Gdzie dostane dobrej jakości bokserki w znośnej cenie(60-70zl za 3pak np) Raz zamówiłem na reserved i po 1-2 ubraniu ich ta gumka się tak dziwnie rozciągneła, że sie zaczęła zwijać i w-----a to niesamowicie. Chyba je wywale (°°

#modameska #streetwear #ubrania
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy ktoś miał styczność z koszulkami technicznymi 100% #merino firmy Odlo? Niewiele opinii w Internecie poruszających kwestię jakości oraz jak zachowują się ich produkty (100% merino) wraz z upływem czasu. Ktoś może ma jakieś inne typy koszulek z długim rękawem wykonanych z merino (skład merino >80%, a najlepiej 100%)?
#tatry #gory #ubrania #trekking #outdoor #rower #turystyka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@borrow: mam właśnie tę kominiarką oraz bluzę termoaktywna brubeck extreme wool. Obie rzeczy piorę zawszę ręcznie pamiętając, żeby wełnę płukać w tej samej temperaturze, w której byla prana. Tak mnie uczono w domu. Ogolnie tak piorę wełnę (nie tylko sportową ale równie zwykłe codzienne swetry wełniane). Wypranie takiej kominiarki ręcznie to 5-10 minut. Przy okazji - bardzo polecam tę kominiarkę. Wyjątkowo wygodna i ladnie trzyma ciepło. Dodatkowo jest znacznie dłuższa
  • Odpowiedz
@borrow: tak mnie mama uczyła. W sumie nie wiem ile w tym prawdy, ale ja wełnę piorę dosyć rzadko. Głównie korzystam z niej w chłodniejsze dni, więc mniej się pocę. Jeszcze mi się udało edytować poprzednią wypowiedź i tam odpowiedziałem na pytania.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@irish71: na ryby i na codzien ja na rybach w taką pogodę jestem dosłownie raz w miesiącu max 2 to chyba za mało żeby specjalnie pod to kurtkę kupować
  • Odpowiedz
Ej, wykopki!

Szukam sobie t-shirtów do pokolorowania codzienności tej smutnej jak p---a jesieni. Chodzi o to, żeby były inne kolory, niż odcienie szarości i granat xD Mogą być bez grafiki, jednak nadruki mile widziane. Ale raczej motywy nieskierowane politycznie, neutralne - typu zwierzęta (darujmy sobie nosacza xD), ciekawe wzory geometryczne, czy motywy z kreskówek - kumacie na pewno.
Znacie jakieś sklepy (teraz to raczej online, ale ewentualnie #poznan, lub
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Skąd ludzie którzy gdzieś tam sprzedają niby swoje koszulki bluzy biorą ciuchy? Biorą od np. JHK albo FOTL i branduja swoimi markami? Np. taki Friz i jego sklep ekipatonosi.
#kiciochpyta #modameska #ubrania
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach