• 0
@mnvt: no właśnie ja nigdy nie korzystałem to ciężko mi powiedzieć, a opinie to wiadomo, ciężko w tym nawigować bo ludzie zwykle są bardziej skłonni pisać negatywne opinie. seohost wygląda na bardzo drogą opcję, nawet jak na dedykowane vCore.
  • Odpowiedz
Koniec lata tuż, tuż… złap okazję na hosting w sohost®

Z kodem BTW25 każdy pakiet hostingu www oraz hostingu e-mail aż 50% taniej!
Idealna okazja, aby przyspieszyć Twoją stronę przed sezonem!

W każdym pakiecie hostingu www:
sohost - Koniec lata tuż, tuż… złap okazję na hosting w sohost®

Z kodem BTW25 każdy ...

źródło: btw25_sohost

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przepis na sukces w biznesie? Kampanie mailingowe!

Email marketing to doskonałe narzędzie promocji, które zwiększy sprzedaż w Twojej firmie. Korzystając z Mailer Panel od nazwa.pl, zyskasz dostęp do gotowych szablonów i licznych statystyk, dzięki czemu będziesz mógł z łatwością prowadzić profesjonale kampanie.

Wypróbuj bezpłatnie usługę Email Marketing i zwiększ ruch na swojej stronie WWW!
nazwapl - Przepis na sukces w biznesie? Kampanie mailingowe!

Email marketing to dosk...

źródło: Skuteczne kampanie mailingowe to przepis na sukces w biznesie

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki zrobiłem taką stronkę (z claudem), do przeliczania czasu dla ludzi którzy maja spotkania w roznych strefach czasowych, dla graczy, ktorych wku*wiaja podawane aktualizacje w np pacific-time, do tego powrzucałem troche rzeczy takie jak eventy z gier/tech/sportu itd.
Poproszę o feedback :)) Strona to nie jest rocket-science, to po prostu z nudow zrobiona stronka, ktora byc moze w jakis sposob ulatwi komus zycie, mimo ze jest tego od pierona. Jesli macie jakies
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@maroLem87: kurde to może ja tylko tak robiłem widząc jakiś update w innej strefie czy mając spotkanie z hindusami, ale może i masz rację, faktycznie szybciej wpisuje się w google, dzięki za feedback!
  • Odpowiedz
VPS dopasowany do Twoich potrzeb!

Cenisz wydajność, elastyczność i niezawodność? Wybierz VPS i VPS Speed w nazwa.pl! Dostosuj nie tylko dysk i pamięć, ale też szybkość procesora do potrzeb swojego projektu. Zyskaj pełną kontrolę nad systemem i oprogramowaniem dzięki wirtualizacji KVM!

Odwiedź nasz blog i dowiedz się więcej:

https://www.nazwa.pl/blog/vps-w-nazwa-pl-moc-niezawodnosc-i-pelna-kontrola
nazwapl - VPS dopasowany do Twoich potrzeb!

Cenisz wydajność, elastyczność i niezawo...

źródło: VPS w nazwa.pl

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chcę być lokalnym, samodzielnym (w mieście 70k ludzi) freelancerem tworzącym proste one-page Wordpressy oparte na szablonach z Themeforest.net, nie znam się na grafice. Idzie się przebić? Chcę zarabiać najniższą krajową, ale jestem ciekaw, czy uda mi się pokonać konkurencję, znaleźć klientów itd. Myślałem wydać 1.5k PLN na reklamę na Facebooku, zrobić dobre SEO i liczyć na łut szczęścia. Ale pytanie, czy da się przebić przez te wszystkie agencje marketingowe itd.

Nie będzie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na linux.pl obrali ciekawą taktykę na zmianę cen, najpierw podnoszą ceny kilkukrotnie co działało bardzo odstraszająco więc teraz wystawiają FV na 3 miesiące a nie na rok z góry. Jak ktoś jest przyzwyczajony do płatności z góry za rok to sie możne nabrać.
W moim przypadku podwyżka z 98.40 na 184.50 x 4, po rozmowie telefonicznej dostałem 15% rabatu czyli 156.83 x 4

Czyli z 98 PLN na 627 PLN

Tłumaczenie dlaczego zmienili okres rozliczeniowy:
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MyDevil opublikowało informację o serwerach w nowej konfiguracji z dyskami NVMe:
🔗 Nowa generacja serwerów NVMe w MyDevil.net

We wpisie możemy przeczytać o zmianach wydajnościowych nowych serwerów:
CPU: wzrost szybkości obliczeń o 44%
Dyski NVMe: wzrost wydajności I/O o 229%
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@superglacial: podejrzewam, że to kwestia czasu, aż przerzucą i to - wszystkie usługi u nich mają podobny standard.

Mnie ciekawi, kiedy planują zakończenie całego tego procesu dla aktualnych kont MyDevil.
  • Odpowiedz
https://deweloperuch.pl jaki framework UI jest używany? czy wszystko napisane od podstaw? bo widzę klasy Tailwind CSS i chyba nawet nie ma własnych stylów. Czy strona jest stworzona jakimś narzędziem, czy cały kod pisany z palca?

Strona wykorzystuje Next.js, coraz więcej aplikacji w tym powstaje i może warto się nauczyć?

Moim słabym punktem zawsze był web design. Nie umiałem stworzyć porządnego layoutu, nie wiedziałem, jakie czcionki, kolory, efekty, cały UI pisałem od podstaw w HTML
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kekerott: widziałem nie raz i nie dwa i ja raczej nie narzekałem na jakość. Nie mowie, ze idealnie każdy template jest napisany bo zdarzają się tu i tam różne problemy ale problemy do ogarnięcia. A za tą jakość to taniej się chyba nie da.
  • Odpowiedz
Mirki, jak dodać w skrypcie Tampermonkey, nowe podmenu na stronie Youtube, nazwijmy to Główna2 ?
Na oko, sklonować to z diva items ytd-guide-entry-renderer z klasą style-scope ytd-guide-section-renderer
Ale ilekroć próbuje to zrobić z pomocą chatagpt, to on nie może tego menu dodać.

Chciałbym zrobić jakby taki skrypt do strony youtube, aby w nowy, bardziej rozbudowany sposób, zarządzać subskrypcjami i rekomendowanymi do obejrzenia wideo z wielu kanałów. Często nie robię subskrypcji jakiegoś kanału żeby nie zaśmiecać
interpenetrate - Mirki, jak dodać w skrypcie Tampermonkey, nowe podmenu na stronie Yo...

źródło: obraz_2025-08-10_142525704

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@interpenetrate: Zrobienie nowego menu to akurat najłatwiejsza część, problemem jest reverse engineering requestów jakie latają w tle, żeby wyciągnąć to, czego potrzebujesz w tym menu.

W API będziesz miał wszystko ładnie uporządkowane, tylko wyświetlić.
  • Odpowiedz
@Jake_921: yyy no dobra ale jak z tym zacząć? API key mam nie o to chodzi, tylko w sensie, to chatgpt ma napisać rozszerzenie do chrome, i co, i to rozszerzenie będzie otwierało jakieś okienko popup w przeglądarce czy nową stronę?
Ogólnie myślisz że jest jakaś opcja żeby jednak uwzględnić to jakoś w layoucie youtube takim jaki jest?
Bo ja nie rozumiem jak Ty wyobrażasz sobie działanie takiego rozszerzenia o
  • Odpowiedz
Cześć, szukam jakiegos szablonu pod landing page na wordpressie, ktorego bedzie mozna w miare sprawnie uzupelnic, nie wykupując elementora premium, budżet raczej dosyć elastyczny.
A może nie robi się już stron na kobyle Wordpress tylko używa się czegoś innego?
#wordpress #webdev
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Weź darmową Astrę czy Kadence tudzież Blocksy i masz do zaimportowania kilka fajnych szablonów, całość ogarniesz w Gutenbergu i dodatkowymi blokami od autorów motywu. Na landing jak znalazł plus trochę własnej pracy i pomysłu.
  • Odpowiedz
@EnsurePrivacy: tam jest jakas darmowa ochrona to możesz sobie zaznaczyć, będziesz miał zanonimizowane dane w przeglądarkach domen (whois)

natomiast dodatkowo połatne jest chyba anycast, ale raczej nie przyda ci sie to na małą strone, o ile nie masz tam duzego, miedzynarodowego ruchu
  • Odpowiedz
Mirasy działamy dalej z #auctionmate!

W ostatnim czasie przygotowaliśmy nowe logo, poprawiliśmy kilka bugów, dodaliśmy synchronizację danych pomiędzy kartami.
Przy otwarciu listy aukcji, a z niej kilku konkretnych aukcji nie będzie trzeba odświeżać strony żeby zobaczyć dodane notatki, stan obserwacji, stan wykluczenia itp.

Teraz pracujemy nad reklamą i w tym miesiącu wtyczka trafia na sklepy
Valky - Mirasy działamy dalej z #auctionmate!

W ostatnim czasie przygotowaliśmy nowe...

źródło: browser not supported

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#webdev #www #html #css Elo.. robienie dzisiaj stron www to koszmar. Bo powinno sie toto dobrze wyswietlac wszedzie a rozrzut urzadzen jest spory do tego dochodzą tryb pionowy i poziomy. Pierwszy raz robię stronkę responsywną, nie uzywam zadnych fremewarokow tylko w przyslowiowym "notatniku" robie. z grubsza dobrze mi sie wszsytko wyświetla na kazdym urządzeniu. Mam 3 wersje. Dla desktop gdzie jest zafixowany width na
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZawzietyRobaczek a w plikach projektowych od Web Designera co masz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ile i jakie breakpointy: zależy od projektu. Zazwyczaj wystarczą trzy : telefon, tablet/laptop, duży ekran. Ewentualnie czasem czwarty gdzieś pomiędzy lub na bardzo duże ekrany.
Raczej nie widzę specjalnego powodu, żeby dla zwykłej strony www rozróżniać tryb portrait i landscape – raczej opierasz się na szerokościach ekranu. A strona pomiędzy tymi breakpointami powinna
  • Odpowiedz
Twój e-sklep jest nisko w wyszukiwarce? Jest proste rozwiązanie!

Core Web Vitals to wskaźniki, które Google bierze pod uwagę przy pozycjonowaniu witryny. Możesz je łatwo poprawić, przenosząc swój sklep PrestaShop na szybki hosting w chmurze z CDN nazwa.pl i automatyczną konwersją grafik do formatu WebP!

Chcesz wiedzieć, jak to działa? Koniecznie odwiedź nasz blog i dowiedz się więcej:

http://nazwa.pl/blog/optymalizacja-prestashop-pod-core-web-vitals
nazwapl - Twój e-sklep jest nisko w wyszukiwarce? Jest proste rozwiązanie!

Core Web ...

źródło: Optymalizacja PrestaShop pod Core Web Vitals

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach