Cześć, mam pytanie. Czy strona desportivo.pl sprzedaje legitne ciuchy? Pytam, bo są tam fajne bluzy z oryginalnych marek, ale cenowo dość tanie i się zastanawiam czy to nie podpucha i jeśli ktoś zamawiał stamtąd to niech da znać czy jakościowo ubrania są dobre. Z góry dzięki ;)
#ubrania
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć Miraski,

Czy moze ktos polecić jakas marke odzieżową z naprawde dobrej jakości bluzami? Nie zalezy mi na marce chyba ze faktycznie idzie za tym jakość. Tak zebym mógł zamówić do domu, wytrzymala rok a nie 2 pranka i kosztowala do 200pln. Słyszałem o Timberlandzie oraz Superdry ale moze ktos slyszal o jakiejs polskiej marce?

#modameska #ubrania #zakupy #kiciochpyta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vanderwill: min. 80% wełny i podszewka wiskoza/acetat wg mnie będzie już spoczi. Wszystkie te sklepy które sprzedają garnitury bym odwiedziła, bo każdy ma inną sylwetkę, a zauważyłam że różne sklepy robią pod różne budowy ciała.
  • Odpowiedz
@Kardig: Czytaj komentarze (ja tak robię) często ludzie podają jaki rozmiar noszą i jaki kupuli, i czy pasował. Do tego masz tabelę rozmiarów i zawsze też możesz zapytać sprzedawcę podając swoje rozmiary.
  • Odpowiedz
Kupiłem miesiąc temu kurtkę w #reserved Zauważłem na rękawie przetarcia, a ja w niej spędzam max do godziny dziennie.
Orientuje się ktoś jak to wygląda w przypadku tego sklepu i zwrotu takiego produktu? nie interesuje mnie wymiana, bo wiadomo, ze kolejna nie będzie lepsza bo niby dlaczego.
zakup stacjonarny
#ubrania #modameska
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej! Moja różowa wrzuciła koszulkę termoaktywną do prania ze zwykłymi ciuchami na 40 stopni, czy mogła jej zaszkodzić? Jesli tak to jest jakis sposób aby przywrócić jej dawne właściwości ?
#ubrania
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kennyskrrt: mirku, najbardziej klasyczne są granatowe i szare, czarny trochę gorzej, fajny jest jeszcze kamel. Wadą czarnego i granatu jest to, że widać na nich każdy paproch i włos. Wełny jak najwięcej, poliestru jak najmniej. Dodatek kaszmiru jest spoko, bo tak jak jeden mirek tu mówi, materiał jest wtedy bardzo przyjemny w dotyku. Podszewka też powinna być raczej z wiskozy, a nie z poliestru. Długość optymalna jest właśnie tak ok.
  • Odpowiedz
#ubrania #zakupy #newyorker #modameska #moda
Mam pytanie do osób dość niskich. Mam 165cm wzrostu i ubieram się głównie w newyorker bo to jedyny sklep gdzie rozmiary S są dobre na długość i szerokość ale często trafiają się weesje slim fit co już jest trochę przesadą. Są tutaj osoby mojego wzrostu normalnej budowy ciała i są w stanie podpowiedzieć jakie marki/sklepy są dobre
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mala_kicia: Mam: carbon, jelly berry, flash - te są najbardziej obciskające tam gdzie trzeba i modelujące, robią świeetną talię, uwielbiam na trening. Bezszwowe melanżowe mam granatowe, różowe i bordowe - grubszy materiał mniej modelujące trochę, lubię w nich chodzić na codzień, dają radę też na chłodniejszą pogodę wyjść np. bezszwowe czarne, cieńszy materiał niż melanżowe, są spoko. Vino rosso - sztywniejszy materiał, nie bardzo mi pasują, kupiłam ze względu na
  • Odpowiedz