@Dante27: Niee, to jakaś stara, tamta co nie zapłacił, to pewnie coś innego zwiazanego z #R Revolution xD.

Ta strona była jeszcze zanim stał się znany dzięki filmikom na YT MÓWIĘ JAK JEST. Obecnie jest tylko na web.archive.org. Nie opłacił domeny xD.
  • Odpowiedz
W sumie nie wiem czy tak na wykopie można się ogłaszać ale cóż.
Szukam retro/starych klawiatur. Lata 70/80/wczesne 90. Jeżeli jakieś ci zalegają to z miłą chęcią przyjmę a nawet zapłacę. (nie każda mi się na coś nada, ale obejrzę każde nadesłane zdjęcie ( ͡~ ͜ʖ ͡°) )
zdjęcie dla uwagi, mój Unitron U-2200 (σ ͜ʖσ)
#retro #
Pepege - W sumie nie wiem czy tak na wykopie można się ogłaszać ale cóż.
Szukam retr...

źródło: comment_kIaCPEvkDn57u0YczGiAgYwOQwqEanq3.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W 1932r. Lester Gaba "stworzył" manekina o imieniu Cynthia. Po kilku sesjach zdjęciowych w magazynie New York City for Life Magazine w 1937r. rozpoczęła swoją karierę i przez kilka miesięcy Cynthia była znaną na całym świecie supergwiazdą.

Jej popularność miała znaczący wpływ na wykorzystanie manekinów w marketingu sprzedaży detalicznej.

Zdjęcia z lat 1937-1939. Ich autorem jest Alfred Eisenstaedt.

#starezdjecia #vintage #ciekawostki
Lizus_Chytrus - W 1932r. Lester Gaba "stworzył" manekina o imieniu Cynthia. Po kilku ...

źródło: comment_XpBSmhZMeTKumfgf8k9Q1s5QWyLFAXEb.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 6
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema Mirki, jestem z Wami od dość dawna i przyszedł na czas na małe #rozdajo. W wolnym czasie zajmuje się robieniem pasków do zegarków w stylu #vintage. Mam do oddania 2 poniższe paski z nadwyżek produkcyjnych . Oba 20 mm w uszach a długości 125 i 75 mm. Zapraszam do plusowania. Losowanie jutro ok 22.

#zegarki #watchstrap #handmade #vintage
Jarek_maks - Siema Mirki, jestem z Wami od dość dawna i przyszedł na czas na małe #ro...

źródło: comment_AFzQk12P21Rbgq6jZivA8mLLBp5zGjVX.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Ale miałem sen! (ʘʘ) Śniło mi się że byłem w jakiejś posiadłości ezoterycznej dla czarodziejów i łapaliśmy duchy. Potem wróciłem do domu. Mieszkałem w pięknej zabytkowej kamienicy, dwa mieszkania na piętro, malutki hol gdzie była drobno ułożona misterna posadzka o wytartych i ułupanych brzegach (ale w ładny sposób), ażurowe metalowe schody kręcone z nutą starości i patyny, a klimaty dopełniało mnóstwo paprotek, dwa wiklinowe fotele i stolik. A
B.....y - Ale miałem sen! (ʘ‿ʘ) Śniło mi się że byłem w jakiejś posiadłości ezoterycz...

źródło: comment_Lo8vGprIBqbSdhNWgRY5qBMrYFzixwUr.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach