@Pucuss:
Widać, że Iran chce zebrać w------l nie tylko od USA i Izraela, ale także państw arabskich, Brytyjczyków i nawet Francuzów (zaatakowali ich instalacje wojskowe).
  • Odpowiedz
Amerykanie też mają swojego Szaheda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rosyjscy komentatorzy biją na alarm w związku z użyciem przez USA nowego drona kamikaze przeciwko Iranowi – taniego bezzałogowego systemu uderzeniowego (LUCAS). Zauważają, że wydaje się on mieć zintegrowany terminal Starlink i ostrzegają, że stanowi poważne zagrożenie dla Rosji.

Podobno jest to produkt inżynierii wstecznej irańskiego Shahed-136, który Rosja również zaadaptowała jako Geran-2 i
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JEŻELI INNI NIE MAJĄ ODWAGI ZRÓBMY TO MY POLACY. ZBIERZMY GRUPĘ 300 POLAKÓW POD LOTNISKIEM W DUBAJU, W ŚRODKU TŁUMU LUDZIE Z TELEFONAMI I POWERBANKAMI Z PODSTAWOWĄ POMOCĄ ŻEBY PRZENIEŚĆ NASZYCH INFLUENCERÓW DO AUTOKARÓW KTÓRE BĘDĄ STAŁY POD TERMINALEM. NIECH NA ZEWNĄTRZ CZEKA BARDZO DUŻO AUT Z KIEROWCAMI. POKOJOWO WCHODZIMY IDZIEMY I NIE ZATRZYMUJEMY SIĘ. OTACZAMY ICH WALIZKAMI I RING LIGHTAMI. PRZYGOTOWUJEMY DO WYJAZDU. I WYCHODZIMY. ONI W ŚRODKU OSŁANIANI. JEDZIEMY WSZYSCY
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"Premier Wielkiej Brytanii Keir Starmer powiedział w niedzielę, że zgodził się na prośbę USA, aby brytyjskie bazy były wykorzystywane do uderzeń obronnych w magazyny bądź wyrzutnie irańskich rakiet. Zaznaczył, że brytyjskie siły nie były i nie będą zaangażowane w ofensywne ataki na Iran - podaje PAP.
"
No to mamy to, to w takim razie iran nie jest odpowiedzialny za śmierć ukraińców na ukrainie, tak samo żaden inny kraj, który pomógł rosji
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Muko: bardziej pasuje ze Białoruś nie jest wspolodpowiedzialna za inwazje - użyczyła swojego terytorium.
Iran dawał sprzęt który bezpośrednio uderzał w Ukrainę, to inny rodzaj pomocy.
  • Odpowiedz
@Muko: no ale nie ma nic mowy o sprzęcie w czytacie który przytoczyłes. Mam z duży wyciągać informacje? Tobie widocznie nie przeszkadza
  • Odpowiedz
Ludzię są odwazni kiedy stoją na dachach i nagrywają rakiety/drony nad miastem. Ja bałbym się podejść do okna a co dopiero nagrywać. No, ale takie zachowanie, to pewnie efekt szoku.

#iran #usa
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 62
kolejny konflikt na którym chiny wychodzą na +


@Warszawrski_przegryw_ok_oski: Mordo, oni w miesiąc stracili dwóch dostawców ropy xDDD 80% eksportu ropy z Wenezueli szło do Chin, a z Iranu na eksport do Chin szło 100% baryłek. Trzy, kompromitacja Puchatka, który dał Iranowi swój najbardziej zaaawansowany radar (YLC-8B), który nie wykrył żadnego myśliwca ani bombowca USA.
  • Odpowiedz
@Frwrd05: już się eksperci wypowiedzieli na ten temat

NIE ROZUMISZ!!!111 TAKI BYŁ JEGO CEL, ON JEST SZYITĄ, TO BYŁ JEGO CEL, ŻEBY ZDECHNĄĆ RAZEM ZE SWOJĄ RODZINĄ!!!11 TERAZ JEST MĘCZENNIKIEM!!!


xD
  • Odpowiedz
@GalNonimus: Ciekawe czy jakby się katapultowali i ukryli gdzieś w lesie USA by wysłało "ratunek" bo nadajniki i radia satelitarne pewnie jakiś przy sobie mają.
  • Odpowiedz