Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam zakupiony samochód który nie został zarejestrowany i stał kilka lat. Chcę nim jeździć po drogach publicznych. Jeśli zarejestruje teraz i wykupie OC jest szansa na nie dostanie kary UFG? Czy raczej nie ryzykować? Jedyny rozwiązanie które na ten momenty przychodzi mi do głowy to sprzedanie obcokrajowcowi z datą wstecz te kilka lat temu a następnie odkupienie np. przez brata teraz który zarejestruje teraz na siebie. Czy to jest naciągane?

#ufg

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62aed38274f5d2d1339e75f1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 2
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: w ogóle w Polsce nie był zarejestrowany? Czy nie przerejestrowales po prostu po zakupie? Drugie ogarniesz bez problemu. W sumie pierwsze chyba też? Nie można mieć w garażu wyrejestrowanego auta?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania jeżeli auto było kupione od osoby w Polsce na którą było zarejestrowane auto to rejestracja była. Inaczej jakbyś kupil go zza granicy i nie zarejestrował. Wtedy robisz OC i rejestrujesz i nie masz kary a w pierwszym przypadku kara może być tak 50/50 :)
  • Odpowiedz