#anonimowemirkowyznania
Czy warto wchodzic w #uber lub #taxify w #bydgoszcz ? Mam w miare auto i mysle czy nie sprobowac. Cykam sie czy te mandaty od itd to prawda... bo jeden gada tak a drugi inaczej. Widzialem filmik na youtube niby prywatnego goscia ze klientow sporo ale to pewnie jakis ustawiony.. Co myslicie ?
W legalne #taxi chyba nie bede sie bawil
Czy warto wchodzic w #uber lub #taxify w #bydgoszcz ? Mam w miare auto i mysle czy nie sprobowac. Cykam sie czy te mandaty od itd to prawda... bo jeden gada tak a drugi inaczej. Widzialem filmik na youtube niby prywatnego goscia ze klientow sporo ale to pewnie jakis ustawiony.. Co myslicie ?
W legalne #taxi chyba nie bede sie bawil

























jakieś zniżki / refy? Ktoś coś?
taxify: DWSG3 - 10 zl