Mirasy i Mirusie

TLDW: kierowca nie dostarczył jedzenia, uber pobrał siano i nie odda bo nie

Ktoś z Was miał kiedyś problem z zamówieniem z Uber Eats które nie dotarło a siano pobrane?
Czuję się porobiony typu "nie mamy pańskiego płaszcza". Zamówiłem w sobotę 23 maja o 22 jedzenie w apce Uber Eats na kwotę 107 zł. Adres prosty, bo osiedle Przyjaźni w Poznaniu. Odległość od restauracji 2 km. Dostawca Vladyslav na apce krążył
passa_bola - Mirasy i Mirusie

TLDW: kierowca nie dostarczył jedzenia, uber pobrał ...

źródło: comment_1590697583nLJfXAaBznodnZ6zfJgiN2.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@passa_bola: Zrób chargeback w banku, po cholere się bawić w jakieś błaganie. Jak im zniknie 100 zł to wtedy zaczną się temu przyglądać, a nie będą odpisywać kopiuj wklej blokami tekstu.
  • Odpowiedz
Siemka, zatrudniłem się dorywczo w firmie która wymaga zaświadczenia o niekaralności. Złożyłem wniosek w czwartek i dalej nie mam odpowiedzi. Złożyłem przez ekrk.ms.gov.pl . Ktoś wie ile się czeka i jak się z nimi skontaktować? Ja chcę pracować ale brakuje mi tylko tego zaświadczenia. Jakbym wiedział to pojechałbym do sądu i dopłacił ta dychę....

#pytanie #pytaniedoeksperta #uber #kiciochpyta
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

są tu jacyś kierowcy ubera i chcieliby podpowiedzieć, jakie są warunki rozpoczęcia pracy? Bo na necie widze, że teraz jakieś koguty i oznaczenia trzeba mieć i w ogóle kocopoły, und jak to wygląda z zarobkami na czysto.

inb4 nie opłaca się ale ja jeżdże bo musze/nie opłaca sie nic a nic <-- to można sobie darować.

#uber #praca
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#freenow próbował ktoś reklamować tam przejazd? dzisiaj zamówiłem taxówkę tak żeby była za 20 minut i po 2 minutach dostaje telefon że taksówkarz czeka i rachunek się nabija mimo że aplikacja pokazała że kierowca pojawi się za 20 minut. Czy da się coś z tym zrobić? #uber #taxify
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirasKo-Kalwario: W sensie kurs terminowy zamówiłeś i taksiarz zaczął naliczać przed czasem? xD przez apkę nie zgłosisz bo mają błąd, musisz pisać maila pomoc@free-now.com
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zdarzyło wam się wozić Uberem jakieś większe szpeje albo zakupy?
Chodzi mi po głowie pomysł użycia uberka jako transportera ciężkich itemów jak zgrzewka wody i takie tam, bo w zasadzie czemu nie? Kierowcy robią jakieś problemy przy tym?
#uber #kiciochpyta
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach