Szanowne Mirki, czy ktoś tu używał "walutomat.pl" i wie ile się płaci hajsu za przelew? (ja płacę ze swojego konta złotówkami, a na konto docelowe mają wpłynąć euro).

#pieniadze #waluty
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Walkiria81: akurat przy kupnie euro lepsze warunki oferuje walutomat. Co prawda jest to różnica 3 euro przy wymianie 1000 zł na korzyść Walutomatu, ale zawsze to coś :).
  • Odpowiedz
Ktoś się pokusi o jakąś analize PLN po tym co się stało z frankiem? Warto mieć pln czy lepiej wymienić na coś? Jeszcze euro w miarę stabilnie się trzyma bo usd już wcześniej poszedł. Czy może być jakiś zastoj gospodarczy w PL po tym jak prawie wszystkim zdrożał kredyt?
#frank #waluty #pieniadze
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z dwojga złego chyba lepie aby było 50 tysięcy górników wspomaganych przez rząd niż 700 tysięcy którzy mają kredyty we frankach, bo jak oni wylezą ze swoich mieszkań to cała polska stanie a nie jeden region.ȍ ̪ ő

#przemyslenia #waluty #frank #gornictwo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#heheszki #frankszwajcaski #waluty ale padlem. Komentarz pod artykułem gazety o kursie franka.

" Tak jest. Z powodu decyzji Szwajcarskiego Banku Narodowego należy koniecznie wytoczyć pozwy bankom. Albo w ogóle iść na całość i wytaczać pozwy zawsze, kiedy było lepiej, a nagle zrobiło się gorzej? Na przykład taki:

Wysoki Sądzie! Kiedy pięć lat temu brałem ślub ze swoją żoną, sytuacja wyglądała stabilnie. Żona była ładną, zgrabną i
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#waluty #tegierozkminy
Wszyscy tak mówią o tym franku szwajcarskim, jak to kredyty ludzie nabrali..
A co z tymi co zarabiają we frankach pracując w Polsce? Ci to muszą czuć sie wygrywami, podwyżka o parę stówek ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dolar zresztą też poszybował, rano 3,62 a już jest ponad 3,7
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja tylko chciałbym zwrócić uwagę, że
1 dolar amerykański = 3,71 zł. Zaraz 1 usd = 1 euro = 1chf. W sumie się prosto będzie przeliczać. Przez dolara uncja złota 5000+ złotych.
#finanse #waluty
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rakers: Tak to jest jak się ufa dwudziestoparoletnim "doradcom finansowym" w bankach i OŁPEN FAJANS. Bo oni o tym franku tak ładnie mówili. Takie ładne garnitury mieli. Elo.
  • Odpowiedz
@soft1house: Hehe lepiej z mamą, z psem w kawalerce niż w pałacu który zaraz zabierze ci bank z żoną co odejdzie zaraz jak skończy się haj lajf. "Jeszcze jej zazdrosny gach na odchodne z-----e ci w mordę" - Król Albanii. Ale YOLO przez chwilę było c'nie?
  • Odpowiedz