Wpis z mikrobloga

Mirki, mało przyjemna sytuacja z #uber .
Po moim 15minutowym transporcie do punktu docelowego, 3 minuty później zorientowałem się że zostawiłem case od słuchawek. Wybrałem opcję kontaktu z kierowcą, po czym zadzwoniła centrala ubera, i rozmawiałem z kierowcą.
Potwierdził że znalazł go i że będzie za ok 4 minuty. No, to minęło 30 minut jak stałem na mrozie jak cymbał, gdzie po tym czasie (i w trakcie jego czekania) kierowca przestał odbierać telefon. I tak przez kilka kolejnych godzin. Sprawa świeżo zgłoszona, pytanie - czy te rozmowy gdy są prowadzone między kierowcą a klientem przez centralę ubera są nagrywane? Czy uber faktycznie pomaga w takich sytuacjach? Czego mogę się spodziewać od ubera w tej kwestii? Proszę o #pomoc tych którzy mieli problem z zagubionymi przedmiotami w #uber .
  • 5
@AusG: Podbijam, bo zdarza mi się często po pijaku wracać uberem i zawsze się boję czy czegoś nie zgubię. Ciekawe jak wygląda w takim przypadku procedura ze strony ubera.

@umtali: ja #!$%@?, jakbym zostawił tel warty 3 kafle a kieruś rżnął głupa to bym dzwonił na psy. Sprawa ciężka do udowodnienia, ale może by się trochę wystraszył i sobie przypomniał o nim. Kumpel miał właśnie taką sytuację, tylko ze zwykłym
@ynnosende: haha i myślisz, ze co by policja zrobiła? Nastraszyła kierowcę, żeby oddał telefon bo będzie miał kłopoty? Otóż wyprowadzę cię z błędu Mirek bo by miała #!$%@? jaja do góry i umorzyła sprawę po 2 tygodniach XD Uber a taksa mimo, ze oboje przewożą ludzi to maja inne procedury. W taksówce w korpo mogą cię #!$%@? z roboty jak będą skargi, zgubione rzeczy, dostaniesz z 2 ostrzeżenia i elo wiec
Natchnęło mnie na aktualizacje, bo totalnie zapomniałem o tym wątku. Słuchawki zostały odzyskane po około 4 dniach, i ani uber jak w/w wykopek napisał, ani kierowca nie miał #!$%@?. Ba - muszę pochwalić ubera. Tyle mam do powiedzenia, już #!$%@?! ( ͡° ͜ʖ ͡°)