Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Nie ma to jak urodzić się w dzień programisty i zostać programistą :) Polecam ten styl życia mirasy, 22 lvl dzisiaj wbity i nie może być lepiej - właśnie wróciłem z podróży, spędziłem tydzien w Barcelonie i tydzień w Kanadzie. Wszystko służbowo, ale i tak czuję dobrze człowiek. #feelsgood #wygryw #urodziny
Komentarz usunięty przez autora
Obżarłem się jak świnia.. zaraz coś jeszcze zjem. Najlepsze. Urodziny. W życiu. Wstałbym po herbatkę, ale się porzygam :x
#oswiadczenie #urodziny #bedejutrocierpial
#oswiadczenie #urodziny #bedejutrocierpial
Mam dziś #urodziny, mireczki (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Przyniosłem trzy paczki żeby dla wszystkich starczyło, można brać po dwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przyniosłem trzy paczki żeby dla wszystkich starczyło, można brać po dwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_9b5BjPZsL6Bucl538F6El6objrePG84z.jpg
Pobierz- 1
- 1
- 5
Aaaa kto ma dzisiaj urodziny? (。◕‿‿◕。)
Wolę sobie nie robić 'przeglądu' swoich życiowych osiągnięć bo jeszcze się zdołuję. Aa! Można brać po dwa, tylko mi coś zostawcie, bo Bounty jest super super :D
Strrasznie się nie wyspałem tak btw! :D
#urodziny
Wolę sobie nie robić 'przeglądu' swoich życiowych osiągnięć bo jeszcze się zdołuję. Aa! Można brać po dwa, tylko mi coś zostawcie, bo Bounty jest super super :D
Strrasznie się nie wyspałem tak btw! :D
#urodziny
źródło: comment_mNbY0MuF8SHbHNlid0i6r84I0zoSV6VC.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 28
22 :D
#urodziny
#urodziny
źródło: comment_dDxIObVtodFnQW9GVXSpQn8MF6r09qtk.jpg
Pobierz- 15
@quiksilver: nareszcie ktoś w podobnych kategoriach wiekowych. Wszystkiego Najlepszego!
- 1
@quiksilver: Za miesiąc będe miał tyle samo, najlepszego. 81 rocznik najlepszy :)
Mam urodziny w październiku i #rozowypasek chce liste prezentów, wybierze jeden z nich dla mnie i każdy zadowolony ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wpiszcie co byście chcieli dostać na urodziny do 150 zł
#urodziny #prezenty #kiciochpyta
Wpiszcie co byście chcieli dostać na urodziny do 150 zł
#urodziny #prezenty #kiciochpyta
@SuperMaslo: jakies fajne skarpety
- 3
Mirki dajcie plusa bo to juz 1 rok z wami tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#roknawykopie #urodziny #niewiemjaktootagowac
#roknawykopie #urodziny #niewiemjaktootagowac
Czołem Mircy.
To mój ostatni wpis na mirko. Przyszedł czas na #usunkonto , które zrobię nad ranem.
Dziś są moje #urodziny , czyli czas na podsumowanie ostatniego roku. Analiza przyniosła potrzebę zmian, gdyż ostatni czas był dla mnie totalnie bezproduktywny i spowodował stagnację w wielu sferach mojego życia.
Najbliższe miesiące będą decydowały o mojej przyszłości i zrobię wszystko, by dojść do celu. Czeka mnie wykonanie i obrona dyplomu składającego się
To mój ostatni wpis na mirko. Przyszedł czas na #usunkonto , które zrobię nad ranem.
Dziś są moje #urodziny , czyli czas na podsumowanie ostatniego roku. Analiza przyniosła potrzebę zmian, gdyż ostatni czas był dla mnie totalnie bezproduktywny i spowodował stagnację w wielu sferach mojego życia.
Najbliższe miesiące będą decydowały o mojej przyszłości i zrobię wszystko, by dojść do celu. Czeka mnie wykonanie i obrona dyplomu składającego się

- 1
@zapiwkoichleb: powodzenia
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Komentarz usunięty przez moderatora
- 10
Halo mirki i mirabelki umar papierz ( ͡° ʖ̯ ͡°) a ja mam urodzinki także proszę uprzejmie o 11 pięknych urodzinowych plusików
(。◕‿‿◕。)
#atencja #urodziny #wykopobrazapapieza #2137 #2140
(。◕‿‿◕。)
#atencja #urodziny #wykopobrazapapieza #2137 #2140
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 17
Jutro kończę dwadzieścia dwa lata udręki, nie nastawiajcie się że będę wrzucał zdjęcie cukierków "bierzcie po dwa" #urodziny
źródło: comment_uRDKOfsIWa58WkF2vmK7eXCZPnOMqF9s.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
Party of one
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...






























Babcia super, no ale ja p------e...
#urodziny #impreza #j--------e #wtf #rakinstant