Wpis z mikrobloga

Wiecie jak to jest być inteligentnym człowiekiem w gównianym ciele ? To tak jakby wsadzić zajebistego pilota do wraku samolotu, któremu przy lekkim skręcie w powietrzu może odpaść skrzydło. Człowiek to mózg, bądź jakaś część mózgu, ciało to miejsce, gdzie się ten mózg znajduje, co z tego, że ktoś jest zajebistym mózgiem, uzdolnionym, skoro jest w gównianym miejscu ? Słabe ciało to ciągłe zmęczenie, brak chęci do czegokolwiek. Najgorsze jest to, że niektóre #!$%@? mózgi dostają zajebiste ciała, a niektóre super mózgi dostają ciała właściwie z gówna, dlatego inteligencja jest niewiele warta, jeśli ciało jest #!$%@?, oczywiście super mózg w przeciętnym ciele może zdziałać wiele, ale super mózg w gównianym ciele nic nie zdziała. Doskonały pilot w doskonałym samolocie zdziała cuda, doskonały pilot w gównianym samolocie nic nie zdziała, natomiast gówniany pilot w zajebistym samolocie wciąż zdziała dużo więcej niż dobry pilot w beznadziejnym samolocie. Gówniany kierowca w luksusowym samochodzie dojedzie do celu szybciej niż świetny kierowca w gównianym samochodzie, ten w gówniany samochodzie raczej będzie miał wypadek, bo samochód mu się rozleci i nawet nie dojedzie. Tak prawda. Dlatego chady mają zajebiste życie, bo mają zajebiste ciała, które pozwalają im na wszystko, gówniane ciało nie pozwala na nic.

#przegryw
#blackpill
##!$%@?
#redpill
#chad
#chadowezycie
#chadstories
#stulejacontent
#blackpillraw
#bluepill
#goldpill
#whitepill
  • 20
@tomek-krol: Studiowanie dwóch kierunków na samych 4 i 5(ścisłych), test WAIS, gdzie wyszło, że jestem w 2% najzdolniejszych, opieram się na pomiarze psychologa i dotychczasowych osiągnięciach. Więc to nie jest tak, że uważam się za zdolnego, bo mam dziwne poczucie wyższości, tylko opieram się na teście wykonanym w gabinecie psychologicznym, oczywiście ja zawsze uważałem, że sam test gówno znaczy, to znaczy, jestem przeciwnikiem psychometrii, bo nie uważam jej za wiarygodną, ale
@DuchAnalityk Chady Chadami też wiecznie nie będą. Po 40 trudniej utrzymać formę a gęba flaczeje i marszczy. Wykształcenie, doświadczenie zawodowe czy inteligencja pozostaną i pomagą w robieniu hajsu z którego ostatecznie będziesz miał łatwiej nie tylko o dupy, ale i godne życie.
Słabe ciało to ciągłe zmęczenie, brak chęci do czegokolwiek.


@DuchAnalityk: To ty sie mozesz pod kątem hormonów przebadaj typie? Jakie ciągłe zmęczenie? Bez poważnej choroby jakiejś?

kierowca w gównianym samochodzie, ten w gówniany samochodzie raczej będzie miał wypadek, bo samochód mu się rozleci i nawet nie dojedzie.


@DuchAnalityk: Dokładnie. Ile to razy Kubica w tym BMW Sauber nie dojeżdzał do mety albo zajmował śmieszne miejsca bo miał gównowóz a jak
@DuchAnalityk: Bitch pls, co to kminisz? Gość od Fejsa? Gość od Amazona, Microsoft. To są według ciebie czady? I popatrz na ich Partnerki, są @plodnajulka? Weź poszukaj sobie kogoś ze swojej ligi, a nie uprawiaj ręcznych do Insta babek. Nie chodzi żebyś obniżał loty, ale zaakceptuj, że krowa nie poleci, nigdy.
@Xxonaxx: wiesz w czym jest problem? Ja np. w środowiskach, w których się obracam nie mam nieatrakcyjnych dziewczyn. Wszystkie są przeciętne lub powyżej przeciętnej. Gdzie te nawet przeciętne mają całkiem atrakcyjnych chłopaków czy nawet już mężów xD. Jedyne nieatrakcyjne jakie w swoim życiu spotykam to kasjerki z żabki lub biedronki, ale to odpada, bo żyjemy w trochę innych światach i to by nie zagrało. :)
@2-aminopirydyna: Aha, czyli dla ciebie kasjerka z żabki to za niski poziom, ale ty dla gwiazdki 9/10 masz być odpowiedni? Fajnie. Widzę że stosujemy podwójne standardy. Mniejsza o to w swoi porównaniu podałam nazwiska, miliarderów, którzy maja do dupy wygląd, mają kasę, ale żony też mają przeciętne. Może pora zrozumieć, że związek, partnerstwo to nie tylko wygląd. Ok wiadomo, nikt nie każe ci umawiać się z ulaną loszką, ale jak jesteś
Aha, czyli dla ciebie kasjerka z żabki to za niski poziom, ale ty dla gwiazdki 9/10 masz być odpowiedni? Fajnie. Widzę że stosujemy podwójne standardy.


@Xxonaxx: możesz mi wyjaśnić jak do tego doszłaś? Chodziło mi, że są to jedyne miejsca gdzie mam jakąkolwiek interakcję z dziewczynami 3-5/10 czyli teoretycznie mój poziom wyglądu. Jednak problem jest taki, że funkcjonujemy w totalnie dwóch różnych światach pod kątem spędzania wolnego czasu, ciekawości świata, itd.
@2-aminopirydyna: Nie chodziło mi o niski dobór intelektualny, ale mam znajomego który jest prof. rozwiódł się z żoną dr. i znów ożenił z jakąś babką ze spożywczaka . Widać ta mu bardziej pasowała. Dla mnie żabka nie = niski intelekt. Sama nie pracuję w zawodzie związanym ze studiami i teraz nawet uważam że studia zahamowały mój rozwój i straciłam kilka lat życia. Mam wielu znajomków @programista15k którzy nie skończyli studiów a
@2-aminopirydyna: Z twoich słow wynika że w PL są tylko albo: @plodnajulka , albo ulana babka, nie ma nic pośrodku. BTW. Mam kilka koleżanek przy kości mają świetnych, przystojnych partnerów, apropo ulaństwa, kim była partnerka: Kamela? Kim jest żona Hugh Jackaman, Pierca Brosmana. Na Boga Wygląd to nie wszystko, efekt motyłow brzuchu mija szybko i zostaje szara rzeczywistość.
Nie chodziło mi o niski dobór intelektualny, ale mam znajomego który jest prof. rozwiódł się z żoną dr. i znów ożenił z jakąś babką ze spożywczaka . Widać ta mu bardziej pasowała.


@Xxonaxx: mężczyźni mają dość szerokie spektrum preferencji wg partnerek, więc może doszedł do wniosku, że jednak czegoś innego oczekuje.

Dla mnie żabka nie = niski intelekt.


@Xxonaxx: Zastosowałem pewne uproszczenie jednak nie jesteś w stanie zaprzeczyć, że jednak
@2-aminopirydyna: Życie nie jest czarno-białe. I nie uważam że życie akademickich naukowców jest jakoś super wy... w kosmos, mam sporo znajomych z tytułami prof, dr. i są zwyczajnie nudni. Nie da się z nimi siedzieć, poza tym zachowują się jakby połkneli kija, tak napawdę gdyby nie ich kariera naukowa, siedzieli by własnię w żabkach, bo pojęcie o życiu mają marne. Oczywiście ja też nie siedzę w życiu celebrytów, ale podałam przykład,
@DuchAnalityk: Nie sprzęt lecz technika, zrobią z Ciebie zawodnika. Mając auto o mocy powiedzmy 140 PS, ale jak ogarniasz, to i tak #!$%@? spod świateł zdecydowaną większość nieogarów w manualach, nawet niektórych z automatami także. Możesz mieć super auto, ale jak nie wiesz co robić, to i tak się możesz rozbić. Tyle odnośnie samochodów, w przypadku samolotów pilot nie ma znaczenia tak długo jak wszystko działa poprawnie i samolot leci na
@MatiKosa: Zwykły mechanizm obronny, różnice w jakości genetycznej są nie do przeskoczenia. Jak ktoś ma gówniane geny, to nawet jego najlepsza wersja i tak będzie gówniana. Coperskie teksty, w stylu technika itp. to tylko mechanizm obronny przed świadomością mniejszych możliwości.
@DuchAnalityk: No dobrze, ale przecież nie wszystkie kobiety na świecie mają idealny geny i wyglądają jak Julki/Oliwki. Zresztą, one mają często siano we łbie. Najlepiej jak trafisz na kogoś podobnego do siebie i będzie git. Wiadomo, że wyglądając jak przeciętny facet raczej nie poderwiesz topowych lasek wyglądających jak modelki, ale też nie wiadomo czy byś się z nimi dobrze czuł.

Słuchaj, ja wczoraj byłem w Sopocie i czegoś takiego to po