Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest trudne do zaakceptowania ? Fakt, że wmawiają ci, że nie masz laski przez zachowanie i osobowość. Nie znoszę tego, w moim życiu. Gdy na tinderze robię fakekonta z fałszywym zdjęciem chada i fałszywymi danymi i opisuję swoje zachowanie, autentyczne sytuacje z realnego życia, to wszystkie kobiety twierdzą, że jestem super, że mam niesamowitą osobowość i chciałyby mnie spotkać, na czatach piszę tak jakbym był sobą, tylko zdjęcie fałszywe i nagle się okazuje, że mam zajebistą osobowość, a w realnym życiu dalej mi pieprzą, że to moja osobowość i zachowanie jest problemem xD, mimo iż moje zachowania, które opisywałem kobietom z fakekonta zyskiwały aprobatę...... To dowodzi, że to nie zachowanie jest problemem, tylko wygląd, czego dowiodłem eksperymentalnie, człowiek wypiera to, czego nie chce zaakceptować, rodzicom i najbliższym znajomym ciężko jest zaakceptować fakt, że jestem genetycznie beznadziejny, że nie będę miał kobiety i dzieci i wolą wierzyć, że to kwestia zachowania, bo zachowanie można zmienić, genów nie.... To jest bolesne, ale genów nie da się zmienić, dlatego wypierają z siebie fakty. Gdy kobiety z czatów pisały, że mam świetną osobowość, aż mi się przyjemnie zrobiło, bo okazało się, że charakteru jestem okej. Wniosek jest prosty w relacjach z kobietami przeszkodą są moje geny, nie zachowanie, bo ono jest według kobiet świetne. Oczywiście jeśli się nie rozmnożę, to geny nie zostaną przekazane dalej, a mam w sobie geny z każdego z rodziców, stąd te naciski ze strony rodziny by mieć dziewczynę, by dalej przekazywać geny xD, to prymitywne, a oni nazywają to czymś dojrzałym. Najbardziej bawi mnie to, gdy słyszę, że nie jestem dostatecznie dojrzały na kobiety xD

#przegryw
#blackpill
##!$%@?
#redpill
#whitepill
#bluepill
#goldpill
#blackpillraw
#stulejacontent
#chad
#chadowezycie
#chad
#tinder
#p0lka
  • 26
  • Odpowiedz
@DuchAnalityk: Kobiet nie powinno się słuchać w kwestiach relacji damsko-męskich. Jeśli trafisz na taką co nie będzie ci #!$%@?ć bluepillem typu "za mało się starasz", albo "to przez twój charakter", tylko powie wprost że masz brzydki ryj, jesteś niski albo zachowujesz się jak #!$%@? to możesz tego samego dnia iść kupić kupon na lotka albo Eurojackpot.
Im po prostu się opłaca utrzymywać iluzję, że jak przybiałorycerzysz to będziesz super, a jak
  • Odpowiedz
@DuchAnalityk: Ogólnie nie ma co wyciągać takich wniosków na podstawie doświadczeń z tindera. Laski na tinderze, w zdecydowanej większości mają mega zryty beret i oceniają tylko na podstawie wyglądu. Cała reszta to dodatek. A przy okazji mają fałszywe mniemanie o sobie i żadna ci nie powie że najważniejszy jest dla niej wygląd, tylko wmawiają sobie i tobie, że podoba się jej twoja osobowość, charakter itp. a to że przy okazji jesteś
  • Odpowiedz
@DuchAnalityk: Opcje są dwie: albo podświadomie zaczynasz się zachowywać inaczej, pod płaszczykiem kogoś, kto przecież MUSI być w oczach kobiet atrakcyjny lub po prostu skupiają się na walorach estetycznych, albo faktycznie jesteś nieatrakcyjny, co paradoksalnie działa na twoją korzyść i pomaga ci odsiać pustaki nastawione na jedno, które łatwiej trafić i znaleźć dzięki charakterowi jakąś wartościową kobietę. Jednak biorąc pod uwagę to, że wylewasz żale w taki sposób i na takich
  • Odpowiedz
@night_witch95:

pomaga ci odsiać pustaki nastawione na jedno, które łatwiej trafić i znaleźć dzięki charakterowi jakąś wartościową kobietę.


A tak naprawde to nie ma zadnej roznicy miedzy nimi. To tylko meskie urojenia i potrzeba akceptacji.
  • Odpowiedz
@DuchAnalityk: "z fałszywym zdjęciem chada i fałszywymi danymi"

#!$%@?, jak mnie to #!$%@?.... potem normalnie wyglądający facet nie może sie umówić, bo całe życie dbasz o siebie i masz ryj lepszy niż 7/10 to już 70% lasek myśli, że jesteś eksperymentem jakiegoś przegrywa

Stary, widocznie jesteś brzydki. Pchasz sie do NBA jeśli jesteś niski? Nie. To zostaw tindera innym, naprawdę szkodzisz ludziom swoim zachowaniem.
  • Odpowiedz
@DuchAnalityk: No #!$%@? myślałem, że to #!$%@? zdechnie w 2-3 lata od spopularyzowania tindera ale widzę, że ni #!$%@?. xD Kiedy blackpille zrozumieją, że tinder i inne portale randkowe są patologiami jeśli chodzi o tworzenie związków? To jest szwedzki stół, gdzie pierwszą ekspozycją jest oczywiście wygląd. Jeśli chcecie kogoś "oczarować swoim charakterem" krótką rozmową tekstową, to powodzenia. I wielkie zdziwienie, że faktycznie liczy się wygląd na portalu gdzie twoja morda wyświetla
  • Odpowiedz