Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest śmieszne w płodnych Julkach ? Te teksty do beciaków, że są okej i kogoś sobie znajdą, a wtedy beciak mówi do Julek, to ja chce z wami się umówić i nagle każda Julka znajduje wymówkę xD. Jeden z moich kolegów beciak, chwalił się, że jego grupa 7 koleżanek zawsze twierdzi, że jest przystojny, to ja się go pytam, to czemu żadna z nich, nie jest jego dziewczyną ? Ile z nich wyruchał ? Nagle zrobił głupią minę xD. Gdyby jego koleżanki naprawdę uważały, że był przystojny, to już dawno by się z nim ruchały, albo wszedł by z jakąś w związek, namówiłem go, by udowodnił swoje tezy i umówił się z jedną, każda znalazła jakąś dziwną wymówkę i nagle urwały z nim kontakt, mam nadzieję, że mój kolega zrozumiał, że po prostu mamiły go takimi tekstami, by go wykorzystywać, bo on im non-stop usługiwał.

Kobiety znalazły niesamowite metody by omamiać złudzeniami i fantazjami beciaków, by ich wykorzystywać i czerpać od nich zasoby, podczas gdy same ruchają się z chadami. Mój kolega to był dla kobiet taki beta-śmieć, który nosi im torby z zakupami i stawia żarcie w KFC, gdy tylko zechciał czegoś więcej, to nagle uciekły.

Sprawa jest prosta, jeśli kobiety mówią, że jesteś przystojny, to jeśli naprawdę tak uważają, to będą chciały się z tobą ruchać, a jak będziesz chciał się z nimi umówić na randkę, to się zgodzą, jeśli jest inaczej, to tak naprawdę nie uważają się za przystojnego.

Nie daj się wykorzystywać, nie bądź beta-śmieciem i miej swoją godność, w każdej relacji z kobietami zastanów się, czy nie jesteś po prostu wykorzystywany, jeśli tak zrywaj kontakt, miej szacunek do siebie.

Przyjaźń damsko-męska nie istnieje ! Jak kobieta notorycznie od was bierze i czerpie korzyści z relacji z wami, wy też macie prawo mieć korzyści ? Kobieta chce przyjaźni ? Spoko, ale postawcie warunek, że ma być seks i tyle.

#przegryw
##!$%@?
#redpill
#blackpill
#stulejacontent
#p0lka
#chadowezycie
#chadstories
#chad
#incel
#plodnajulka
#blackpillraw
#whitepill
#bluepill
  • 39
  • Odpowiedz
@DuchAnalityk:

Nie daj się wykorzystywać, nie bądź beta-śmieciem i miej swoją godność, w każdej relacji z kobietami zastanów się, czy nie jesteś po prostu wykorzystywany, jeśli tak zrywaj kontakt, miej szacunek do siebie.

amen
  • Odpowiedz
@hlep: Moim zdaniem nie powinno tak być, ale znam ogrom mężczyzn, którym zależy na czymś więcej niż ruchaniu, ale nie znam kobiety, która myślała by o czymś innym niż o jakości genetycznej samca.
  • Odpowiedz
@DuchAnalityk: podejrzewam, że gdyby niektórzy mężczyźni zamiast traktować kobietę jak mięso, które można wyruchac zaczęli ją traktować jak człowieka i nie byliby tak skupieni, żeby dobrać się jej do majtek (czuć wtedy desperację) to bez problemu znalazło by partnerkę ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@DuchAnalityk:

Nie daj się wykorzystywać, nie bądź beta-śmieciem i miej swoją godność, w każdej relacji z kobietami zastanów się, czy nie jesteś po prostu wykorzystywany, jeśli tak zrywaj kontakt, miej szacunek do siebie.


Wspaniały morał, to powinien sobie przyswoić każdy mężczyzna.

Przyjaźń damsko-męska nie istnieje ! Jak kobieta notorycznie od was bierze i czerpie korzyści z relacji z wami, wy też macie prawo mieć korzyści ? Kobieta chce przyjaźni ? Spoko,
  • Odpowiedz
@DuchAnalityk: ależ się chłopcze zesrałeś z tym kasowaniem odpowiedzi, aż się smutno zrobiło. też lubię jak się mnie liże po jajkach, ale nie jak to robią koledzy. jeśli wiesz co mam na myśli. nie pozdrawiam, ale dobrej nocy.
  • Odpowiedz
gdyby niektórzy mężczyźni zamiast traktować kobietę jak mięso, które można wyruchac zaczęli ją traktować jak człowieka i nie byliby tak skupieni, żeby dobrać się jej do majtek (czuć wtedy desperację) to bez problemu znalazło by partnerkę


@izaZmatiza: no tak bo te wszystkie chady które tylko chcą wyruchać dziewczynę to mają duży problem ze znalezieniem partnerki xD

To co napisałaś to jest bzdura, jak facet jest brzydki to może być najlepszym człowiekiem
  • Odpowiedz
@01ab: Spodziewałeś się, że kobieta rzuci coś innego niż bluepillowe gówno ? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zawsze będą te same teksty o wrażliwości i staraniu się
  • Odpowiedz
@01ab: a skąd wiesz, że chcą tylko wyruchać? Znasz wszystkich przystojnych facetów na świecie? Wiesz jaki jest problem brzydkich mężczyzn? Są okropnie zakompleksieni, sfrustrowani i przeważnie pogardliwi dla kobiet.
  • Odpowiedz
@vympayer: fakt, to co napisała @izaZmatiza: jest podwójnie głupie bo nawet op napisał że typ miał bardzo dobry kontakt z dymi dziewczynami więc to nie było tak że chciał je tylko wyruchac i zostawić, łączyła ich coś więcej.

a skąd wiesz, że chcą tylko wyruchać? Znasz wszystkich przystojnych facetów na świecie?


@izaZmatiza: nie, ale znam kilku właśnie takich alvaro-chad-oskarko-tinderoruchaczy i ci powiem że nawet jak już taki facet wyrucha
  • Odpowiedz