@MichalQ20: kierowcy raczej mają w------e na lite, bo nie dość, że jadą za pół normalnej stawki, to jeszcze FN zabiera 20% prowizji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak zamówisz normalny przejazd, to masz niemal 100% pewności, że ktoś przyjedzie.
  • Odpowiedz
#uber #krakow #bolt
Mirki, ile idzie zarobić na tym jeżdżąc 8h dziennie po Krakowie? Wiem ze w weekendy najlepszy hajs ale bez weekendów?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lukdjy: az mam ochote odpisac "nie zesraj sie" bo by pasowalo swietnie, ale tego nie zrobie.
Zamiast tego napisze pytanie, czy uwazasz, ze po tym tescie nie rozszerza tego na reszte rynkow gdzie operuje uber?
  • Odpowiedz
@silentpl: myślę że na pewno pójdzie to w świat, i przykład wezmą tam gdzie się da :) ale nie zesram się mam auto i z niego korzystam, więc jak już pisałem mam to gdzieś
  • Odpowiedz
@guzikstream: jak nazbierasz dużo niskich jako klient to możesz się srogo zdziwić, stojąc n------y fest na mrozie, że wszyscy znajomi są już po imprezie w ciepłym domu, a Tobie apka nie jest w stanie kursu znaleźć.
Serio.
  • Odpowiedz