Wpis z mikrobloga

@xDawidMx: nawet jak są stacją polityczną, to mają 50% rynku reklam i są na pierwszym miejscu oglądalności (cała grupa) - więc zamykanie ich to ruch tylko i wyłącznie polityczny.

Na PIS głosowało 45% wyborców, a 55% na coś innego (jest też grupa która nie głosowała wcale).

Widzę wykopki uważają, że politycy mogą po prostu zamknąć stację telewizyjną, bo ta śmiała ich krytykować.
"Prawicowym" wykopkom marzy się Korea Północna - gdzie jest
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fledgeling: chodzi o to, że na festiwalu stricte rozrywkowym robią agitację polityczną za "jedynie słuszną stroną". Ja nie widziałem na Polsacie by taki Sławomir rzucał "no to czas na utwór dla 500 plusów" albo na TVPiS by Zenek mówil, że to dla beneficjentów Nowego Wału.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jestem_tu_zielony: to chodzi o TVN jako taki a nie stację informacyjną - jeśli jest impreza celebrująca jakąś stację to nie robi nagonki poltycznej na drugą opcję. Jakoś nie widziałem by na 25 leciu Polsatu wyszedł Chajzer senior i krzyczał o "dedykacjach dla marszałka od wycieczki na Ukrainie" albo inni artyści mocno antyPiS. ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Yahoo_: tylko wiesz, tak walą w PiS i tępą propagandę jak Jacusiowa a sami walą totalnie bezbeckie teksty jak "hehe reasumpcja". Mają koncesję holenderską, ale jakoś o tym nie mówią.
Na pewnym forum robią totalne kółko wzajemnej adoracji do TVNu gdzie każdy ich pierd oklaskują a jakby Piotr Krok/Jaceny coś zrobili dobrego to zjadą. ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eksplozymeter: kebsa nie zjadłem dzisiaj - prawda taka, że już krzyczą o zamordyzmach jak we Francji, ale chlip chlip dowalmy bufetowej z Sejmu, że hehe reasumpcja - co nie Kotłownia? XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@eksplozymeter: po wszystkich bezprawnych lockdownach, prześladowaniu przedsiębiorców przez policję, gdzie żadne mainstreamowe medium nie stanęło w ich obronie, nie umiem przejmować się losem medialnego giganta. Już nie mówiąc o górnolotnym "końcu wolności słowa" czy czegokolwiek, bo gdy naprawdę łamano nasze prawa to TVN pytał się tylko dlaczego tak mało i kiedy więcej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Yahoo_: zmienia dużo - w przypadku holenderskiej koncesji będą mogli np. reklamować piwa, zakłady bukmacherskie itd. a to większa dla nich kabz
@xDawidMx

po wszystkich bezprawnych lockdownach, prześladowaniu przedsiębiorców przez policję, gdzie żadne mainstreamowe medium nie stanęło w ich obronie


Ale pierdlsz. Akurat oni stawali i to wielokrotnie. W dodatku robili akcje promocyjne dla przedsiębiorców w tym restauratorów. Do tego padały pytania o prawną legalność lockdownu, skoro było to robione ustawą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DoloremIpsum: nie nie stawali za nimi murem - akcją z reklamą za złotówkę zrobili tyle co nic, gdy były protesty przedsiębiorców to wręcz robili na nich nagonkę jak na ludzi w kolejkach ale jak to była kolejka na szczepienie to spoko.