Dobra. Nie pomogliście, to sam sobie pomogę :)
I tak, wiem - hurr, durr, tylko split. Ale nie będę montował splita do biura, które tylko wynajmuję i za pół roku mogę być już w zupełnie innej lokalizacji.

Więc zamówiłem klimatyzator przenośny.

I nawet udało mi się znaleźć urządzenie, które spełniało prawie wszystkie moje wymagania za rozsądne pieniądze.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DziadLab: przenośne z wydmuchem ciepłego powietrza mają ten minus ze robią podciśnienie i przez to wraca ciepłe powietrze z zewnątrz. Mało wydajne to, ale lepsze to niż zwykły wiatrak.
  • Odpowiedz
@KrolOkon: Dlatego są dwie rury - jedna z wydmuchem, druga do pobierania powietrza roboczego z zewnątrz.
No i jeszcze trzecia rura - za pomocą której mogę zimne powietrze dmuchać do zupełnie innego pomieszczenia.
Podciśnienia nie powinno być i wydajność w teorii też powinna być ok.
  • Odpowiedz
Byłem dzisiaj na Dziewokliczu i o ile kiedyś na miasto Legnica mówiono Mała Moskwa tak dzisiaj na plazę i kąpielisko Dziewoklicz można mówić "Mała Ukraina".
#szczecin #lato #upaly
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dzieju41: to już z 5 lat. Po drugiej dzikiej stronie jak się idzie ścieżką rownolegle do Krygiera jest normalnie Bangladesz, drą się, palą dżez, śpią nawaleni po krzakach ()
  • Odpowiedz
czyli zgadłem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@Atreyu: o proszę, nie dość że nie umiesz w sensowne odpowiedzi, to jeszcze słabo ci wylosowało w logikę ( ͡° ͜ʖ ͡°) może sam jesteś ulańcem i szukałeś oficjalnych rządowych danych statystycznych żeby ocenić, jak kiepsko wypadasz na tle społeczeństwa? (
  • Odpowiedz
Chyba nigdy nie cieszyłem się tak z deszczu jak dzisiaj. Kiedyś uwielbiałem upały nadal lubię, ale z wiekiem chyba moja tolerancja na takie temperatury się zmniejszyła.

#lato #upaly
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach