Oezu, w tvn24 pokazali wszystkie złotówy jak stoją solidarnie, same wąsate janusze z brzuchami piwnymi xD, czasem jakieś normalnie wyglądające osoby.
#taxi #uber
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wiem jak w innych miastach, ale w Krakowie bardziej opłaca się brać traficara (o ile jest pod ręka) niż ubera czy złotówe


#taxi #uber #traficar
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzisiaj jechałem taksówką i kierowca powiedział, że tylko debile co nie potrafią pracować i jeżdżą rozpadającymi się autami strajkują, bo Ci co dobrze świadczą swoje usługi nie mają problemów z klientami i zarobkami. Powiedział do tego, że Uber jest spoko i ze powinno się zlikwidować koncesje na taxi i wprowadzić po prostu opłatę za pozwolenie na przewóz osób.

U nas jak wiadomo, największe problemy mają Ci co najmniej robią...

#uber
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wiewior_s: Płacisz 200 zł rocznie, robisz badania lekarskie, zaświadczenie o niekaralności i badanie techniczne auta, żeby nie było, że jeździsz jakiś złomem i proszę bardzo. Możesz wozić kogo chcesz. Zero komplikowania życia i bzdetów typu znajomość topografii miasta w czasach nawigacji.
  • Odpowiedz
  • 0
@6502: wydaje mi się, że do osób decyzyjnych dotrze i może wpłynąć na to, jak się sytuacja rozwinie. A co do spamlisty - mam osobny na takie potrzeby adres mailowy. Polecam ten styl życia, Mirku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zirytowana_plaszczka: widać, że nie wiesz jak funkcjonują takie korporacje (pokroju banku) w wielu przypadkach ten biedny pracownik nawet nie może zamówić innej taksówki bo przede wszystkim nikt mu za to nie zapłaci nie mówiąc już o procedurach
  • Odpowiedz
@KacasPiesel: a czy ktoś kurde się zastanowił lub zbadał, skąd się ten korek na piastowskiej bierze?
Przecież to jest jakaś jawna dywersja, korek o 16, o 18, o 19:30 nadal korek??

Wystarczy się przejść wzdłuż korku i obejrzeć gdzie się rozluźnia. Stoi trochę w okolicy hotelu Piast i na moście Piastowskim, parę aut na światłach na końcu...i koniec, ani wrocławska nie jest zakorkowana, ani dalej spychalskiego, a w zasadzie to
  • Odpowiedz
Żeby zostać taksówkarzem dalej trzeba zdawać egzamin ze znajomości miasta?

W czasach gdy każdy ma w kieszeni nawigację z bardzo dokładną mapą i geolokalizacją z dokładnością do ~3m, która obliczając trasę z A do B bierze pod uwagę dane o natężaniu ruchu w czasie rzeczywistym a także inne utrudnienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#taxi #uber
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ethics: widać ze ty byłeś w dupie i gowno widziałeś bo uber korzysta z nawigacji Google która na bierząco monitoruje korki i ma więcej informacji niż wszyscy taksówkarze razem wzięci tłuku bagienny XD
  • Odpowiedz