Wpis z mikrobloga

Kto z Was lubi obchodzic #urodziny? Jakie widzicie w tym dniu pozytywne aspekty? Dla mnie to raczej obowiazek zorganizowania imprezy dla znajomych, czegos slodkiego dla wspolpracownikow, spam na fejsie, gdy na co dzien nic sie nie dzieje i stanie jak kolek, gdy inni spiewaja. Skoro tak pisze, to i tak jestem w dobrej sytuacji, bo z powyzszego wynika ze mam znajomych i prace. Ale wciaz nie przepadam za tym dniem.

  • 14
  • Odpowiedz
@kisiowy: ale ja to napisałem w pozytywnym kontekście :) sam jestem 2 dni po urodzinach i to takich co się przednia cyfra zmienia. Przestały one mieć znaczenie dla mnie jak się mój syn urodził.
Nie mniej jednak gdybyś nie pomęczył się w pracy, nikt na F by nie napisał, a znajomi by nie przyszli chociaż na kawę to człowiekowi byłyby trochę smutno :)
Dlatego nie smuć się i pomyśl, że
  • Odpowiedz
@kisiowy: też nie lubię tego dnia, ale od kilku lat wyłączona data urodzin na fb i właściwe o tym, że mam urodziny to pamięta najbliższa rodzina i ze 2 kumpli
  • Odpowiedz
@kisiowy: gdzieś od 13 roku życia nie obchodzę urodzin (tylko 18 robiłem, wiadomo), na fejsiku mam zablokowane. W dniu urodzin dzwoni do mnie babcia i jedna znajoma. I tak już od wielu lat xD
  • Odpowiedz