Sciagnalem #uber , zarejestrowałem sie ale nie podalem jeszcze numeru karty. I jak wchodzę w appke to pojawia mi sie mapa calego swiata, zmieni to sie dopiero jak dodam karte czy jakas zwiecha?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A ja to się taksiarzom nie dziwię, tzn. generalnie w------e, ale jeżeli rynek jest regulowany, i wszyscy muszą mieć kasy fiskalne, jakieś egzaminy, badania czy droższe OC, i nagle wchodzi na rynek ktoś kto uzurpuje sobie prawo do niespełniania tych warunków to też bym się w-----ł.
#taxi #uber #neuropa
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@przemek6085: to niech protestują w kierunku zniesienia licencji,egzaminów itp,ale oczywiście tego nie zrobią bo to tfu socjaliści i nie tolerują żadnej konkurencji,prościej się nie da,masz auto i jak chcesz to nim sobie przewozisz ludzi za oplatą i na tym zarabiasz,może zaraz listonosze zaczną protestować w sprawie wysylania emaili?
  • Odpowiedz
  • 1
@Hamouma xD, wiedziałem że będzie tutaj ten głupi prawaczkowy argument.
A dlaczego niby oni mają z tym walczyć? Uważasz prawo za złe, to sam jako obywatel podejmuj starania o jego zmianę.
Nie wiem w ogóle co mają do tego listonosze, którzy są zwykłymi pracownikami i mają raczej w dupie jakieś rynkowe wojenki. Ja bym prędzej porównywał sytuację z jakąś praktyką lekarską, którą prowadzi lekarz vs kogoś kto uzurpuje sobie prawo do
  • Odpowiedz
Dziś zainstalowałam na telefonie aplikację Uber i pojechałam do szpitala na konsultację właśnie za pomocą tego systemu. A zawsze brałam taksówki. Ten cały strajk to absurd i krzywda dla zwykłych ludzi.

#taxi #uber #januszebiznesu #poznan
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ciekawe czy złotowy byłyby szczęśliwe, jakby powstała aplikacja, w której przed wejściem do pojazdu mogę wpisać nr taksówki i zobaczyć, że kierowca oszukuje na przejazdach, zwalnia i jeździ na około i z kursu na tej podstawie zrezygnować :>

#taxi #uber #protest
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#warszawa #uber #taxi
Co do protestu Januszy że niby bezpiecznie jeżdżą ... Dzisiaj pan Złotów był tak zaakceptowany swoją rozpadają są się toyotą... Że postanowił się w-----c na czerwonym na przejście dla pieszych ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krulu: eh, Ty to jesteś ignorant. Jak obniżą ceny, to będą za darmo jeździć.
Czy Wy nie rozumiecie, że to problem systemowy a nie tych Januszy w taryfach? Tak, ich przyzwyczaił system, ale to przeciw kosztom pracy powinni protestować a nie przeciw konkurencji.
  • Odpowiedz
Tak mnie zastanawia, ile dziś hajsu wydał #uber na smarowanie internetu za pomocą fanbojów i płatnych trolli (nie mówiąc już o zaprzyjaźnionych redakcjach). Kupony na darmowe przejazdy raczej nie pomogą długofalowo, a tylko zwiększą rekordowe straty tej filmy...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jesteś złotówą, wkurzasz się, że konkurencja - Uber - jest szybsza i tańsza. Myśl co by tu zrobić, żeby jednak wychodzić na swoje i nie zbankrutować. Dojdź do wniosku, że lekiem na droższe, z przypiętą łatką "cwaniaków", którzy naciągają jeżdżąc dłuższymi trasami czy kosząc za trzaśnięcie drzwiami, taryfy będzie... wkurzenie swoich klientów, blokując całe miasto.

Teraz na pewno ludzie zrozumieją, że taksówki są lepsze niż Uber.

Na pewno.

Seems
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bądź taksówkarzem

zrób strajk

zakorkuj warszawę

zwykli ludzie instalują Ubera bo złotówy coś o----------ą

???

nie profit
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@ThePawel zależy, gdzie się je. W budce na ulicy tacosy sa bardzo tanie, jadłem jednego za 2 zl, zjadłem 5 i się najadlem. Ale to takie mniejsze tacosy.
Sa również trochę lepsze knajpki (czy wręcz restauracje) z tacosami, gdzie też tanio, np ta zupa pozole z mojego wpisu kosztowała około 12 zł a najeść się można konkretnie nią, jest tresciwa.
Są restauracje sieciowe Vips, co krok, ale tam dosyć drogo. Za
  • Odpowiedz