@Janusz_Rekina: normalnie ustawa by była, to nie byłooby afery, Donald Tusk ratował polaków, Prezydent zawetował, żeby polaków okradać xDD
ustawa która i tak by nie obowiazywała jeszcze, i nie obejmowałaby tej sprawy nawet, ale ciemny lud to kupuje
no ja lubię ten kraj bardzo
z fartem
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Plata o plomo wersja sebek 20 iq, grasz w glupie gry, wygrywasz glupie nagrody i tyle xD, u mnie w mieście mówiło sie "na kazdego kozaka znajdzie sie wiekszy kozak" ewentualnie "nikt nie jest kuloodporny". No i to drugie sie spełniło i wyrwało chwasta. Dzieki panu Borysowi Budce z KO średnia iq miasta Bystrzyca Kłodzka wzrosła, za to bezrobocie spadło

#bystrzycaklodzka #klodzko #s---------a #tvn
montezuma71 - Plata o plomo wersja sebek 20 iq, grasz w glupie gry, wygrywasz glupie ...

źródło: cippa

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PiersiowkaPelnaZiol:

jeśli się poruszał ze strzelnicy to tak, ale powinna być zabezpieczona i rozładowana

Co Ty Pi34dolisz? Przeczytaj jeszcze raz z uwagą UoBIA, albo chociaż artykuł do którego się odwołujesz bo nie wiesz o czym piszesz.

tak, ale tylko gdyby szedł na strzelnicę, tu wracamy do punktu 1 gdzie powinna być przenoszona zgodnie z prawem (rozładowana w futerale)

xDDD Doucz się gościu
  • Odpowiedz
Wiecie jaka jest alternatywna wersja historii o ostatniej strzelaninie? Chłop zostałby zadźgany na śmierć przez trzech patusów, napisalyby o tym co najwyżej lokalne media a patusy dostalyby po 2 lata w więzieniu za udział w bójce bo sąd nie bylby w stanie stwierdzić, który z nich de facto zabił Borysa.
#s---------a #tvn
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@maczeta31

@Famine: a co to ma do rzeczy? To ma być usprawiedliwienie dla patusów bo go łaskawie nie zadźgali za pierwszym razem? Może po prostu uciekl?


Uciekł i następnie założył maskę batmana, wziął AR-15 i ruszył wymierzać sprawiedliwość w Gotham City
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HaPPe: Jestem bardzo ciekaw jak to im wyjdzie, ale imo powinni chyba zacząć od wrzucenia oryginalnej serii z lektorem, żeby ludzi przekonać do formatu, bo obawiam się, że oglądalność na początku może się nie zgadzać, no i też obawiam się, że u nas scena kabaretowa, już trochę wymarła, albo się mocno zestarzała.

Mam tylko nadzieję, że nie wezmą Pazury na Taskmastera...
  • Odpowiedz
Można być po stronie instruktora, wyrwał chwasta etc., lecz dla mnie jeżeli nie ochłonął podczas powrotu do domu po pierwszej konfrontacji, przygotowania broni, zabrania jej i powrotu do patusów, to musi się przygotować na długą odsiadkę. Wiadomo, policja mierna ale bierna, zawiodły służby, jednak żyjemy w państwie prawa i nie ma miejsca na egzekucje i podciąganie to pod obronę konieczną. Liczę, że spożytkuje pieniądze ze zbiórki i zatrudni dobrego adwokata.
#s---------a #
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po materiale TVN Uwaga można wysnuć następujące wnioski:

Grupa patusów od wielu miesięcy/lat dręczyła lokalną społeczność - pobicia, zaczepki itd. Oczywiście mieszkańcy na pewno wielokrotnie zgłaszali sprawę na policji ale jak to polska policja ma w zwyczaju - mieli to totalnie w dupie. W końcu zaczepili kogoś kto się nie dał i nie schował głowy w piasek tylko wdał się w pyskówkę a następnie wrócił do domu. Wziął b--ń żeby w razie
  • 178
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach