskonale wyjaśniłeś te dynamikę "przyjaźni" damsko męskiej Gdybym tylko wiedział jak na mikroblog+ dodaje się post do ulubionych to zrobiłbym to.
Ponadto skoro masz zamiar otworzyć takiego bloga w stylu #wychodzimyzprzegrywu to miałbym dla ciebie tekst nt. bullyingowania w szkole. Pisany na kolanie i ma kilka stylistycznych błędów więc do poprawy xD ale porównałem w nim to zjawisko do relacji jaka występuje między szeryfem i przestępcą. W tle
Każdy przegryw na początku zachowywał się normalnie, ale szybko zostawał sprowadzony na ziemię.
Normalnie to się może nie zachowywali, ale nie uważali się za przegrywów. To społeczeństwo Ci uświadamia, że jesteś inny, gorszy. Gdyby nie to uważałbyś, że jesteś normalny. A normiki twierdzą, że przegryw to wymysł samych przegrywów i sobie go sami wmówili.
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie ma. Jest tylko redpill który jest dość złożony i nie czytając sporej ilości artykułów i postów można odnieść mylne co do niego wrażenie. Reszta to jakieś popierdułki i wydziwnienia dla ludzi którzy TRP właśnie nie zrozumieli, uprościli i zmodyfikowali do blackpill.
@SkrytyZolw: Proponuję pod rozwagę tag #whitepill do patriotycznego kontrastu z redpillami, dodatkowo it's ok to be white anyway :) Wyglada na względny nieużytek, choć jakieś tam znaczenie próbowano mu już przypisać. Anektujemy!
Ludzi można spędzać pojedynczo, lub masowo. Ważne by ruch miał możliwość samonapędzania się, więc wszelkie inicjatywy są mile widziane.
@Falcon: Jeżeli nowo-zwerbowani zaobserwują sobie tag, to właściwie na czysto mamy counter ludzi, oprócz jednego ziomka, który zagrzewał tu miejsce wcześniej - pozdrawiamy ;)
Jest jakieś wyjaśnienie z metodą mnemoniczną odnośnie kolorów #blackpill #redpill #bluepill #whitepill itd.? Chciałbym móc je rozróżniać, a nie po prostu traktować wszystkich używających tych określeń jako debili z jednego worka.
@whitepill: Próbowałem większości tych rzeczy. Z brzydką mordą to i tak nic nie daje. Może pomóc takim "średnim" osobom, które nie mają pewności siebie.