Najbardziej oberwał Rafatus podczas tego reportażu, wszystkie szoty elegancko ocenzurowane, żeby twarzy nie było widać, a PREZESA w pełnej krasie pokazywali (pewnie musiał jakąś zgodę na wykorzystanie wizerunku podpisać jak był u niego TVN) I tak to jest z kurvami się zadawać (mowa oczywiście o telewizji) jak już wszystkich cenzurowali, to jego też mogli. Do tego z pół roku już nie strimuje, ale oczywiście musieli go wsadzić w szotach, pluję na takie
Rzetelny reportaż telewizyjnego programu "Uwaga" skłonił mnie do wejścia tutaj, na te Wasze "patotagi". Chciałbym wyrazić moje rozczarowanie, że portal zrzeszający wspaniałą i liczną grupę internautów stał się miejscem PROMOCJI, ZACHWALANIA a także ogólnego APROBOWANIA zachowań skrajnie szkodliwych społecznie, demoralizujących młodzież i utrwalających złe wzorce. Wstyd. Po prostu WSTYD.
#patostreamy
#danielmagical
#bystrzaktv
#rafatus
#tvn
#uwaga
#wstyd
@Takjakos2012: Jak to samo leci pod nazwą "dlaczego ja?" "trudne sprawy" "szkoła" "szpital" to wszystko jest w porządku. Jak dostępny w internecie jest filmik gdzie 6 murzynów wkłada członki do buzi jakieś białej blondynki powieszonej za nogi do sufitu to też jest okej chociaż internet to przecież miejsce publiczne ale jak jakiś biedny chłopak streamuje grę aktorską swojej rodziny dla pieniędzy to już jest źle. Zobacz jak Gosia siedzi uśmiechnięta słucha
Uwaga TVN tylko sie zblaznila swoim wystepem. Nie dosc, ze nie dali Magicalowi kompletnie dojsc do slowa i pan redaktor przerywal mu kazda wypowiedz to nazwal go Rafatusem, co bylo bardzo nieprofesjonalne. Sciagneli dzieci niewiadomo skad, ktore powiedzialy co bylo trzeba. Przedstawili Agatke jako ofiare, chociaz sama dobrowolnie chodzila na streamy dajac sie dotykac starym dziadom. Magical i Boxdel zrobili reklame Fame MMA, zadawali pytania Jacy nie dajac mu nawet szansy na
Swoją drogą ten TVN to straszni hipokryci, sami w ciągu dnia puszczają programy typu "szkoła" gdzie masa małolatów ma do tego wgląd i pokazuje im jakieś chore sytuacje z podcinaniem sobie żył czy też zażywanie dopalaczy i popełnianie samobójstwa albo też programy typu "szpital" gdzie ludzie ponoszą jakieś uszczerbki na zdrowiu z głupich powodów które ciężko żeby wpadły do głowy nieletnim a mimo wszystko jest to emitowane w godzinach obiadowych gdzie zazwyczaj
#danielmagical na poważnie, analiza materiału TVN:

Przyjechał TVN i zrobił materiał. Rozumiem to, temat głośny i kontrowersyjny. Nie wiem czy to formuła programu, bo nie oglądam, ale autorzy zdecydowali się przedstawić mocne stanowisko i jednoznacznie potępić zjawisko patostrimingu, opierając się na dwóch argumentach - demoralizacji i uprzykrzania życia innym ludziom. No i mam problem z tym pierwszym argumentem.

Czy patostrimy demoralizują młodzież? Pewnie w jakimś stopniu tak. Ale czy w programie padły
Jedna wielka ustawka i teatrzyk ze scenariuszem i wynajętymi ludźmi, aby pokazać demoralizację dzieci i krzywdę sąsiadów...

Cebula głosu udzielał tylko tym, którzy mieli tylko źle mówić o patostreamach a gdy tylko ktoś zaczynał mówić neutralnie lub wręcz dobrze to zabierał mikrofon i przekrzykiwał.
Przykładem tego jest rozmowa z Atorem, który bardzo dobrze zna internet, boniego się wywodzi.
Mówił jak jest - czyli, że ludzie chcą to oglądać i dlatego powstają nowe

Kto wygrał batalię w Uwadze?

  • TVN 22.4% (39)
  • Patostreamerzy 77.6% (135)

Oddanych głosów: 174

jak żałosny w swoim zachowaniu i stronniczości jest Pan Cebulka. Widzi, że tucznik ledwo co składa zdanie to go dowala ale gdy przychodzi mu porozmawiać z wygadanym i bądź co badź ogarniętym Atorem, który wyciąga dość trafne argumenty to momentalnie zmienia rozmówce. tvn i magical wyglada jak kłotnia debila z debilem, o to kto jest debilem.
#patostreamy #danielmagical #youtube #tvn #telewizja #wideoprezentacje #ator #boxdel
źródło: comment_di0lDF9EPiITZa7qKbduzFajwKWo2qEN.jpg
@NieMaSpeluny: tak racja, tzn trafne argumenty ale wylecial z nimi z dupy, ale mysle, ze warto jednak bylo dac mu 30 sekund wiecej na rozmowe i pewnie cos by z tego wyciagnal.
a co do drugiej czesci..masz racje, choc cebulka chyba 3 razy mowil ze to jest program o DANIELU a nie o innych ale #!$%@? puscmy rafatusa xD
Typowe zagranie telewizji ze strony TVN pokazują tylko tą patologie z którą "walczą". A ani przez chwile nie powiedzieli, że zostały organizowane zbiórki charytatywne. Dzięki temu przeciętny widz telewizji stwierdzi, że to tacy patostreamerzy to nie ludzie, tylko jakieś bezduszne stworzenia, a tak naprawdę potrafią wykorzystać sławę nawet tą negatywną, aby pomagać potrzebującym. #!$%@?Ć TVN!
#tvn #patostreamy #danielmagical #telewizja