Mirki jest jakaś szansa na odwołanie do #ufg ? Kumpel spóźnił się 4 dni i dostał 3k kary
Samochód warty 2k. Kumpel nic nie ma nawet pracy bo nie przedłużyli umowy.
#samochody #motoryzacja #ubezpieczenia
Samochód warty 2k. Kumpel nic nie ma nawet pracy bo nie przedłużyli umowy.
#samochody #motoryzacja #ubezpieczenia




















Zagmatwana sytuacja #prawo #urzedasstory #ubezpieczenia OC <-> #ufg
- cudzoziemiec UE kupuje w PL auto, rejestruje je na siebie, OC na poprzedniego właściciela nadal zostaje
- OC na poprzedniego właściciela kończy się
- OC zostaje zakupione ale po przerwie (na raty) (przez kilka miesięcy samochód stał bez OC)