Nie ma to jak urodzić się w dzień programisty i zostać programistą :) Polecam ten styl życia mirasy, 22 lvl dzisiaj wbity i nie może być lepiej - właśnie wróciłem z podróży, spędziłem tydzien w Barcelonie i tydzień w Kanadzie. Wszystko służbowo, ale i tak czuję dobrze człowiek. #feelsgood #wygryw #urodziny
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czołem Mircy.

To mój ostatni wpis na mirko. Przyszedł czas na #usunkonto , które zrobię nad ranem.

Dziś są moje #urodziny , czyli czas na podsumowanie ostatniego roku. Analiza przyniosła potrzebę zmian, gdyż ostatni czas był dla mnie totalnie bezproduktywny i spowodował stagnację w wielu sferach mojego życia.
Najbliższe miesiące będą decydowały o mojej przyszłości i zrobię wszystko, by dojść do celu. Czeka mnie wykonanie i obrona dyplomu składającego się
z.....b - Czołem Mircy.

To mój ostatni wpis na mirko. Przyszedł czas na #usunkonto...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach