Wpis z mikrobloga

Siemka,
Mam sprawę do niebieskich jak i różowych.. polecicie jakiś fajny sklep gdzie kupię z 6 koszulek i 4 pary spodni, ale naprawdę dobrych jakościowo i zmieszczę się max do 800 zł?? Kupuje w sieciówkach i mnie to zaczyna denerwować ze wydaje na jeansy dobra kasę a po 3 praniach wyglądają jakby je pies zeżarł i nadają się na szmatę.. tak samo koszulki. ( ͡° ʖ̯ ͡°) #modameska #moda #streetwear #ubrania #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 22
@ArTeM6322: kilka par spodni mam z Zary i maja po kilka lat wiec dla mnie się sprawdzają, ogólnie jeżeli chodzi o wydawanie dużej kasy, to kupuj po prostu w okresach przecen, bo spodnie warte powyżej 100zł kupowałam czasami po 30-40zł
@sinxcosx: Przecież zara to kwintesencja #!$%@?ści spodni jeśli chodzi o trwałość. Chyba ze chodzisz w jednych gaciach tylko jeden dzień w tygodniu i pierzesz to raz w miesiącu. Gorzej jest tylko w HMie i housie xD
@ArTeM6322: wranglery dają radę, z tańszych i nieco gorszych opcji zobacz medicine
@ArTeM6322: Jeśli chodzi o koszulki o klasę wyżej niż sieciówki to polecam zamówić z siksilk.
Żałuje ze dopiero teraz odkryłem te markę bo na przecenie kupię koszulkę za 10-15€ a klasa o niebo wyżej niż hilfigery czy higo boss
@bi4ly_: Wejdz na ich stronę EU. Zwroty masz do DE a wysyłka do PL kosztuje 4 euro chyba. Żałuje że jak byłem w któryś z krajów zachodnich to nie odwiedziłem ich sklepu ale wtedy nie znałem jeszcze tej marki.