#wentylacja #diy #elektryka Mireczki, lepiej dać dwa wentylatory "pchający" i "ciągnący" o mniejszym sprężu czy jeden "ciągnący" o większym sprężu?
To jest "projekt" odzysku ciepła z rury spalinowej na strychu.
To jest "projekt" odzysku ciepła z rury spalinowej na strychu.




























Komentarz usunięty przez moderatora