Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@dzialoZaglady: Artur Micek
- 0
@czerwona_krewetka: czy ja wiem. Gość mówił o poparciu japońskiego ministra obrony dla Izraela i USA, który już dawno nie żyje. Trochę beka.
źródło: HCT3VfzXIAESowZ
Pobierz@JupikaYeah: XDDD tego meme jeszcze nie widziałem
https://www.youtube.com/watch?v=jJP1h4fX5G8 Lol, puppet regime w wyjątkowej formie. Ostatnio moja ulubiona satyra polityczna.
#iran #usa #izrael
#iran #usa #izrael

- 3
#nieruchomosci #wojna #iran #usa Jak tam pewne bezpieczne nieruchomości z Dubaju? Kupować pod wynajem? Będzie tylko rosło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Marvel7: w sumie teraz to jest całkiem niezły moment na zakup. Wojna niedługo się skończy i ceny wrócą do normy
- 2
Jeszcze nie dopłynęły do Polski emigrantki z Wenezueli o których było tu głośno po ostatnim ataku #usa a teraz czeka nasz jeszcze fala emigracji z
@MrsMsx: Nie prawda. Wiem, że to nie będzie się niektórym zgadzać z narracją, ale widziałem Wenezuelki/Kolumbijki więcej jak kilka razy w powiatowym z którego jestem, pracują pewnie w jakimś januszexie. Ostatnio jak miało to miejsce to stały pod sklepem typu chińczyk i pokazywały
Przypominam że od czterech lat mamy w Polsce ponad milion Ukrainek, a żaden #przegryw nie trzymał nawet za rękę.
- 3
Izraelskie Siły Powietrzne opublikowały nagranie wideo pokazujące zmasowane ataki na siedzibę Korpusu Strażników Rewolucji Islamskiej w Teheranie.
#iran #usa #izrael #wojna
https://x.com/i/status/2028035854069866522

- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#iran #izrael #usa #heheszki #zydkrecikorba mówcie co chcecie, ale prawda jest taka, że póki potężny Warmianin żył, to porwania prezydenta Wenezueli nie było, ataku na Iran nie było, sondy obcych 3I Atlas nie było i w ogóle mało rzeczy było. Wasze oczy nadal się nie otwarli, a jego już dawno się zamkli, ehh.. takie to życie.
- 4
- 13
@reveil: nie, bo zabicie Putina to jeszcze większe problemy.
Naród rosyjski jest zbyt przesiąknięty propagandą. Taki atak tylko by wzmocnił w narodzie paranoję, a nie wiadomo jaki oszołom by doszedł do władzy. Putin jaki jest, taki jest. Ale resztki rozumu posiada. Więc jest względna stabilność.
Naród rosyjski jest zbyt przesiąknięty propagandą. Taki atak tylko by wzmocnił w narodzie paranoję, a nie wiadomo jaki oszołom by doszedł do władzy. Putin jaki jest, taki jest. Ale resztki rozumu posiada. Więc jest względna stabilność.
@reveil: Putin to akurat jest im potrzebny. To jest znany problem, wiadomo z kim współpracuje, kto siedzi w ambasadach itp. najgorszy możliwy scenariusz dla USA to posadzenie na Kremlu jakiegoś ambitnego generała z KGB, który zagra na ruskiej krzywdzie.
- 3
- 1
a co tam z tym ICE w #usa? bo cos cicho sie zrobilo?
@Krefeks: Terez interesujemy się Iranem
- 0
@okoboji: nie możesz
konto usunięte via Wykop
- 0
@okoboji: https://x.com/Maciej_Korowaj/status/2027824303375585325?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E2027824303375585325%7Ctwgr%5Eb33a941ddad9ee0f7ab065388703c20fa157db35%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwykop.pl%2Flink%2F7898715%2Fdegrengolada-rosyjskiej-opl-w-iranie-pplk-rez-maciej-korowaj
+
https://x.com/KapitanLisowski/status/2027888500427644955?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E2027888500427644955%7Ctwgr%5E033e26c6135e634281812f7596112ac93523712c%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwykop.pl%2Ftag%2Firan%2Fstrona%2FKKqDQz6cVKoxBtL
+
https://x.com/KapitanLisowski/status/2027888500427644955?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E2027888500427644955%7Ctwgr%5E033e26c6135e634281812f7596112ac93523712c%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwykop.pl%2Ftag%2Firan%2Fstrona%2FKKqDQz6cVKoxBtL
- 3
@thority: Uj w żopu go czeka za wspieranie moskiewskich zbrodniarzy.
- 1
- 323
Na mirko śmiejemy się z kolejnych śmierci i zmartwychwstań generała Tuszajewa, tymczasem jeden z najpopularniejszych polskich OSiNTowców właśnie puścił info o tym co dziś powiedział zamordowany 3,5 roku temu Shinzō Abe, więc może z tym Tuszajewem jest coś na rzeczy
#iran #izrael #usa #militaria #wojna #dubaj #osint
#iran #izrael #usa #militaria #wojna #dubaj #osint
źródło: osint
Pobierz@michalglus:
Micek to największy szkodnik sprawy ukraińskiej jaki istnieje w polskiej przestrzeni internetowej.
Ruscy to mu płacić powinni
Oczywiście chłop nie robi tego celowo i świadomie. Przeciwnie - on sądzi, że robi dobrą robotę xd
Micek to największy szkodnik sprawy ukraińskiej jaki istnieje w polskiej przestrzeni internetowej.
Ruscy to mu płacić powinni
Oczywiście chłop nie robi tego celowo i świadomie. Przeciwnie - on sądzi, że robi dobrą robotę xd
Ale jak to tak:
#wojna #iran #ciekawostki #usa
Arabia Saudyjska potajemnie lobbowała za militarnym atakiem na Iran, choć publicznie deklarowała poparcie dla działań pokojowych. Książę Mohammed ibn Salman miał wielokrotnie naciskać na prezydenta USA Donalda Trumpa, aby podjął działania zbrojne - informuje "Washington Post".
#wojna #iran #ciekawostki #usa
@bombastick: No poza hamasowcami to nikt raczej za Iranem w tym rejonie nie przepada
@duzy_krotki ale okaz

























https://x.com/TheInsiderPaper/status/2028012811683877192