#tvn o Brzęczek i Fabio Capello
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
Na TVN odklejka totalna
Kral śmiał się ze stablet coinów mentzele też więc działali razem
Tusk ostrzegał
Jakby ustawa była to by było git XDD
#tvn #tvpo #tuskvisionnetwork #kryptowaluty #zondacrypto
Kral śmiał się ze stablet coinów mentzele też więc działali razem
Tusk ostrzegał
Jakby ustawa była to by było git XDD
#tvn #tvpo #tuskvisionnetwork #kryptowaluty #zondacrypto
@Janusz_Rekina: normalnie ustawa by była, to nie byłooby afery, Donald Tusk ratował polaków, Prezydent zawetował, żeby polaków okradać xDD
ustawa która i tak by nie obowiazywała jeszcze, i nie obejmowałaby tej sprawy nawet, ale ciemny lud to kupuje
no ja lubię ten kraj bardzo
z fartem
ustawa która i tak by nie obowiazywała jeszcze, i nie obejmowałaby tej sprawy nawet, ale ciemny lud to kupuje
no ja lubię ten kraj bardzo
z fartem
@PanLodowegoOgrodu:
z fartem
z fartem

#tvn .
@brzoza17kar: a to nie chodziło o falangę?
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@yuio: tacy ludzie po prostu myślą, że, a zresztą, wystarczy to:
źródło: EV1EbKnXsAgqz3R
Pobierz
źródło: Screenshot_2140
Pobierz
konto usunięte via Android
- 7
@NiezlyJestes: w tym kraju jak widać bycie 2 metrowym prezenterem telewizyjnym to za mało na swędzącą polską psiochę xD
Kogo będzie teraz bzikał prokop?
#celebgate #tvn #tvp #milionerzy #pytanienasniadanie #celebrytki #marcin #telewizja
#celebgate #tvn #tvp #milionerzy #pytanienasniadanie #celebrytki #marcin #telewizja
- 14
Plata o plomo wersja sebek 20 iq, grasz w glupie gry, wygrywasz glupie nagrody i tyle xD, u mnie w mieście mówiło sie "na kazdego kozaka znajdzie sie wiekszy kozak" ewentualnie "nikt nie jest kuloodporny". No i to drugie sie spełniło i wyrwało chwasta. Dzieki panu Borysowi Budce z KO średnia iq miasta Bystrzyca Kłodzka wzrosła, za to bezrobocie spadło
#bystrzycaklodzka #klodzko #s---------a #tvn
#bystrzycaklodzka #klodzko #s---------a #tvn
źródło: cippa
Pobierz- 1
@PiersiowkaPelnaZiol:
Co Ty Pi34dolisz? Przeczytaj jeszcze raz z uwagą UoBIA, albo chociaż artykuł do którego się odwołujesz bo nie wiesz o czym piszesz.
xDDD Doucz się gościu
jeśli się poruszał ze strzelnicy to tak, ale powinna być zabezpieczona i rozładowana
Co Ty Pi34dolisz? Przeczytaj jeszcze raz z uwagą UoBIA, albo chociaż artykuł do którego się odwołujesz bo nie wiesz o czym piszesz.
tak, ale tylko gdyby szedł na strzelnicę, tu wracamy do punktu 1 gdzie powinna być przenoszona zgodnie z prawem (rozładowana w futerale)
xDDD Doucz się gościu
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wiecie jaka jest alternatywna wersja historii o ostatniej strzelaninie? Chłop zostałby zadźgany na śmierć przez trzech patusów, napisalyby o tym co najwyżej lokalne media a patusy dostalyby po 2 lata w więzieniu za udział w bójce bo sąd nie bylby w stanie stwierdzić, który z nich de facto zabił Borysa.
#s---------a #tvn
#s---------a #tvn
@maczeta31
Dlaczego nie został zadźgany za pierwszym razem? Tylko spokojnie wrócił do mieszkania po AR?
Dlaczego nie został zadźgany za pierwszym razem? Tylko spokojnie wrócił do mieszkania po AR?
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
TVN nagra polskiego #taskmaster
Jak myślicie, kto mógłby wejść w buty Grega i Alexa na naszej arenie komediowej?
https://tvn.pl/programy/taskmaster-w-polsce-kiedy-premiera-nowego-programu-tvn-o-czym-jest-kto-wezmie-udzial-st8996936
#telewizja #tvn #komedia #standup #kabaret
Jak myślicie, kto mógłby wejść w buty Grega i Alexa na naszej arenie komediowej?
https://tvn.pl/programy/taskmaster-w-polsce-kiedy-premiera-nowego-programu-tvn-o-czym-jest-kto-wezmie-udzial-st8996936
#telewizja #tvn #komedia #standup #kabaret
@HaPPe: Jestem bardzo ciekaw jak to im wyjdzie, ale imo powinni chyba zacząć od wrzucenia oryginalnej serii z lektorem, żeby ludzi przekonać do formatu, bo obawiam się, że oglądalność na początku może się nie zgadzać, no i też obawiam się, że u nas scena kabaretowa, już trochę wymarła, albo się mocno zestarzała.
Mam tylko nadzieję, że nie wezmą Pazury na Taskmastera...
Mam tylko nadzieję, że nie wezmą Pazury na Taskmastera...
- 1
@Miecz12: Woronowicz
- 4
Można być po stronie instruktora, wyrwał chwasta etc., lecz dla mnie jeżeli nie ochłonął podczas powrotu do domu po pierwszej konfrontacji, przygotowania broni, zabrania jej i powrotu do patusów, to musi się przygotować na długą odsiadkę. Wiadomo, policja mierna ale bierna, zawiodły służby, jednak żyjemy w państwie prawa i nie ma miejsca na egzekucje i podciąganie to pod obronę konieczną. Liczę, że spożytkuje pieniądze ze zbiórki i zatrudni dobrego adwokata.
#s---------a #
#s---------a #
@Villeman: każdy obywatel ma prawo swobodnie sie poruszać po terytorium RP. Ten konkretny mógł miec przy sobie b--ń. Miał też prawo bronić sie przed atakiem z którego skorzystał
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Sathanas_Gloriam: no i c--j.
Szacun dla Borysa.
Szacun dla Borysa.
- 1593
Po materiale TVN Uwaga można wysnuć następujące wnioski:
Grupa patusów od wielu miesięcy/lat dręczyła lokalną społeczność - pobicia, zaczepki itd. Oczywiście mieszkańcy na pewno wielokrotnie zgłaszali sprawę na policji ale jak to polska policja ma w zwyczaju - mieli to totalnie w dupie. W końcu zaczepili kogoś kto się nie dał i nie schował głowy w piasek tylko wdał się w pyskówkę a następnie wrócił do domu. Wziął b--ń żeby w razie
Grupa patusów od wielu miesięcy/lat dręczyła lokalną społeczność - pobicia, zaczepki itd. Oczywiście mieszkańcy na pewno wielokrotnie zgłaszali sprawę na policji ale jak to polska policja ma w zwyczaju - mieli to totalnie w dupie. W końcu zaczepili kogoś kto się nie dał i nie schował głowy w piasek tylko wdał się w pyskówkę a następnie wrócił do domu. Wziął b--ń żeby w razie



























źródło: ewa
Pobierz