#anonimowemirkowyznania
Czy warto wchodzic w #uber lub #taxify w #bydgoszcz ? Mam w miare auto i mysle czy nie sprobowac. Cykam sie czy te mandaty od itd to prawda... bo jeden gada tak a drugi inaczej. Widzialem filmik na youtube niby prywatnego goscia ze klientow sporo ale to pewnie jakis ustawiony.. Co myslicie ?
W legalne #taxi chyba nie bede sie bawil
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sranie w banie, licencjonowanie. Ostatnio widziałem ogłoszenie, że można w Wawie sobie... wynająć taksówkę i jeździć jako złotówa. Bez licencji, egzaminów i innego gówna. #uber #trojka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piękna audycja "za a nawet przeciw" o Uberze i taksówkarzach. Zadzowniła złotówa, z takimi nerwami, aż pewnie mu się oczka świeciły. Coś pięknego, polecam.
#trojka #taxi #uber
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przeziębiłem się w weekend i doszedłem do wniosku, że zamiast komunikacji miejskiej wybiorę Ubera. No i kurdę mam dylemat, czy wysmarkać nos czy czekać aż dojadę do domu, bo pan kierowca chyba się nie umył i j---e potem.
#uber #heheszki
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach