Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
Gdzie w aplikacji #uber znajdę historie przejazdów hulajnoga? Mogę zarezerwować, dostaje maile z podsumowaniem przejazdu a historii nigdzie nie widzę.
Ktoś, coś wie?
Ktoś, coś wie?
Siema Murki!
Szybkie pytanko od niezorientowanego - dlaczego usługi typu UBER/Glovo nie są dostępne na wypizdowiach tylko w dużych miastach?
Jakoś nie trafia do mnie argument, że za mało ludzi - przecież wszystkie te usługi zarabiają na prowizjach więc co za różnica czy miasto ma milion czy 10 tysięcy mieszkańców?
#ubereats #uber #glovo #startup #firma #pytaniedoeksperta
Szybkie pytanko od niezorientowanego - dlaczego usługi typu UBER/Glovo nie są dostępne na wypizdowiach tylko w dużych miastach?
Jakoś nie trafia do mnie argument, że za mało ludzi - przecież wszystkie te usługi zarabiają na prowizjach więc co za różnica czy miasto ma milion czy 10 tysięcy mieszkańców?
#ubereats #uber #glovo #startup #firma #pytaniedoeksperta
- 1
@suqmadiq2ama: ale są ukraińcy
nie bo ja chcę przyczynę poznać
przecież wszystkie te usługi zarabiają na prowizjach więc co za różnica czy miasto ma milion czy 10 tysięcy mieszkańców
@Poczuj_Rurznice: sam sobie odpowiedziałeś - wdrożenie Ubera, Glovo czy czegokolwiek innego w nowym mieście to nie jest pstryknięcie palcem. Musi być handlowiec czy inny przedstawiciel który znajdzie chętne lokale, spisze umowy, znajdą partnerów na dane miasta, zapewnią "infrastrukturę sieciową" typu tablety z oprogramowaniem, kwestia też
Zdarzyło się wam ze kierowca bolta zrobił was w ch@a i kliknął ze was odebrał i pojechał gdzie indziej? Dziś pierwsza taka akcja mi się wydarzyła. Zero informacji od kierowcy, ani przepraszam. Bolt odpisał z automatu ze do 10 dni zwrócą kasę. Ciekawe czy doczekam się. Swoją droga uważajcie na tego Pana.
Miało to miejsce w #krakow #bolt #uber
Miało to miejsce w #krakow #bolt #uber
źródło: comment_1656435358oMTnC2qdj4wy9f0sWdCMYz.jpg
Pobierz@wykopek_z_pikabu_ru: zachciało ci się przygód z egzotycznym kolegą z podejrzanej aplikacji to masz. Pan Andrzej z Taxi Wawel nie o-------y lipy i jeszcze byś miasto pozwiedzał
@wykopek_z_pikabu_ru: znajomym wielokrotnie. Zawsze był to cudzoziemiec.
@4500: Ja miałem za całą swoją karierę jakoś ze 3-4 klientów przy których czułem się niezbyt pewnie, bo byli agresywni. Generalnie jak widziałem już podjeżdżając pod klienta że jest z nim źle to po prostu odjeżdżałem i anulowałem kurs, poświęcając wskaźniki, żeby niepotrzebnie nie ryzykować. Nie miałem sytuacji żeby ktoś mi zabrudził auto czy coś takeigo na szczęscie, poza jednym razem że kilka kropel piwa poleciało na tylne siedzenie
@4500: Obecnie prowizja uber/bolt to 25% netto plus 23% vat. Jak masz kurs za 100zł to -8zł (8% VAT) -30zł(prowizja) więc zostaje 62zł potem paliwo, podatek od zarobku i samochód.
Realne zarobki? Zależy od dnia kwota po odjeciu prowizji za godzinę to często 30-50zł za godzinę i to zależy od dnia. Niech będzie średnio około 40zł/h, w godzinę robisz +- 25 kilometrów (zależy jaka pora) więc policz czym będziesz jezdził.
Zakładając
Realne zarobki? Zależy od dnia kwota po odjeciu prowizji za godzinę to często 30-50zł za godzinę i to zależy od dnia. Niech będzie średnio około 40zł/h, w godzinę robisz +- 25 kilometrów (zależy jaka pora) więc policz czym będziesz jezdził.
Zakładając
807
Kolenda-Zaleska narzeka na drogie taksówki. Internauci: obok masz metro

Katarzyna Kolenda-Zaleska zamieściła wpis na Twitterze, w którym dziwi się cenom proponowanym przez warszawskich taksówkarzy. W komentarzach internauci napisali jej, że do wyboru miała też metro, tramwaj, autobus i ubera, ale najwyraźniej w głowie jej się to nie mieści.
z- 120
- #
- #
- #
- #
- #
- #
3
Ciężko się jeździ Uberem.

Kolejny odcinek do playlisty "Kierowcy z importu". Udostępnij. Komentuj. Wyraź swoją opinię. ... Subskrybuj kanał YT. www.youtube.com/c/JadeiPacze ... Obserwuj profil FB. jade i pacze
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 14
- 2
@Itslilianka: można paczkomatem?
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Czy korzystał ktoś z was z uber hourly, aby dojechać z miasta do miasta?
#uber
#uber
konto usunięte via Android
- 2
@Mikirikitiki ja korzystałem. Frajer przewoził mnie 35 km za 45 zł jakoś rok temu xD bo zamieściliśmy się w godzinie.
konto usunięte via Android
- 0
@FPNgda wcześniej nie było limitów i mogłeś wskoczyć na autostradę i przejechać w godzinę 100 km za 45 zł xD teraz jest max 35 km, albo godzina i kosztuje 51 zł. Nadal to śmiech na sali, bo jedziesz z centrum Warszawy gdzieś za Radzymin w nocy za 5 dych xD A gaz po 3,70 zł. To są jednak mózgi.
38
G---t za gwałtem. Czy taksówka z aplikacji jest bezpieczna dla kobiet?

Rośnie liczba gwałtów na kobietach w taksówkach z aplikacji. To jest koszmar co się obecnie dzieje w ''tanich przewozach''
z- 24
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Czy Uber/bolt/inne tanie taksy jeżdżą o 5 rano? Potrzebuje się dostać z hostelu w centrum Poznania do lotniska tak, żeby tam być nie później niż o 5.45. jakieś doświadczenia? #podroze #podrozujzwykopem #uber
Dlaczego #carsharing jest drozszy niz #uber #bolt ?
Odchodzi przeciez koszt pracy kierowcy (23.74 zl minimalna godzinowa superbrutto) i koszt paliwa / eksploatacji w czasie dojazdu do klienta.
Na trasie ktora czesto pokonuje najtanszy carsharing oferuje ok. 25 zl podczas gdy Uber - 21 zl a Bolt 22 zl.
Odchodzi przeciez koszt pracy kierowcy (23.74 zl minimalna godzinowa superbrutto) i koszt paliwa / eksploatacji w czasie dojazdu do klienta.
Na trasie ktora czesto pokonuje najtanszy carsharing oferuje ok. 25 zl podczas gdy Uber - 21 zl a Bolt 22 zl.
konto usunięte via Android
- 1
Komentarz usunięty przez autora
- 1
@AlwaysAbroad: bo kierowcy aplikacji nie umieją liczyć i jeżdżą za pół darmo
- 0
- 0
@fiir Tak jak napisał przedmówca, dokładny cel jest znany dopiero w momencie gdy pasażer już wsiądzie. Ale w Uberze od jakiegoś czasu widać docelowy kod pocztowy już w momencie gdy akceptuje się zlecenie. To daje jakieś pojęcie czy będzie się jechało gdzieś do innej miejscowości, czy kurs jest lokalny. Ale raczej mało kto potrafi na tej podstawie szybko podjąć decyzję, więc to raczej tylko ciekawostka i nie ma realnego wpływu na
- 1
@selenita66: @czajoza4: dziekuje Panowie, generalnie kurs jest 20 minutowy, ale do dosc odleglej dzielnicy, a slyszalem ze z niej ciezko sie uberem wydostac, wiec zastanawialem sie czy nie bedzie to dzialac w druga strone. Zostawie napiwek i powinno byc git z tego co mowicie. Dzieki
- 3
O jak prychlem XD taksiarze płakali ze Uber jeździ bez licencji itd. Protesty na drogach by mieli tak samo jak oni. Udalo się im, tak ze nawet Okęcie podpisało umowę z Uberem XD
https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/kraj/artykuly/8426484,uber-lotnisko-chopina-okecie-taxi-partner.html
#taxi #uber #warszawa
https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/kraj/artykuly/8426484,uber-lotnisko-chopina-okecie-taxi-partner.html
#taxi #uber #warszawa
@MrBeast: akurat Okęcie, to miało patotaksówki cały czas. To jest zamiana jednych którzy wieźli z Okęcia na Mokotów przez Zegrze, na drugich którzy czasem gwałcą bo nie wiedzieli że nie wolno ;D
Najgorsze co można zrobić to wciąż taksę która stoi pod lotniskiem albo dworcem ;/
Najgorsze co można zrobić to wciąż taksę która stoi pod lotniskiem albo dworcem ;/
@MrBeast: Powodem jest, że korpo które miało umowę wygraną w przetargu straciło 50% kierowców, którzy uciekli do iTaxi / Freenow i nagle nie było wstanie zapewnić aut dla pasażerów terminali. Więc dorzucono Ubera
737
Kolejny g---t w Uberze. Warszawa

O sprawie napisała matka koleżanki zgwałconej dziewczyny
z- 377
- #
- #
- #
- #























6 miesięcy temu Mirek żalił się że zamówienie z #ubereats zostało odwołane, a #ubereats z-----ł kasę. Sprawę rozwiązał kontaktując się z supportem.
https://www.wykop.pl/wpis/62469849/co-tu-sie-odjaniepawla-zamowilem-jedzenie-po-30-mi/
Minęło 6 miesięcy i #ubereats skutecznie naprawił problem!!
Wywalili możliwość kontaktu więc jak już zajebią kasę, to nie możesz z nimi tego wyjaśnić. Ciekawe co na to visa która wymaga podjęcia próby kontaktu ze
źródło: comment_1656700451mnLfpVcFgSOaeUjPiT4vKQ.jpg
PobierzUdało mi się znaleźć opcję kontaktu na uber eats (chociaż chyba nie ta sekcja). Napisałem, po 7 dniach bez paru godzin, brak jakiejkolwiek odpowiedzi.
Odpowiedź pojawiła się za to z mBank / Visy, chargeback rozpatrzony pozytywnie, kasa na koncie.