Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja mam wrażenie, że Trump ma jakąś komórkę, na którą dzwonią dziennikarze i raz na jakiś czas se odbiera i rzuca jakąś randomową wypowiedź na gorąco. Kurde, on dzisiaj i wczoraj miał chyba łącznie z 15 wywiadów xD Teraz bach, kolejna wypowiedź - tym razem dla brytyjskiego brukowca xD

#iran #usa #wojna #izrael
Gours - Ja mam wrażenie, że Trump ma jakąś komórkę, na którą dzwonią dziennikarze i r...

źródło: IMG_6601

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@portauprince14: te rankingi sie opieraja na jakichs liczbowych statystykach z d--y. Wg tych rankingow kraj majacy 100 spitfire bedzie silniejszy od Polski, ktora ma 48 f16 bo to i to jest "fighter" a tamci maja 2x wiecej. A Rosja jest duza a tam tez wiekszy kraj = lepszy indeks itp.
  • Odpowiedz
@Widelec_: nienawidzę takich uogólnień. Zginęło paru dzieciaków w knajpie a ty mądrzysz się jakimiś bzdurami. PiS chodził w czapeczkach maga w sejmie i klaskał. Więc chcialbys byś też tak oceniany z końca globu?
  • Odpowiedz
#iran #usa
Swoja drogą, co da podniesienie cen paliw? oprócz wyciągnięcia pieniędzy z kieszeni ludzi.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mikua: Tak, ludzie przestaną tankować. Przy benzynie za 8zł tak właśnie było, że sporo osób przeszło na inne pojazdy

Ale motywacja teraz dla wielu do elektryka będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz