Jechałem dziś drugi raz z
#uber i tym razem kierowca powiedział że wydaje mu się że to może być akcja Ubera z tym oblewaniem XD bo trochę dziwne to wszystko.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Oskarek89: niby ciężko uwierzyć że złotówy są aż tak głupie żeby to było prawdziwe, ale jednocześnie wszystkie te fanpage/profile są dosyć wiarygodne i prowadzone od dłuższego czasu
  • Odpowiedz
On twierdzi że każdy ma założona działalność. Kto nie miał został wyrzucony.

Każdy płaci podatki. Ogólnie nie chce mi się w to wierzyć.


@Oskarek89: NIe tyle co wyrzucony, a aplikacją UBER poprostu nie wyśle mu zlecenia.
Pewnie znajdą się janusze co wymyśliły dane i wpisały
  • Odpowiedz
problem z uberem maja tylko złotówy betony które stoją na postoju pół dnia i oglądają dvd w swoich 20 letnich mercach. w krakowie nie słyszałem żeby jakieś #taxi icar czy mega mieli z nimi problem, tylko się przyglądają z politowaniem że icar/mega jeżdzi a #uber bez kursu stoi po 2-3h bez kursu ( ͡º ͜ʖ͡º)

wojna toczy się nawet wśród taksówkarzy, tych niezrzeszonych,
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krotki plan zemsty na złotowach z warszawy
1. wyszukujesz losowe miejsce w warszawie
2. zamawiasz taxi z korpo ktore walczy z #uber
3. zlotowa przyjezdza i czeka
4. ignorujesz kontakt ze strony zlotowy/korpo
5. powtarzasz z innymi rakowymi korpo
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Korzystając z tego, że #aferauberowa i w ogóle, warto przypomnieć stary klasyk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Środek nocy, z baru wychodzi nawalony facet i chce iść do domu, jednak nogi odmawiają mu posłuszeństwa.
Pod barem stoi jedna taksówka, więc facet sprawdza swój portfel i wylicza że ma 15zł. Podchodzi więc do taksówkarza i pyta:
- Panie ile za kurs na Sienkiewicza?
- O
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach