Jutro UWAGA Rychu Ceblua zadaje pytnie:

R-Witam Pani Danileu, sąsiedzi skarżą się na Pana wyczyny, alkohol, krzyki, przemoc, policja pare razy dziennie jak Pan to wytłumaczy?

D-Jestem po treningu i bardzo ciężko jest, na siódmą wstaje, cały połamany, ale musze trenować schudłem też.. ale dam rade, jestem dumny z siebie, tak jak Rocky walcze, w sumie to już lepszy jestem od niego bo ja miałem trudne dzieciństwo...

R-Ale co to ma wspólnego
Czy naprawdę należy mieć pretensje do ludzi którzy nie zgadzają się z materiałem Superwizjeru?

Została postawiona główna teza, że klubem rządzą bandyci. (rządzą, a nie że próbują wywierać wpływy na władze klubu)

Przecież to wydaje się być całkiem normalne że całe środowisko żąda od pana Szymona Jadczaka dowodu na to że nie jest to tylko kolejne pomówienie...
#wislakrakow #uwaga #superwizjer #tvn #weszlo #ekstraklasa
Czasami zbierają na kryminał i wtedy jak nie chcesz dać to masz w ryj


@abrakadabra125: dobra, po tym można zakończyć czytanie. Chodze głównie na C, NIGDY nie wrzuciłem do puszki, NIGDY.
Nie pozdrawiam Ruchu i Widzewa, na Jage nigdy źle krzyczałem, na Śląsk i Lechie też nie będe.

Patrz żyje, nikt nigdy nie miał do mnie spiny, żadne schaby do mnie nie podeszły.

A teraz mi odpowiedz, skoro misiek tym trzepie,
@alphabeta: ale taki Cebula nawrzuca policjii mopsom i kij wie jakim innym organom że #!$%@? robią i to się odbije na władzach miasta. Jak będą chcieli to skończą karierę tego patusa.Chore prawo jest w Polsce patologia co wszystko niszczy powinna być eksmitowana od razu.Nie wiem jakie On ma układy w tym Toruniu taki Kowalski po tylu zgłoszeniach pożegnal by się z lokum. Ile to trwa 4 lata .Czemu se chaty na
- Wcześniej PiS próbował kupić TVN.
Wiem, że za TVN PiS był gotów zapłacić ponad 15 mld zł. Na początku zeszłego roku były w tej sprawie negocjacje na Nowogrodzkiej z udziałem samego prezesa. Cena, którą zaproponowano - a wiem to z pierwszej ręki - dwukrotnie przewyższała wartość TVN, gdy był jeszcze notowany na giełdzie. Oficjalnie TVN miała kupić KGHM Polska Miedź z konsorcjum spółek skarbu państwa.
PiS uważał, że kapitaliści amerykańscy na
@Nevtrus: Po to żeby TVN nie węszył. Uciszasz kolejne media, które o PiS nie mówią wcale albo jak mówią to tylko dobrze. Opozycja zostaje bez tv, zostaną jej tylko gazety i internet, którym i tak rządzą trolle. A że spółki muszą wydać tyle kasy? To nie kasa nikogo z PiSu, tylko nasza. Ale za to mogą rządzić dwie i więcej kadencji a to jest bezcenne.
Wymowne oświadczenie zarządu Wisły Kraków. Na cały materiał odpowiedzili tylko, że nie godzą się na zamazywanie twarzy Jadzczaka oraz dumnie oglosili, że są jedynym klubem w Polsce, który zakazał sektorówek na trybunach.

A że na przykład w klubie znalazł zatrudnienie zabójca lidera kibiców Cracovii? Na ten zarzut cicho sza.

Reszta oświadczenia to "kłamstwa, insynuacje" bla bla bla... i straszenie sądami. Typowe.

Ale niech tam idą. Jak się kompromitować to na całego (
Logika użytkownika @demoos :

- bądź fanatykiem Wisły Kraków
- pojawia się materiał TVN krytyczny wobec klubu
- oczywiście zhejtuj go w absurdalny sposób
- pojawia się ktoś (ja ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) z krytyką hejtu @demoos
- wykasuj oczywiście komentarze
- dla pewności wrzuć na czarną listę, bym przypadkiem nie próbował dalej wybudzić z matrixa

Temat dotyczył materiału Superwizjera o powiązaniach Wisły Kraków z gangsterskim półświatkiem.
źródło: comment_LSaziXaq1yqDhKR7pw6tAycSDw2ClKVp.jpg
@Gasquet: ale co mamy? wynika cos niedobrego z tego poza PR?

prowadzi silownie, placi czynsz, klub ma z tego pieniadze. powodzenia w zrywaniu umowy w takiej sytuacji. nie dosc, ze pokryl by klub straty, to jeszcze odszkodowanie. interes po wuju w sytuacji klubu.

teraz go scigaja to go nie ma, kolegow pozamykali. samo sie wyczyscilo.

dalej nie pokazali dowodow, tylko gadanie pod bledna teze.
ludzie związani z Pawłem M., pseudonim Misiek, zdobyli pełnię władzy w jednym z najstarszych polskich klubów. Prezesem zarówno Towarzystwa Sportowego jak i Wisły Kraków SA została Marzena Sarapata.


I oczywiście w programie #uwaga pojawia się sugestia że Wisłą Kraków SA rządzą kibole, a pani Marzena Sarapata została przez nich mianowana.
https://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/kibole-i-wisla-krakow,273126.html

Psuedodziennikarze manipulując faktami poszli sobie na swoją huligańską wojnę z osobami z którymi mają prywatne zatargi (nieważne że to są osoby
Dlaczego pan Szymon Jadczak w swoich wpisach: https://twitter.com/SzJadczak/status/1040539524219199488
aż tak bardzo odlatuje i prawdopodobnie dopuszcza się manipulacji? Dlaczego ten pan wrzuca materiały tak niskiej jakości by na pierwszy rzut oka nie dało się zweryfikować kto tu kłamie?

Ponadto na filmiku nie widać czy odbyło się to "bez kontroli". Na stadionie Wisły kontrola odbywa się za bramkami wejściowymi.

Poniżej widzimy ze osoby (pan Jadczak sugeruje że nieuprawnione) posiadają akredytację -> na załączonym obrazku.
źródło: comment_dgN4sT5eKlziLlwZURtpJIrjpCkBS8Lr.jpg
@waro Ciężko nie szkalować, skoro już na tym minutowym trailerze dopuścili się manipulacji. Sugerują, że ćwiczenia sekcji Trenuj Sporty Walki odbywają się na siłce, a jest to sekcja TSu, która trenuje normalnie na starej hali. Tylko wtedy wypowiedź Sarapaty o tym, że nie rozwiążą umowy na wynajem siłki straciła by wydźwięk jaki chcieli jej nadać. No debil to jest. Sorry.