Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 3
źródło: obraz_2026-03-01_111116500
Pobierz- 678
Dziennikarz wojenny kiedyś
- znajduje się w samym centrum konfliktu
- pod ostrzałem relacjonuje przebieg walk
- siada dupom na snajperze schowanego w zaroślach (historia prawdziwa xd)
- pije kawusie, pali p-------y z żołnierzami i pyta o sens życia
- znajduje się w samym centrum konfliktu
- pod ostrzałem relacjonuje przebieg walk
- siada dupom na snajperze schowanego w zaroślach (historia prawdziwa xd)
- pije kawusie, pali p-------y z żołnierzami i pyta o sens życia
@PROponujek: Pan Waldemar Milewicz to był gość.
- 2
- 1
@Kallisto: Nigdy nie rozumiałem jak ktoś może chcieć mieszkać w Dubaju - g---o na pustyni, gorąco w p---u, wszędzie ciapaki albo z-----i turyści. Miasta bez jakiejkolwiek tożsamości jeszcze w takim rejonie świata. Chyba te nieuki myślą, że to jakiś splendor tam mieszkać xd
@Kallisto: Ich zachowanie jest dla mnie obrzydliwe. To są osoby które dosłownie bez swojego dziecka w internecie nie istnieją.
- 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 7
@Pucuss: Pomszczą go tak jak Sulejmaniego xd
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@pieknylowca: co jest z tobą nie tak
@pieknylowca: a co? Wypuścili cię z Choroszczy i planujesz wycieczkę?
@Dequstator: Chiny powiedział, że żądają zaprzestania wojny... i pora na ryż :D
@Dequstator: nie jestem fanem Rzymian lekko mówiąc, ale ogólnie to jak USA załatwia sprawy obecnie to jest jakaś totalna dominacja, porwać jednego i ciach w jeden dzień, tutaj 2 dni najważniejsi ludzie nie żyją, przecież to dla władz straszniejsze niż nuka bo na pewno mają przeciw temu schrony itp xD
- 11
@Eptu: Epstein do niczego się nie przyznał

@Eptu:
źródło: img_2_1772039413604
Pobierz- 2
#wojna #usa #izrael #iran Goście z hoteli teraz śpią na podziemnym parkingu. Nawet im Szwedzki stół zrobili, jak pięć gwiazdek to pięć gwiazdek nawet w piwnicy.
https://x.com/ALERTX360/status/2027880919198273939?s=20
https://x.com/ALERTX360/status/2027880919198273939?s=20

@Wwolt: XDDDDDD Tak to jest jak się do krajów Arabskich lata poflexować na instagramie
mam taką teorię, zginęło tylu dowódców że izraelscy agenci w Iranie którzy tam sobie siedzieli na jakichś niskich szczeblach musieli zacząć zastępować martwych irańskich oficerów i teraz wydają jakieś p------e rozkazy typu zbombardowanie lotniska w Dubaju żeby wszystkich w-----ć
#usa #iran #wojna #izrael
#usa #iran #wojna #izrael
@dumbass223: irańskie przegrywy przejmują władze i będą chcieli zbombardować największe skupisko juleczek i oskarków
@JanPawelDrugiLechWalesaPierwszy: był świetny serial z sasha baron cohenem w roli głównej, - the spy - j--------i trzymał w napięciu , ważne żeby nie czytać jak się los gościa potoczył bo spalicie sobie oglądanie
@jakismadrynickpolacinsku: jeszcze zrobić porządek z nachodźcami w Europie i będzie można być spokojnym
@jakismadrynickpolacinsku: wydaje mi sie ze swiat sie czysci juz od 300 lat z dyktatorow, to nie jest nowy trend. Tak mi sie wydaje
- 0
- 0
- 21
<głośne wzdychanie> Taaaaak. Zaczęło się! Znowu mialem rację, racja ponownie leży po mojej stronie, tym razem również się nie myliłem, bo miałem rację. Mówiłem o tym, przewidziałem to, kolejny raz okazało się, że mam rację. Wolałbym nie mieć racji, bo to przerażające, ale mam rację. Racja - tak miałem ją, racja - moja.
#ator #wideoprezentacje #wojna #usa #iran
#ator #wideoprezentacje #wojna #usa #iran
źródło: racja
Pobierz@doghunt: jeszcze Jackowski to też przewidział dokładnie, tylko nie powiedział. To znaczy powiedział, że coś będzie, ale nie wie dokładnie kiedy. Nie wie również dokładnie co. No ale jak już się to stanie, to będzie pewien, że to właśnie to. Czyli znowu przewidział.
@Curtsy9561: masz plusika, rozbawiłeś mnie.
@dzialoZaglady: Polska nie jest sojusznikiem ale miejscem do korzystania przez USA, gdyby nie EU to Polska zostałaby zamorskim stanem do jeszcze większej eksploatacji
@dzialoZaglady: nie zrozumiałeś - sojusz jest wtedy kiedy dwa kraje grają w te same karty, tutaj gra jedynie USA. Najwyraźniej to pokazane jest za obecnej prezydentury Trumpa gdzie USA.
Osobiście wolałabym silną Europę bez zależności od USA.
Osobiście wolałabym silną Europę bez zależności od USA.
- 3
Iran to giga przegryw.
Tyle lat straszenia, budowania narracji antyizraelskiej i siatek proxy-armii mających otoczyć Izrael ze wszystkich stron i wszystko w pisdu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na co to było komu potrzebne xD? W jakim celu?
Ludzie naprawdę się nudzą, na prawdę nie mają nic innego do roboty jak bawić się Hearts of Irona 4 albo inną Europę Universalis w realnym życiu xD
#iran #
Tyle lat straszenia, budowania narracji antyizraelskiej i siatek proxy-armii mających otoczyć Izrael ze wszystkich stron i wszystko w pisdu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na co to było komu potrzebne xD? W jakim celu?
Ludzie naprawdę się nudzą, na prawdę nie mają nic innego do roboty jak bawić się Hearts of Irona 4 albo inną Europę Universalis w realnym życiu xD
#iran #
@NaczelnyWoody: plan był dobry, tylko wykonanie c-----e
- 0
@Powstaniec: Jak zaorają Iran to po pół roku czasu wszystko im wróci do normy, ludzie mają krótką pamięć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 13

































#rosja #usa #iran #heheszki